Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

já taky neříkám že je musím mít já si jenom myslím že když holka řekne místo jdu na záchod buď jdu čůrat nebo jdu kadit že to není nic tak tajnýho co by přítel nebo kamarád neměl vědět

Pavkol (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

no tak když je tady víc lidí kteří se místo nickem označí jen návštěvníkem tak jak mám vědět kterej je kterej hele já naopak proto že vím že jsem taky nedokonalej podporuju každýho akorát si ještě nevysvětlil proč potřebuješ podpořit

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

A hovna nesnášim

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 16:01)

Proc je tedy delas ?

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

Nejsem žádnej úchyl,co to meleš

Pavkol (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

já bych tě taky podpořil ale jestli si ty ten kdo to samý o čem se bavím já s bárou chtěl na tom druhém vlákně po sluníčku a po holkách 16 a 19 tak v tom tě nemůže podpořit nikdo. to že si rád počteš o tom samým co já chápu ale nevybírej si na to taková "štěňata" jestli si to ty

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

Tak me asi bude chápat jenom Bára a asi me podpoří

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

Zase mě tady nikdo nechápe a nepodpořil

Bára (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

Pavle dobré ráno.

Pavkol (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

ahojj Báro taky ti přeju dobré ráno

Bertík (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

Klárko ty tak krásně čůráš a já bych tě chtěl vidět jednou jak čůráš z pipinky. Já ráno myslel jak čůráš a jak máš mokrou pipinku a děláš ten proud a já u tebe se mi to musí udělat taky ajá to moc chci a už se tím pak udělá všechno z pinďíka ven protože jsi moc krásná holka a máš krásnou pipinku a já bych te chtěl vidět doopravdy ale to nejde ale moc krásný čůrání máš.

Klára (Ne, 31. 1. 2021 - 07:01)

Večer jsem ještě pohlídala Nikolu aby byla ok a šly jsme spolu čůrat radši a ona ikdyž byla předtím, se ještě z pipinky vyčůrala jednou a pak jsem ji uložila do pelíšku a ona snad do minuty už chrněla. Jen mě vzala za ruku a zavrtala se do peřiny a byla tuhá. Teď jsem se vyčůrala a měla jsem pipinku plnou a jak jsem stáhla kalhotky hned to šlo rychle proudem a vyčůrala bych velkou loužičku, Niki přišla za chvíli když jsem si už čistila zuby a byla napůl spící, ale trefila se s pipinkou správně a taky hodně čůrala, ale když už byla hotová tak seděla dál a usínala, tak jsem ji zvedla oblékla jí kalhotky a doprovodila do pelíšku a ona ještě spinká dál . Mamča je už vzhůru a svítí a tak udělám snídani a Libora a Niku nechám ještě ležet ,ale jestli se pelíšku nevykulí tak ta ním půjdu se přitulit ještě. Je neděle s můžeme se trochu víc válet.

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 11:01)

Já myslím,že Nikola byla ještě po včerejším panáku ráno utlumená. Už je redy?

Lucka (Ne, 31. 1. 2021 - 09:01)

Ahoj Klárko. Taky jsem se válel a až do deváté. Pak jsem už musela nutně jako ty a taky ranní vodotrysk z plného močáku do záchodu. Co budete dnes dělat? Tady to vypadá na mrazivé sluníčko (to nepočuraný) a tak asi vezmeme po obědě lyže projedeme se.

Mike (Ne, 31. 1. 2021 - 07:01)

Klárko já se taky válím, ale s tvou čůrajicí pipinkou je to o moc hezčí válení....

Holka 16 (Ne, 31. 1. 2021 - 06:01)

Ja6 teď ráno chcala jak protržená. Vzbudilo mě to a lítla jsem na záchod a už to šlo a roztáhla jsem si pipinu a ta díra na chcaní byla široká a tek z ní proud chcaní až mě to z močáku tlačilo do pipiny jak to šlo.

Sluníčko (Ne, 31. 1. 2021 - 05:01)

Klárko musela jsem čůrat a hodně a držela jsem se za pipinku abych se nepočůrala ale stejně jsem trochu čůrala a tak jsem se na záchodě vyčůrala v kalhotkách a líbilo se mi to jak mám celý mokrý zadeček a celou pipinku okolo když jsem se moc vyčůrala. Hodně jsem si pak osušilapipinku papírem i okolo a zadeček a půjdu spinkat dál a mám kalhotky jiný. Klárko ty ses taky někdy počůrala jako já na záchodě schválně? Je to hezký. Zkus to taky mám tě ráda a je to hezký čůrání. Už jsem vyčůraná a jdu ještě spinkat jako ty.

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 10:01)

A smrdět!

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

Ty si dneska zapomněla psát jako dítě,měla bys to napravit

Anjelik (So, 30. 1. 2021 - 23:01)

Abé. Máš to spočítané. Peklo ťa neminie.

Reklama

Přidat komentář