Reklama

Vzrušuje vás kožené oblečení?

jirka (Čt, 4. 8. 2016 - 08:08)

Být v posteli nahý se ženou v koženém oblečení je super. Třít se o ní přes tu kůži trčícím piňďourem mě vždy brzy přivede k orgasmu.

Petra (Čt, 4. 8. 2016 - 03:08)

Petr o ja 39 kluk v...Ráda se na Tebe kouknu...:-) Moje komba váží asi 6kg, je šíleně lesklá,je v ní příšerné horko v létě,chodím v ní i po městě...

petr (Ne, 17. 7. 2016 - 04:07)

Ráda chodím v černé...Petr o ja 39 kluk v motokozene kombinéze a botech s hondou cbrv250r z prahy.rád si s tebou zaprcam kvalitní mrd v kuzi mail motorkarhonda2@seznam cz dík poslu i fotos

Tom (Čt, 5. 5. 2016 - 23:05)

Ahoj sem klucina 29 rad nosim silonky,vysoke podpadky ,paruku rad ae malujilu lakuju ai nehty..Nejradej lizu slecnam jejich hebke nozicky lizu vsude strasne rad,Ktera slecna divka to ma rada prevleknu se za zenu a budu ti lizat naprosto vaechno..hlavne nozicky..

Tomas (Čt, 5. 5. 2016 - 23:05)

a

Verča (Pá, 20. 12. 2013 - 04:12)

Nosím běžně černou koženou bundu,žádná umělotina.

Petra (Pá, 20. 12. 2013 - 02:12)

Najde se nějaká žena co se...Hmmm,chce to dost odvahy...V letních parních vedrech chodím v černé tlusté kožené kombinéze s chrániči,přes ni tlustý křivák/rozeplý.../spíše ale zatím mám odvahu jen v lese,ale potkávala jsem i houbaře,ale to jsem měla ssebou raděj i skůtříka s helmou,takže mne moc nepoznali... :-) Jinak chodím často černém lesklém vinylu... :-o

dan (St, 27. 11. 2013 - 19:11)

Jsi naladěný jako ten...Najde se nějaká žena co se obléká do kožených oděvu rád bych se s ní seznámil

Darina (Čt, 15. 8. 2013 - 11:08)

Nejsem motorkar, ale kozeny...Jsi naladěný jako ten můj,když chci aby mi to pěkně natvrdo udělal vezmu si koženou mini a vysoké kozačky,je potom pěkně divoký.

loma (Čt, 15. 8. 2013 - 03:08)

Nejsem motorkar, ale kozeny...Ahoj,no,já chodím do lesa v motorkářské kombinéze,než tam dojdu, tak mám na ní tepláky, a na bundě větrovku, v těch vedrech drsné!!!Na kombu jsem sehnal propínací koženou bundu s vysokým límcem na vysoký zip a ještě s cvoky,v lese se slíknu z tepláků a větrovky, a čekám, až potkám v lese někoho, máš vidět ty pohledy, pak to vlítne do sáčku v kombě ten gejzír...celý spocený projdu les, a to ještě tahám masívní integrálku - kdyby něco - motorkář...nesejdem se někdy?

Mark (Út, 13. 8. 2013 - 23:08)

Nejsem motorkar, ale kozeny kalhoty nosim od dvaceti ( na vysce mi rikali motorkar bez motorky..:), dneska je mi tricet a fetis na lesklou cernou kuzi se nevytratil, spise se stupnuje. Libi se mi holky v kozenych minisuknich, kalhotach, kabatech...stejne tak ja se nejlepe citim v kozenych kalhotach, bere me, kdyz se mi holky koukaj do rozkroku...bohuzel moc holek neni na to, abych mohl pichat s kalhotama na sobe, jen ptaka z poklopce, stejne tak predstava, ze jen nazvednu kozenou mini...no waw...

John (Po, 22. 7. 2013 - 10:07)

Celková kůže ani tak moc...Radime souhlasím s Tebou ,dámské či unisex jsou rozhodně elegantnější problém je velikostní a ty řeší např.Výrobce Ines

Aja28 (St, 7. 10. 2015 - 18:10)

Mě se teda kůže na...Cau jsem lezbicka Aja 28 let mam rada kuzi a hledam divku zenu 20az 60 let sms na 737038673

horfer (St, 7. 10. 2015 - 14:10)

Svět není ideální :-)...Na tohle se nedá napsat nic jinýho než: "Di do háje..." :)
(sice mam na konci smajlíka, ale spíš bych brečel...)

pepe (So, 27. 6. 2015 - 12:06)

To já mám jinou věc,mám...Nejlépe na rovinu Robine a uvidíš, co bude následovat.

Karel (So, 27. 6. 2015 - 12:06)

Není tu náhodou žena co by si nechala lízat zadeček (análek)?

Robin (So, 27. 6. 2015 - 12:06)

To já mám jinou věc,mám švagrovou a ta mě tak vzrušuje že bych jí mrdal každou vteřinu.Naposled jsem jí postříkal semenem pantofle a když si je nazula delala jokoby nic.Potřeboval bych jí vošukat,nevíte náhodo někdo jak jí to mám říct?

N. (So, 27. 6. 2015 - 12:06)

Ano, ano, ano! Vzrušuje mě.........., Viktor Kožený, který sedí za mřížemi. Dobře mu tak: D

m.plastenkar@se (So, 27. 6. 2015 - 12:06)

Hledám dívku nebo ženu se zájmem sexu v latexu, gumě, pvc, plastic, pláštěnka atd. Více při vzájemné komunikaci. Pokud máš zájem, napiš něco o sobě a přilož na sebe tel číslo. Případně mail.

Radek (Út, 16. 6. 2015 - 05:06)

Ahoj,mě to teda taky celkem......nemáš fotečku? Třeba v nějakém PVC,vinylu či kůži...

Reklama

Přidat komentář