Reklama

Vzrušuje mě máma

Default User Image
Kača (Ne, 16. 6. 2024 - 17:06)

Ty budeš velký honič. Která matka by chtěla masturbovat nebo jebat s vlastním synem! Asi žádná vid!

Anonym (Ne, 16. 6. 2024 - 17:06)

A co jí ošukat až usne opilá ? To taky není špatný.

Default User Image
Bohdane bodine76 (Ne, 16. 6. 2024 - 17:06)

A co zkusit při převlékání v garáži před matkou začít honit ptáka ? Viděl bys jak by reagovala. Nejlepší je když je opilá. To sni se dá dělat plno věcí a nebrání se.

Anonym (Ne, 16. 6. 2024 - 12:06)

Tak spíš je divný že máma tak dlouho nikoho nemá. Jestli je tedy pravda co o ní píšeš. Vystříkej se jí do kalhotek co si bude brát na sebe.

Default User Image
bohdane bodine76 (Ne, 16. 6. 2024 - 17:06)

Mě hrozně vzrušuje mojí mámy prádlo. Už je starší takže tanga u ní nenajdu a to je dobře. Jsem rád kdyz není doma a já si to můzu hezky a dlouze dělat u jejich kalhotek a poprsenky. Asi by se mi i líbilo kdyby mě chytila jak si ho honím nad jejím prádlem a koukala se na mě. Pak by se i přidala a dělala si to taky sama až do konce. Líbila by se mi společná masturbace a rád bych jí u to hladil a sahal na prsa, má krásné čtyřky i když už trochu povadlé ale krásné. Nemáme problém s nahotou a do koupelny mám normálně přístup i když se sprchuje. Několikrát jsem jí poprosil o fotku prádla a několikrát i poslala i když byly průpovídky ale několikrát mě taky poslala někam. Všiml jsem si že když přijedu do garáže na motorce tak ví že se převlékám tak tam pokaždé přijde a povídá si se mnou. Kazdý den si pohrávám s myšlenkou společné masturbace třeba jen přes skype a vzájemného vyvrcholení.

Default User Image
bohdane bodine76 (Ne, 16. 6. 2024 - 17:06)

Mě hrozně vzrušuje mojí mámy prádlo. Už je starší takže tanga u ní nenajdu a to je dobře. Jsem rád kdyz není doma a já si to můzu hezky a dlouze dělat u jejich kalhotek a poprsenky. Asi by se mi i líbilo kdyby mě chytila jak si ho honím nad jejím prádlem a koukala se na mě. Pak by se i přidala a dělala si to taky sama až do konce. Líbila by se mi společná masturbace a rád bych jí u to hladil a sahal na prsa, má krásné čtyřky i když už trochu povadlé ale krásné. Nemáme problém s nahotou a do koupelny mám normálně přístup i když se sprchuje. Několikrát jsem jí poprosil o fotku prádla a několikrát i poslala i když byly průpovídky ale několikrát mě taky poslala někam. Všiml jsem si že když přijedu do garáže na motorce tak ví že se převlékám tak tam pokaždé přijde a povídá si se mnou. Kazdý den si pohrávám s myšlenkou společné masturbace třeba jen přes skype a vzájemného vyvrcholení.

Anonym (Ne, 16. 6. 2024 - 17:06)

Ty bys ošukal i osmdesátiletou babičku, jsi normální zmetek a srab.

Default User Image
Bohdane, bodine76 (Ne, 16. 6. 2024 - 17:06)

A co zkusit při převlékání v garáži před matkou začít honit ptáka ? Viděl bys jak by reagovala. Nejlepší je když je opilá. To sni se dá dělat plno věcí a nebrání se.

Anonym (Ne, 16. 6. 2024 - 17:06)

Ty bys ošukal i osmdesátiletou babičku, jsi normální zmetek a srab.

Anonym (Ne, 16. 6. 2024 - 12:06)

Jsi normální vůl, pokud je máma opilá a ty toho využíváš, tak jsi násilník a nemáš úctu k nikomu, ani k matce. Ono se ti to jednou vrátí.

Default User Image
MARTINA (Ne, 16. 6. 2024 - 11:06)

Přemýšlet o milování se svojí mámou může jen úchylák, který si to dělá rukou a nepoznal ještě milování s žádnou holku.Měl by se léčit.

Anonym (Ne, 16. 6. 2024 - 07:06)

No jo a co potom? To byli asi mezi nima dvěma divné pohledy a napjetí že by se to dalo asi i krájet. Kluci o tom fantazírují a pak z toho blbnou. 

Default User Image
Tak třeba zkus bohdane,bodine76 (Ne, 16. 6. 2024 - 17:06)

Tak co zkusit při převlékání v garáži před matkou začít honit ptáka ? Viděl bys jak by reagovala.

Default User Image
Marú (So, 15. 6. 2024 - 17:06)

Když si to tak přičítám tak jsem v uvozovkách rád že v tom nejsem sám, zároveň si ale říkám proč se mě zrovna tohle muselo stát?! Už od dvanácti let sním o svý mamince, sním o ní a o sobě jako o tom jak se milujeme, zajímalo by mě co by na tohle řek nějakej psychiatr nebo sexuolog, jestli je nějaká obecná definice ve smyslu: jseš prostě pošahanej magor a může za to cosi ve tvym dětství nebo nějakej výron chemikálií v mozku jakási anomálie, přiznám se že by se mi hned líp žilo kdybych věděl že za to nemůžu vlastně jsem si skoro jistej že za to nemůžu protože tohle si dospívající kluk prostě sám od sebe neusmyslí ale něco ho k tomu "přivede" snažil jsem se to vymazat ze svý hlavy, popřít to ale během let jsem zjistil že to nelze, že čím víc se snažím to popřít tím je to pak intenzivnější a živější a do určitý míry nebezpečnější, protože pak se vždycky moje morální zábrany posunou o pár kilometrů dopředu.

Default User Image
Marú (So, 15. 6. 2024 - 18:06)

Mimochodem tady posílám odkaz na fotky svý maminky https://beta.imagefap.com/pictures/10862911/MY-STUPID-MOTHER-MARIA-I-LOVE-YOU-FILTHY-WHORE%21

Default User Image
Karel (So, 15. 6. 2024 - 20:06)

Ta by se mrdala

Default User Image
Marú (Ne, 16. 6. 2024 - 11:06)

Děkuju za komentář, rád si představuju že se s někým takhle domluvím resp. s vícero jedincema a pak to společně uskutečňujeme 🙂, má prostě šmrnc kočička moje, a hrozně dobře chutná.

Anonym (So, 15. 6. 2024 - 21:06)

jj.pekne by jsme ji vymrdali spolu 🤤🤤🤫

Default User Image
Marú (Ne, 16. 6. 2024 - 11:06)

Souhlasím takže na kdy to mám zařídit? ☺️

Default User Image
Bušmen (Pá, 14. 6. 2024 - 19:06)

V er. povídkách na téma matka- syn je zcela pět nových a docela hodně výživných povídek. Stačí jen dohledat a řádně si u toho vycukat přirození. Konec hlášení.

Reklama

Přidat komentář