Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Simona (So, 30. 1. 2021 - 21:01)

Měly jsme bohatý den. A ten postřeh k Pavkolovi - skvěle vystižena podstata. Dobrou.

David (So, 30. 1. 2021 - 20:01)

Ahoj Jitko, jak jsi trávila den? Z těch věcí, co tě baví se teď skoro nic nedá dělat, tak jedině běžky nebo túra. Já se snažím s nikým moc nepřicházet do kontaktu, tak jsem se byl pouze projít. Četl jsem dnes krátký článek o Budapešti, tak jsem si na tebe hned vzpomněl.

Šišmiš (So, 30. 1. 2021 - 20:01)

Super,krásný čůráníčko i pipinkováníčko. Díky moc.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 20:01)

Kakala

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 20:01)

Tak to pak je jasné podobně už se tady vyjádřilo sluníčko pokud se tomu v jeho případě dá věřit. Koupali jste se na té přehradě?

Holkočůr (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Propriety připraveny, Klárko za chvíli na zdraví!
KALÍME !!!!

Feetman (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Báro a Kláro smrdí vám nohy?

Bára (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

No a co myslíš? Dívka se chce líbit a tak si i nohy šlechtí.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Odpověď na tohle tu psaly den dva zpět najdi si jí.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Kláro, děkuji ti . Toho tvého názoru si velmi vážím. Kdybych mu to napsala já ,asi by to nevzal.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Musím teď souhlasit s Klárou a že jinak si ji spíše nevšímám. Podporuje tě tady Bára, tak Klára i další - těm jsi poděkoval, to je v pořádku a děkovat za to ani nemusíš, kdybychom nechtěli neděláme to, ale bereme to jako slušnost a nijak nás to neuráží naopak. Co je ovšem špatné je opravdu toto ujišťování či dokonce vynucovani si pochopení, to prostě nejde. Teď ty poslední příspěvky pokud je všechny psal Pavkol, protože část vypadá jak když se za něho někdo opět vydával a dělal z něj blbce, působí vyloženě tak, že kdo ti nenapíše o tom jak kadio tě nechápe a nepodporuje. S tímto tedy rozhodně nesouhlasím a jak se tě stále zastávám, tak v tomto případě opravdu ne. Měl by jsi být rád za to všechno, co ti tedy napsala Bára, vážit si toho a ne dělat přesný opak, že začneš tohle chtít po všech ostatních s tím, že tě jinak nikdo nechápe a nerespektuje. A to jak sem nebudeš chodit obyčejně nekomentuji, protože to nemá žádný smysl, ale teď ti k tomu řeknu buď trochu odvážný a sebejistý a neber nohy naramena ihned když ti všichni neprikyvuji.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

tak Barunko a všichni ostatní: ve 20 00 začíná můj oblíbený seriál Bylo nás pět tak chci do té doby stihnout sprchu takže pro dnešek nashledanou. Dobrou noc a mějte se všichni co možná nejlépe

nona (So, 30. 1. 2021 - 20:01)

Pavlkole, souhlasím s těmi, kdo se vám tady dnes snažili poradit (já vím, blbé slovo), jak na to v reálném životě.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Ok Pavle. Mám tě ráda ,pusu na dobrou noc a těším se.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Takže teď už nevím,kdo mě chápe a kdo mě podpořil,fakt končim

Klára (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Chtěla jsem jen ti naznačit,že se tady prezentuješ jako ten slabý, co má potřebu být ujišťován, že ho někdo chápe a rozumí mu. Podívej, já jsem tu sama za sebe a jsem vděčná za ty, kteří mne spontánně podpoří ,ale i za ty,co mne nemusí. Ale nikdy jsem se neptala nikoho, jestli mě chápe. Když mi to někdo sám napíše, vyjádřím mu dík. Měl bys mít svou hrdost a být tady za sebe a ne jako prosebník a člověk,co o sobě pochybuje a musí mít neustále ujištění, jestli ho někdo chápe a jestli to,co napsal je ok. Já ti to píšu,protože tě maximálně podpořím jako člověka, který není zlý. Tak a teď jdu za mamčou a LIborem, Dnes jsem se více rozepsala, ale chtěla jsem ti to sdělit.

nona (So, 30. 1. 2021 - 20:01)

Skvěle napsáno, Kláro.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

já ti rozumím Kláro jak to asi myslíš. Já si sice myslím že umím být empatický ale když se dostanu do úzkých tak se asi někdy chovám jak narcis

Ivan L. (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Moc pěkně výstižné . Klárko v osm na maminku a vás všechny. Souhlasím, že pro Niki by ten velký panák slivovice byl nevhodný. Ona by to nedala a po.......... by se. Hezký večer vám všem domů .

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Teda Kláro +++++++.

Reklama

Přidat komentář