Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

a tobě teda nevadí Barunko že mi zas jednou udělalo radost i to druhé pokud si to psala ty? ne že bych ti nevěřil jen si ověřuju jestli i za tebe někdo nepsal

Bára (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Ty mi nevěříš ? To je mi moc líto. Já jsem k tobě zcela otevřená.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

Barunko právě tou otevřeností sis mě moc a moc získala ale jak spolu budeme komunikovat kdybych kvůli těm škodilům odsaď vypadl a jiný kontakt na sebe nemáme?

skutečný pavkol (So, 30. 1. 2021 - 10:01)

já se na tohle vůbec neptal to mě vůbec nezajímá neodpovídej už mě tu zase někdo dehonestuje aby mě odradil od chození i sem

Renata (So, 30. 1. 2021 - 09:01)

Čůrám

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 09:01)

takže to si psala akorát ze záchodu když to píšeš v přítomném čase?

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 09:01)

to je dobře Renato občas to musí ven

Zicht (So, 30. 1. 2021 - 09:01)

Už ste si některá zvážila hovno? Moje když se vysere tak má i půl kila dlouhou šišku a k ní další.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 09:01)

a to si jako narozdíl ode mně měl tu možnost tu svoji vidět už při akci?

Bertík (So, 30. 1. 2021 - 09:01)

Klárko v noci se mi o tobě nezdálo ale jak jsi čůrala ráno já si představil jak jsi čůrala i včera a ve čtvrtek a já to vypustil jsem se že se mi to udělalo tady v posteli pri tebe všechno hezký z pinďíka do postele protože jsi moc krásná s máš krásnou malou pipinku čůrací a já bych tě chtěl vidět jak čůráš proto že tě mám rád.

Holka 16 (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Já měla ráno už normální čůrání a ne líný jako včera. Pipinu taky v močáku plnou na pochcání a vykadila jsem se hned u toho . Mě to stalo rychle do hromady, asi řídký dost.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

aha takže kdyby platilia naše původní dohoda tak obojí uvidím lépe venku? neboj udělám jen to co mi ty sama dovolíš. Jen se ptám jestli to správně chápu.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

fakt se neboj Barunko jedna věc je po čem toužím a druhá co si můžu dovolit. Takže bych opravdu udělal co se týče doteku i co se týče tý naší dohody jen to co mi ty sama dovolíš na to můžeš vzít jed

Bára (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Venku lepší. Pavle, já už vím, že se čůrat s tebou nebudu bát a lákalo by mě to. Kdybych musela kakat, tak bych to radši držela . Já nevím, ale kdyby to chtělo ven nutně, asi bych kakala taky, ale asi pomalu. Nebyla bych si před tebou jistá to udělat rychle,tu velkou potřebu.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 09:01)

aha už to chápu Báro než by ses styděla a bála přede mnou ale že narozdíl od čůrání by vzhledem k době jak dlouho to může trvat nešlo tak nenápadně promiň zlato že mi to nedocvaklo hned

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

to nevadí to bychom doladili potom odkud mám na tebe koukat nebo aspoň občas juknout abych to viděl (podle toho co by se ti zrovna chtělo) jen mi pořád nebere že v případě čůrání bych tě viděl lépe ze předu to jako nebou julince a tomu co z ní vytéká bránit ve výhledu stažené kalhoty?

Bára (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Pavle ahoj a dobré ráno. To je hezké, že jsi tu a jestli kvůli mě tak jsem šťastná.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

tak jo kromě toho na co se u tebe třesu vždycky odpovíš mi i na tý otázky třeba ohledně té oblíbené barvy?

Bára (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Oblíbené barvy,jednoznačně modrá, žlutá a zelená. Hudba vážná cokoliv, moderní jsem po otci ujetá na Divokém Bill,Hrůzu, Lucii ,Gotta, ale i Ortel nebo Veronu,Langerovou....
Ráno jsem byla taky asi jako každý na záchodě a čůrala jsem všechno ,co se mi v močáku naplnilo a byla by z toho jistěže velká louže, kdybych to pustila někde mimo. Ale musela jsem i kadit a to jsem měla náročné . Hodně tlačeni a nakonec se to pomalu dostalo ven. Velký tlustý dlouhý hovínko a to se mi tak ulevilo,že jsem se ještě vyčůrala potom trochu jednou a vykázala další dvě hovínko už ne tak široký a dlouhý. A bylo to hotové.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 09:01)

To se ti povedlo Báro. Máš často takové velké?

Reklama

Přidat komentář