Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

suníčko? tak pokud mě někdo nenapadne že to patří do stalkingu jak chodíš oblečená v létě šaty s ramínkama nebo kratší triko aby ti to opalovalo břicho a záda nebo něco s výstřihem? jestli na tohle nebudeš chtít odpovědět nemusíš jen ti chci dokázat že se umím bavit i o jiných věcech než jen o záchodě resp.čůrání

Bára (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

Mám ráda v teple vzdušné věci,šaty sukně, trika šortky. O čůrání se bavit spolu můžeme přece taky.

Pavkol (Pá, 29. 1. 2021 - 20:01)

když si mluvila Barunko o tom moři jak už jsem psal já tam byl autobusem ty jsi tam narozdíl ode mě třeba letěla nebo jak? pokud ano jaký to je v letadle? všichni s naší chorobou tvrděj že třeba kvůli turbulencím to pro nás moc není a už vůbec ne pro ty co mají nějaký stimulátor?

Bára (Pá, 29. 1. 2021 - 20:01)

Já jsem vyzkoušela bus, vlak i letadlo. Líbilo se mi v Chorvatsku nebo na Ischii nebo Kavperdách. Pokud máš epilepsii a jsi bez záchvatů, tak záleží na celkovém vyšetření, ale problém by to být neměl, u kardiostimulátorů na delší cesty to může být riziko. Já se už odpojím. Bylo to hezké. Budeme spolu zítra? Pusu a dobrou noc Pavle.

Pavkol (Pá, 29. 1. 2021 - 20:01)

to víš že spolu zase budeme dobrou noc a pusu.

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

jo si prima jsem rád že mě chápeš

Jitka (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

A jsem štíhlá hnědovláska,vlasy pod ramena.

pavkol (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

tak pozor to o těch nohách jsem nepsal to druhé ano ale o těch nohách ne

David (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

Takže jsi takový "všežravec" to je fajn, protože se za normálních časů najíš asi všude. Hezké další věc o které se dá povídat, kam vedla tvá nejdelší cesta za volantem? Ahá tedy na konkrétní doporučení, to máš naprostou pravdu s tím zkoumáním druhých. Jen mě vždy mrzí jak jsou lidé na sebe často strašně hnusní. Jinak představuji si tě jako tmavovlásku s vlasy spíše kratšími.

Jitka (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

Moje nejdelší cesta za volantem.... Budapešť, letadlem Brazílie, Japonsko. Taky mně mrzí arogance některých tady. Ale například ta Klára ji s nadhledem přechází na rozdíl od jiných.

David (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

To už pár hodin cesty je, jinak krásné město. Sám jsem ho navštívil dvakrát a to autem a později letadlem. V Maďarsku mají vše takové čisté a uklizené to mě tam nadchlo. Za to Řím je takový špinavý, všude graffiti město také hezké, ale dojem ušmudlaný. V Brazílii natož v Japonsku jsem nikdy nebyl, tak dlouhá cesta letadlem mě děsí a bude to asi paradox, ale především díky záchodovým potřebám. Postavu jsem si tipovat netroufl a asi bych se netrefil. Věnuješ se nějakému sportu nebo jsi štíhlá geneticky? Vlasy chválím.

Jitka (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

Když jsme na čůracím vlákně, tak by ses asi divil. V Japonsku mají vyhřívaný prkénka na záchodě a když se vyčůráš nebo vykadíš, hned to samo spláchne a ještě ti to omyje pipinu a zadek. V Brazílii je to horší a krade se tam. Sport mám ráda plavání a turistiku a lyže nebo lenošení ve wellness.

David (Pá, 29. 1. 2021 - 20:01)

Hehe to je vtipné, protože na toalety v Japonsku jsem se tě právě plánoval zeptat. Kdysi byl v TV takový dokument, jmenovalo se to tuším Poklad který nevoní (?), kde byly kromě spousty dalšího právě WC v asijských zemích a jednalo se o takové jakoby pisoáry na ležato, ale nejen na čůrání. To, co popisuješ ty tam bylo prezentováno spíše jako toalety budoucnosti. Může to být fajn pro hůře se pohybující osoby například. To vyhřívání asi ne každému bude příjemné, ale bude to předpokládám volitelné. Věnuješ se dost věcem snad až na tu turistiku bych se pod to i podepsal. Abych alespoň částečně držel téma diskuze, tak nějaký zážitek jednak s malou a případně velkou potřebou během lyžování či wellnessu máš?

Jitka (Pá, 29. 1. 2021 - 20:01)

S malou ano,když jsem si nestihla všechno že sebe rozbalit a nestihla jsem ani to a počůrala jsem se,ale ne schválně, prostě pozdě a bylo hotovo. S velkou jsem jednou musela do sněhu a bylo to nepříjemný, když to bylo taky po blbým jídle a tak....

David (Pá, 29. 1. 2021 - 20:01)

Tak to je mi líto, nehody jsou vždy nepříjemné, ale naštěstí jsem měl poslední někdy dávno jako malý respektive na prvním stupni. Kolik bylo tobě v té době? A jinak jsem se asi vyjádřil nešikovně, že jsi to pochopila jako nebo nebo, že ti bylo špatně po jídle, myslel jsem to úplně obyčejně jestli jsi někdy na takovém místě jedno nebo druhé potřebovala a došla si. Vrátím se k předchozímu povídání, v čem pro tebe byla Barcelona špatná? Tedy kromě toho, že ti jestli jsem správně pochopil bylo během návštěvy něco odcizeno.

Jitka (Pá, 29. 1. 2021 - 21:01)

Ne Barcelona,Brazílie. Byla to výprava po Amazonce a v Manaus nás okradli.

David (Pá, 29. 1. 2021 - 21:01)

Sakra omyl. Tak to není příjemná zkušenost, ale jinak to mohlo být dobrodružné a máš zážitek, viděla jsi nějaký jiný kus planety. Máš nějaké vysněné místo, kam by jsi se chtěla někdy podívat? Nosíš brýle?

Jitka (Pá, 29. 1. 2021 - 21:01)

Brýle nenosím . Ráda bych Island například. Ten trapas se mi stalo s čůráním v devatenácti s tím kaděním loni.

David (Pá, 29. 1. 2021 - 21:01)

Dobře, děkuji. Island, před lety tam byl příbuzný, co pak ukazoval fotky působilo to na mě jako taková měsíční krajina. U nás mi takto přišla rezervace SOOS u Františkových Lázní, ale je to samozřejmě nesrovnatelné. Hlavně tam jezdili jeepy se zvýšeným podvozkem, tam by jsi si užila. Tak trapas, jako chápu pro tebe to bylo nepříjemné, ale na druhou stranu jsme přeci lidé a tohle se prostě může obojí stát každému. A pokud nejde o nehodu čůráš ráda v přírodě?

Jitka (Pá, 29. 1. 2021 - 21:01)

Ráda. A radši taky nemusím veřejné WC jako tady Klára se sestrou některý další holky. Ale když už tak sama nebo s kámoškou . Je ale fakt, že jsem taky spíše rychločůrací a když se mi chce tak to mám prudší a hned a tak když není možnost se ukrýt tak nedávno jsem se taky vyčůrala na ulici u zdi navečer, když tam nebyli lidi, ale byl tam hned kanálek a tak jsem to namířila tam a odteklo to pryč. A ty máš rád tyto situace? Myslím, aby ses díval na holku jak vykonává potřebu?

Reklama

Přidat komentář