Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bára (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Venku lepší. Pavle, já už vím, že se čůrat s tebou nebudu bát a lákalo by mě to. Kdybych musela kakat, tak bych to radši držela . Já nevím, ale kdyby to chtělo ven nutně, asi bych kakala taky, ale asi pomalu. Nebyla bych si před tebou jistá to udělat rychle,tu velkou potřebu.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 09:01)

aha už to chápu Báro než by ses styděla a bála přede mnou ale že narozdíl od čůrání by vzhledem k době jak dlouho to může trvat nešlo tak nenápadně promiň zlato že mi to nedocvaklo hned

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

to nevadí to bychom doladili potom odkud mám na tebe koukat nebo aspoň občas juknout abych to viděl (podle toho co by se ti zrovna chtělo) jen mi pořád nebere že v případě čůrání bych tě viděl lépe ze předu to jako nebou julince a tomu co z ní vytéká bránit ve výhledu stažené kalhoty?

Bára (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Pavle ahoj a dobré ráno. To je hezké, že jsi tu a jestli kvůli mě tak jsem šťastná.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

tak jo kromě toho na co se u tebe třesu vždycky odpovíš mi i na tý otázky třeba ohledně té oblíbené barvy?

Bára (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Oblíbené barvy,jednoznačně modrá, žlutá a zelená. Hudba vážná cokoliv, moderní jsem po otci ujetá na Divokém Bill,Hrůzu, Lucii ,Gotta, ale i Ortel nebo Veronu,Langerovou....
Ráno jsem byla taky asi jako každý na záchodě a čůrala jsem všechno ,co se mi v močáku naplnilo a byla by z toho jistěže velká louže, kdybych to pustila někde mimo. Ale musela jsem i kadit a to jsem měla náročné . Hodně tlačeni a nakonec se to pomalu dostalo ven. Velký tlustý dlouhý hovínko a to se mi tak ulevilo,že jsem se ještě vyčůrala potom trochu jednou a vykázala další dvě hovínko už ne tak široký a dlouhý. A bylo to hotové.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 09:01)

To se ti povedlo Báro. Máš často takové velké?

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Báro děkuju ti moc že si mi zas jednou napsala o obojím mohu se v tom smyslu zeptat ještě na jednou otázku? Máš záchod kam ta šiška žbluňkne? nebo kam se položí? Hudbu mám rád country a folk (ivan mládek nebo K. T. O.) s té dnešní hudby například skupina Lucie Těžkej Pokondr a taky Aneta Langerová s cizích (ty už jsou spíše historické) AbbA , Modern Talking a Europe

Bára (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Položí.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Pavle ahoj a dobré ráno. To je hezké, že jsi tu a jestli kvůli mě tak jsem šťastná.

Klára (So, 30. 1. 2021 - 07:01)

Už jsem se vzbudila a musela jít čůrat. Za celou noc jsem měla pipinku plnou a čůrala mi dlouho ale stihla jsem to si dojít a nepočůrat se. Niki klasicky přišla taky a bylo to u ní to samý. Kalhotky rychle dolů, sednout a potůček do záchodu. Tak budeme mít snídani, mamča ji nám připravila a pojedeme nakrmit ptáčky. Tady je sice ošklivo,ale zvládneme to- Pak se ozvu.Šišmíšo, třeba se vyčůráme tam hezky.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Kláro hlavně nečůrejte venku v téhle zimě. Tasi zastavte na pumpě ať nevychladnete.

Mike (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Klárko, andilku ,dobré ráno. Udělejte hezký proudy z pipinek na chalupě. Moc se těším!

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 07:01)

asi jsem tu moc brzo ale hned jsem si na tebe vymyslel pár otázek Báro. jakou máš ráda barvu? Já modroou a zelenou. Jaký styl hudby nebo zpěváka nebo skupinu? na to ti odpovím až proti tobě abych nemluvil jen o sobě jak mě včera radil jeden pisatel.

Sluníčko (So, 30. 1. 2021 - 07:01)

Klárko ahoj. Pipinka mi moc se vyčůrala a už jsem vyčůraná a myslím na tebe Jestli jsi taky čůrala hodně jako já.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 02:01)

A hele, další zlatokopka. Ve čtyřiadvaceti OSVČ a lítá si po světě. Kde si na to nakradla? Podnikatelka.......

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 07:01)

OSVČ = zlatokoopka? no to je teda blábol ani nechci titulovat toho kdo takovou věc může říct. Moje vedoucí v práci byly taky v Alpských zemích a jsou OSVČ ale zlatokopky nejsou

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 20:01)

Báro, děkuji za Pavla. Ani si neuvědomuješ jak mu to pomáhá

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 07:01)

To teda jo to máš pravdu návštěvníku. Její důvěra mi dává a dělá hodně

Klára (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

Ještě jsem nakoukla. Holko, tak vidíš, že se ti to srovnalo a bude to v pořádku. My jsme si teď po večeři rozdělali telku a najdeme si nějakou safari kameru nebo nějaký let a poletíme . Naposledy jsme měli Dubaj- Manila a to bylo taky suprový. Dnes dáme asi Afriku. Libor ale už tady mne si dobírá a já mám jen kalhotky a sukni a už by chtěl do pipinky se spojit a tak až se to uklidní tak to uděláme ,ale on asi bude brzy vypuštěnej, když se tak moc těší, ale to nevadí. Já vím,že je to problém, že když se s ním vyčůrám ,tak je pak úplně vedle ze všeho a když se nevypipinkujeme tak to vněm je a strašně moc to chce a pak to nevydrží dlouho,ale to je roztomilý. Tak zítra.

Reklama

Přidat komentář