Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Báro děkuju ti moc že si mi zas jednou napsala o obojím mohu se v tom smyslu zeptat ještě na jednou otázku? Máš záchod kam ta šiška žbluňkne? nebo kam se položí? Hudbu mám rád country a folk (ivan mládek nebo K. T. O.) s té dnešní hudby například skupina Lucie Těžkej Pokondr a taky Aneta Langerová s cizích (ty už jsou spíše historické) AbbA , Modern Talking a Europe

Bára (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Položí.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Pavle ahoj a dobré ráno. To je hezké, že jsi tu a jestli kvůli mě tak jsem šťastná.

Klára (So, 30. 1. 2021 - 07:01)

Už jsem se vzbudila a musela jít čůrat. Za celou noc jsem měla pipinku plnou a čůrala mi dlouho ale stihla jsem to si dojít a nepočůrat se. Niki klasicky přišla taky a bylo to u ní to samý. Kalhotky rychle dolů, sednout a potůček do záchodu. Tak budeme mít snídani, mamča ji nám připravila a pojedeme nakrmit ptáčky. Tady je sice ošklivo,ale zvládneme to- Pak se ozvu.Šišmíšo, třeba se vyčůráme tam hezky.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Kláro hlavně nečůrejte venku v téhle zimě. Tasi zastavte na pumpě ať nevychladnete.

Mike (So, 30. 1. 2021 - 08:01)

Klárko, andilku ,dobré ráno. Udělejte hezký proudy z pipinek na chalupě. Moc se těším!

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 07:01)

asi jsem tu moc brzo ale hned jsem si na tebe vymyslel pár otázek Báro. jakou máš ráda barvu? Já modroou a zelenou. Jaký styl hudby nebo zpěváka nebo skupinu? na to ti odpovím až proti tobě abych nemluvil jen o sobě jak mě včera radil jeden pisatel.

Sluníčko (So, 30. 1. 2021 - 07:01)

Klárko ahoj. Pipinka mi moc se vyčůrala a už jsem vyčůraná a myslím na tebe Jestli jsi taky čůrala hodně jako já.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 02:01)

A hele, další zlatokopka. Ve čtyřiadvaceti OSVČ a lítá si po světě. Kde si na to nakradla? Podnikatelka.......

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 07:01)

OSVČ = zlatokoopka? no to je teda blábol ani nechci titulovat toho kdo takovou věc může říct. Moje vedoucí v práci byly taky v Alpských zemích a jsou OSVČ ale zlatokopky nejsou

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 20:01)

Báro, děkuji za Pavla. Ani si neuvědomuješ jak mu to pomáhá

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 07:01)

To teda jo to máš pravdu návštěvníku. Její důvěra mi dává a dělá hodně

Klára (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

Ještě jsem nakoukla. Holko, tak vidíš, že se ti to srovnalo a bude to v pořádku. My jsme si teď po večeři rozdělali telku a najdeme si nějakou safari kameru nebo nějaký let a poletíme . Naposledy jsme měli Dubaj- Manila a to bylo taky suprový. Dnes dáme asi Afriku. Libor ale už tady mne si dobírá a já mám jen kalhotky a sukni a už by chtěl do pipinky se spojit a tak až se to uklidní tak to uděláme ,ale on asi bude brzy vypuštěnej, když se tak moc těší, ale to nevadí. Já vím,že je to problém, že když se s ním vyčůrám ,tak je pak úplně vedle ze všeho a když se nevypipinkujeme tak to vněm je a strašně moc to chce a pak to nevydrží dlouho,ale to je roztomilý. Tak zítra.

Ivan L. (Pá, 29. 1. 2021 - 20:01)

Kláro to je jasný , že je Libor nadržený a chápeš? To je pud a láska dohromady a tak to funguje. A zitra si dám na vás taky,ale i na sebe a pohodu a zdraví.

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 21:01)

Já se s Klárou vyteču kolikrát taky jsi to čtu a kdybych byl na místě Libora, tak to bych vytek a vyhonil se už jak by chcala.

Ivoš (Pá, 29. 1. 2021 - 23:01)

Já ti rozumím. Klára to totiž umí podat nevyzývavě, tajemně a hravě a to je pro chlapa a vůbec mladý kluky motivující. Podívej se na Mika a Bertíka. Bertík se udělá sám ve spánku nebo u její fotky a Mike se uhoní u každého jejího močení každý den. A věřím, že je i mnoho dalších, co to sem ani nenapíší, protože se stydí.

Scarlett (Pá, 29. 1. 2021 - 23:01)

Je šikovná a ještě slohově tomu dává správný drive.

Sišmiš (Pá, 29. 1. 2021 - 20:01)

Holky tak moc díky za krásný čůráníčko a když bude líp počasí, udělejte zítra nějaké venku na chalupě a jestli bude pipinkováníčko tak sem s tím taky.

Bára (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

Byla jsem si udělat rychlou večeři. Pavle já mám ráda umění, koncerty vážné i rockové hudby a sluníčko,romantiku a cestování tady i u moře.

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 19:01)

Kdyby ti některé mé otázky by%t budou na jiné ale podle mě relativně slušné téma vadily stačí naznačit a já zabrzdím

Reklama

Přidat komentář