Reklama

Holky a nahota doma

Default User Image
Eva (Pá, 7. 6. 2024 - 11:06)

Pokud si chlapa dobře vychováte přijde si o potrestání říct sám a po pravdě přizná vše co provedl. Můj manžel si například v práci nebo když je ve městě na nákupu a nemám ho pod kontrolou sám zapisuje do telefonu všechny svoje prohřešky a večer mi to přečte .

Default User Image
Jolana (Pá, 7. 6. 2024 - 11:06)

Souhlasim s Evou. Nejenom ze priteli varlata a zalud serezu kdy se mi chce a le jeste mu koule svazuju a potom dost mackam protoze to delam moc rada a bavi me to. Jsem rada ze muj soucasny pritel to zvlada a vzrusuje me jak u toho knoura a cuka sebou...

Default User Image
Eva (Čt, 6. 6. 2024 - 17:06)

Od toho přece varlata jsou aby se do nich mlátilo .

Anonym (Pá, 7. 6. 2024 - 06:06)

A co takhle nacpat ti do kundy petardu? Ta je na to jako stavena!

Anonym (Čt, 6. 6. 2024 - 17:06)

A já bych tobě mlátil přes hubu ty krávo blbá 

Anonym (Pá, 7. 6. 2024 - 11:06)

Ja si myslim ze chlapi by mely byt pres varlata a zalud placany pravidelne aby si uvedomovaly kdo je doma panem. Na prani nas zen by meli predvest strikani semene kdykoli si o to reknem. Nase kundicky by mely mit na sukani a lizani jenom kdyz budou poslouchat. Kdyz ne tak koule a zalud hned serezat co se do nich vejde :-)

Anonym (St, 5. 6. 2024 - 19:06)

Serezat chlapum varlata i zalud nic jinyho si nezaslouzej.....

 

 

 

Anonym (Pá, 7. 6. 2024 - 10:06)

A žalud předtím obříznout

Default User Image
Ala (Čt, 6. 6. 2024 - 14:06)

No ja nevim jestli to neni moc prisny :-). Ja osobne si s varlatama i zaludem hraju skoro kazdy den a panske prirozeni primo zboznuju. Je to nejcenejsi vec na chlapovi takze za me zadne trestani kouli a zaludu :-)

Default User Image
Jiřka (Pá, 7. 6. 2024 - 16:06)

Já používám natahovač varlat, není nic účinějšího na zlobivé muže!

Anonym (Čt, 6. 6. 2024 - 16:06)

Nejcennější věc na chlapovi je žalud?tvl vy v těch hlavách máte dobře nasrane vy telata blbé 

Default User Image
Jokana (Pá, 7. 6. 2024 - 11:06)

Podle me je pansky pero a koule urceny hlavne pro zabavu zen a je to to nejlepsi co nam pro sexualni poteseni mohou panove nabidnout. Chlap je pro me hlavne postavene strikajici pero a poradny koule v pytliku...

Default User Image
Ilona (Út, 4. 6. 2024 - 09:06)

Nahota doma ma tu vyhodu ze pritele vzdy kdyz zlobi tak mu naplacam na koule a je hned klid. Takze damy vsem doporucuji a jako bonus pridejte par placnuti pres obnazeny zalud a hned je z nej zase milacek

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 14:06)

Aha to ja kdyz placam rukou pres priteluv zalud tak mu nabehne a chce hned prcat protoze ho ma vic citlivejsi. U nas by to mel spis za odmenu ale kdyz me vytoci tak me zmacknu varlata a je taky hodnej....

Default User Image
Lucie (Út, 4. 6. 2024 - 08:06)

Doma když jsem s manželem sama chodím naha po bytě i uklízím většinou mě někde po 2 hodinách přesně a zezadu mě osuka. 

Default User Image
Sara (Út, 28. 5. 2024 - 16:05)

Taky chodime kdyz je venku teplo s pritelem doma nahaty. Me se hrozne libi se divat na klucici pytliky a muj pritel ho ma teda dost vysaci az moc. I holky dost vejraly kdyz se mu na toboganu stahly plavky a vypadl mu pytlik s kullama ven a on si toho nevsiml a chvili chodil a maval kulkama do pulky stehen :-). Ja mam zase asi dost dlouhe nepostavane bradavky asi 2, 5 cm takze jsme na nuda plazi dost exoti protoze kazdy nam na nasi erotickou vybavicku cumi....

 

Default User Image
D (Čt, 6. 6. 2024 - 02:06)

ahoj jaky se ti libi pytliky a suliny?

Anonym (Čt, 30. 5. 2024 - 18:05)

Sáro, ty budeš určitě cikánka, která neumí psát ale to by tak nevadilo, ale ty jsi spíše nějaký honič, který si hodně vymýšlí a má mokré sny.

Anonym (Pá, 31. 5. 2024 - 11:05)

Ty jsi podle me nejakej ustavni mental . Diskutuj k veci a nebo bez masturbovat do sklepa at neobtezujes okoli.

Anonym (Čt, 30. 5. 2024 - 17:05)

To by bylo pocucanicko takhle dlouhe bradavky to by se me libilo. Kdyz se ti bradavky postavi kolik teda meri?

Reklama

Přidat komentář