Reklama

Svádění synem

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 00:10)

Jsou to devianti a to léčit nejde .

anonym (So, 31. 10. 2020 - 00:10)

Svatá pravda!

Anonym (Pá, 30. 10. 2020 - 23:10)

Všichni by jste se měli stydět, co jste to za mamy, porodite dítě a pak ho sukate? Prasata dát vám křeslo smrti vy krávy jděte se léčit mrdky!!!!!

Jarka (Čt, 29. 10. 2020 - 14:10)

Moc díky, právě jsem Vám poslala mail, budu se moc těšit na spřízněnou duši.

Jarka (Čt, 29. 10. 2020 - 13:10)

Milý Petře, jsem to teď já, kdo děkuje. Neuvěřitelně vřelá slova, která by měli do kamene vytesat. Každý má svůj životní příběh a pokud neublížil, nikdo nemá právo kritizovat, tím spíše vulgárním způsobem. Já jsem tak dojatá, jako málokdy předtím, udělal jste mi obrovskou radost. Bylo toho na mne za poslední období hodně - změna postavy (teď se mi líbí i ta tloušťka), intimní sblížení se snachou (i tchyni lze milovat) a nakonec i intimní kontakt s již dospělým synem. Nikdy jsem se necítila tak šťastná, jako teď. Byla by možnost si s Vámi na toto téma více dopisovat? Nevím samozřejmě, zda budete ochoten mi dát Vaši soukromou mailovou adresu. Je to jen na Vás. Ještě jednou moc a moc díky, taková zprávička pohladí na duši

Petr (Čt, 29. 10. 2020 - 13:10)

Bude mi velkou ctí. Musím se přiznat, že i já jsem teď dojatý. Moje adresa je [email protected]

Jarka (Út, 27. 10. 2020 - 11:10)

Dobrý den všem,
Já byla vždy dáma upjatých mravů a na Vaše téma bych ještě před několika léty reagovala vysloveně negativně. Vše se začalo měnit, když se syn před deseti lety oženil. Vzal si dívku, se kterou si velmi rozumí, ona byla a je takové usměvavé sluníčko, ale s pořádnou nadváhou. Já jí tehdy říkala, že by s tím, měla něco udělat, ona se k tomu neměla.
Já naopak začala mít problémy se štítnou žlázou a po prodělané terapii jsem mám taky asi třicet kilo navíc. Snaše jsem se začala omlouvat, protože jsem se jí začala tělesně velmi podobat.
Jednou k nám snacha zašla domů a já se zrovna chystala do koupelny. Nabídla se, že mi umyje záda. Od zad přešla na břicho a prsa. Do toho mi začala hezky našeptávat, že váhový přírůstek ze mne konečně udělal pořádnou ženskou. Bylo mi na jednou moc příjemně, když mi rukama něžně mnula tukové polštáře na břiše a občas zajela i níže mezi stehna. A já jí začala dělat to samé a cítila také vzrušení z jejího krásně nakynutého těla. A její lichotky mi začaly být také více než příjemné a najednou jsem začala mít moje tělo ráda. Prolomila jsem první tabu – snacha se stala mojí intimní přítelkyní.
Syn je doma nepravidelně, je řidič kamionu. Jednou se vrátil ze zahraničí domů, snacha se s ním začala mazlit a oba se přede mnou navzájem svlékli. Chtěla jsem odejít, ale oba přišli ke mně a začali mne hladit a svlékat. Potom si snacha na něj nasedla. Najednou mi uvolnila místo, usmála se, pokynula rukou. A já jak fascinovaná jsem ji následovala. Ten pocit, kdy do mne pronikal, nikdy nezapomenu. Pak se svěřil, že se mu po mnoha letech splnil jeho sen a že jsem opravdu krásná ženská. Od té doby si naplno užíváme všichni tři navzájem a je nám krásně.

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 10:10)

Ahoj Jarko a ty seš sama, nebo máš manžela?

Jarka (Čt, 29. 10. 2020 - 11:10)

Ahoj jsem sama, resp manžela nemám

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 12:10)

Mohu se zeptat kolik ti je?

Jarka (Čt, 29. 10. 2020 - 13:10)

Tři roky po padesátce

josef novy (Ne, 25. 10. 2020 - 13:10)

znal jsem rodinu kde dva synove zrejme uchylaci znasilnovali zeny v ruznych parcich atd. kdyz se vratili z vezeni zacla je uspokojovat matka ated rozhodnete bud by dal pachali ty zverstva a nebo se ta matka obetovala aby je ukojila?

T (Po, 26. 10. 2020 - 15:10)

Takových matek bude daleko více, přece nenechají své trochu více nadržené syny vláčet po soudech a kriminálech. Chvilku to vydrží než syn dostane rozum a pak je vše ok.

Láďa (Pá, 16. 10. 2020 - 14:10)

A vy ostatní místo aby jste ji řekli rovnou je to špatné - to se nesmí dělat ji v tom ještě podporujete.
Místo toho aby jste ji řekli jdi se léčit ji nabádáte - ano jen to dělej dále.
Stydím se.
Mějte se pohodově, příjemný víkend a myslete na to jsme lidi nejsme zvěř - tak se tak chovejte.

Návštěvník (Pá, 16. 10. 2020 - 20:10)

A jakou máš úchylku ty?

Láďa (Pá, 16. 10. 2020 - 14:10)

A to, že máš holčičku se svým synem, nestydíš se to vůbec napsat?
Neměla jsi strach, že bude postižená? Neměla jsi strach, že potom bude úchylná jako jsi ty?
Co ji jednou řekneš až se tě zeptá - maminko kdo je můj tatínek?
Jdi se hodně rychle léčit, ať tu takových potomků neběhá ještě mnohem více jak jeden.

Láďa (Pá, 16. 10. 2020 - 14:10)

Už jen pomyšlení na styk s potomkem je úchylka.
Natož styk.
Neměli by jste chodit se synem k psychologovi, jděte tam první, a myslete na to - možná si vás tam nechá nebo vás nechá odvézt těma co nás chrání.

Láďa (Pá, 16. 10. 2020 - 14:10)

Měl jsem syna v péči nyní je už dospělý a nikdy cca od 13 přede mnou nechodil nahý a já před ním.
A to jsme chlapy, pochopil bych, kdyby jste napsali procházela jsem se po bytě a viděla mně dcera - není to prim, ale jste ženy.
Po bytě nahý - to přece není normální - jdu do koupelny odložím denní oblečení do koše, vykoupu se, obleču prádlo na spaní a jdu ven.
Z jakého důvodu se promenádujete po bytě nazí - chcete upoutat pozornost? Jste úchylové.

Láďa (Pá, 16. 10. 2020 - 14:10)

Toto jsou úchylnosti, není to normální.
Ale nedivím se, nedokázali jste je vychovat, nedokázali jste je naučit se chovat tak jak mají - proč úchyl může vychovat jen dalšího.

Láďa (Pá, 16. 10. 2020 - 14:10)

Toto, nevěřím tomu, že jsem sem nakoukl, bylo to trochu ze zvědavosti, ale co tu vidím za názory.
Máma sexuje se synem jakoby nic - to je normální???
A ostatní ji v tom podporují, že je to správné??? Úchylnost nad úchylnost.
Nechápu proč jsi si nenašla sobě rovného chlapa a i kdyby jsi si našla mladšího, ale syna???
Nemyslím si, že si někdy najde přítelkyni nebo ženu. Pokud ano nikdy tě nenavštíví, aby se nemusel vám oběma podívat do očí.

Reklama

Přidat komentář