Reklama

Svádění synem

Dan (St, 4. 11. 2020 - 16:11)

Já sem na tom podobně, zvykl sem si na život sní a vyhovovalo mi jí mít jen pro sebe, měl sem hodně známostí ale vždy sem toužil po své máme, rád sem sní prostě jen žil a přiznám se neměl bych problém kdyby to chtěla tak jako já se sní pomilovat, zajímá mě

Matka (St, 4. 11. 2020 - 23:11)

Myslet na sex s vlastní mámou, není to divné?

monča (Pá, 6. 11. 2020 - 23:11)

Divné ? Já pravidelně poslední tři roky nacházím své spodní prádlo tak slepené že i gel na prádlo má problém to rozlepit. To je divné.

Nevim (Ne, 23. 7. 2023 - 23:07)

Já néstříkám pořádně do máminych kalhotek , protože se bojím, že na to přijde a je věřící. Proto dělám jenom malé kapičky na kalhotkách, podpsenkách, legínách, šatech, svetrech, županech atd. Ale výjimečně se udělám na šaty pořádně a pak to otřu aby to rychleji schnulo, protože není to tak nápadný jak v kalhotkách. Je mi 16 a mamce 48 . A vůbec podle mě neznamená, že když máte sperma v prádle, že vás váš syn chce šukat, protože já masturbuji s mamčiným prádlem protože se k jinému nedostanu. A máma mě trochu vzrušuje jenom když buď chodí doma v podprsence a kalhotkách nebo když si vezme na sebe něco fakt pěkný hokej tak mě i stoupne třeba šaty legíny nebo uplý džíny atd. Ale společný sex to se mi hnusý to bych nechtěl a asi bych ji i odmítl.

Návštěvník (Po, 24. 7. 2023 - 04:07)

Já Jsem taky nikdy nic s mámou neměl, ani jsem na to nepomyslel, ale zcela bezpečně poznala, že se honím a i to že jsem zrovna vypustil semeno, protože to cítila i slyšela. Dost často dávala najevo, že o tom ví a někdy mne při tom potají i sledovala. V malém bytě to neutajíš. Měla dokonalý přehled o mých pohlavních aktivitách. Já zas věděl o jejích. Taky je pobožná, ale ochotně mi přenechávala své použité kalhotky k masturbaci a pak je sama bez výčitek prala. S nahotou jsme problém neměli. Pochopitelně mne vzrušovala, ale ne tak, že bych si něco dovolil, nebo ona i když to někdy dost prožívala a sex bylo její oblíbené téma a dost často jsme o tom bez obalu mluvili, ale oba jsme měli vzájemně nepřekročitelné hranice.

Návštěvník (Po, 24. 7. 2023 - 02:07)

Jednou se podívej jak jsou zaschlé skvrny vidět a nejde to moc vyprat. Radši se vystříkej pořádně aby si toho všimla a sama to vyprala.

Anonym (Ne, 3. 9. 2023 - 22:09)

Ale mě vzrušuje když se udělám do kalhotek a vím že se moje semeno dotyka jeji kundy. 

Návštěvník (Po, 24. 7. 2023 - 02:07)

Jednou se podívej jak jsou zaschlé skvrny vidět a nejde to moc vyprat. Radši se vystříkej pořádně aby si toho všimla a sama to vypadala.

Dan (Út, 8. 12. 2020 - 13:12)

Já to dělávam také, takže 100% chce tebe, vzrušuješ ho, určitě po tom touží, bohužel nemá odvahu ti to říct

J (Čt, 10. 12. 2020 - 08:12)

Odvahu nemá nikdo. Něco jiného by ale bylo kdyby ta mamča která si je vědoma toho že syna vzrušuje s tím začala sama. To by pak zcela jistě prolomilo tu nejistotu a vše by bylo jinak.

Petr (Čt, 24. 12. 2020 - 13:12)

Normální ženská se chce líbit podle mě to musejí vědět že se synovy líbí, buďto ho prostě máma zajímá nebo ne

Abe (So, 31. 10. 2020 - 22:10)

Moje matka byla především zlá, nevyzpytatelná, náladová a patologicky nespravedlivá. Přímo se vyžívala nejen ve fyzických, ale ještě hůře, v psychickém vydírání a teroru. To, že byla hezká a vnadná, ve srovnání s tím nic neznamenalo. Navíc jsem musel tak často ejakulovat masturbací, že jsem na styk s ní neměl ani pomyšlení. Svádění synem, nepřipadalo v úvahu, protože se tak nechovala.

M (Po, 2. 11. 2020 - 07:11)

Možná to bylo všechno jen asi tím že jsi si nechtěl v mládí honit brko , proto jsi měl s brkem problém a musel jsi na operaci. Pak už tvá matka musela na tvoji masturbaci osobně dohlížet a asi tě k tomu nutit i násilím aby jsi nemusel do nemocnice znova a ty si to dodnes jen všechno špatně vykládáš.

Abe (Po, 2. 11. 2020 - 23:11)

Jakoby jsi to "M" zažil(a). Do pěti let jsem si brko skutečně nehonil a pak docela rád, protože to byl příjemný únik od nehezké reality.

Pavel (So, 31. 10. 2020 - 00:10)

Také to nechapu, matka dovolí 16 letému synovi, aby ji líbal a osahával, pak když matka řekne dost chlapec klidně vyjede po své mladší sestře. To už tu také někdo psal. Pak se nedivte, jaký ten svět je. Kam to všechno spěje , ale každého věc.

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 00:10)

Dělo se to vždycky , ale IT neexistovaly , tak se o tom tak nevědělo a nemluvilo .

Cacorka (So, 31. 10. 2020 - 00:10)

Naprostá pravda, lidé jsou prasata, tady je alespoň videt, kolik lidí by se mělo léčit z pedofilie. Prý matka žužlá penis svého syna, přes hubu jim dát, nadrženým kundam.Nebo jim strčit pořádnýho klabana do huby aby se udusily.

Cacorka (So, 31. 10. 2020 - 01:10)

Ženská má mrdat se svým chlapem a dítěti má dát pocit bezpečí, chránit ho, ale ne tak, že se s ním vychrape. Nechápu nechápu nepochopim!

Jirka (So, 31. 10. 2020 - 01:10)

Ani já to nepochopim, co se to děje. A ještě se s tím ty kačeny chlubí, asi si mysli ze jim budou všichni tleskat picky to jsou.

Matra (Po, 2. 11. 2020 - 08:11)

Honiči tu melou jen nadržené bláboly.

Reklama

Přidat komentář