Reklama

Gamblerství

Kamil (Út, 2. 2. 2021 - 12:02)

Peter - paráda, drž se chlape :-) co o tom rejstříku? Neuvazujes o něm?

Jepice - děkuju za podporu - dopis je ve schránce (poslal jsem ho obyčejné, tak snad přijde) :-)
Popravdě cítím úlevu - věřím že neco vsadit je teď nereálné - ještě nemám vyplatu, dlužné peníze od kamaráda a navíc než by mi sázkovka deaktivovala sebeomezujici opatření, tak snad už budu v rejstříku ;-)
V tuhle chvíli vím, že v příštím roce při průměrném platu 40 tisíc / měsíc v příštím roce neprohraju z vydělaných 480 tisíc ani korunu (max stovky korun za los či Sportku) ;-) a při mem pristupu k úředním věcem si neumím představit, že píšu na urad, aby mě vymazal z rejstříku...zřizuji účet u sazkovky...sazim...;-)
Věřím, že tohle je řešení pro lidi, co chtějí se svým problémem něco dělat ;-) škoda, že rejstřík neexistoval dříve či, že uzákonili internetový hazard - mohlo spoustu lidí žít lepší s hlavně klidnější život :-)
Hezky den všem

Peter (Út, 2. 2. 2021 - 09:02)

Dnes 36 deň bez....

Kamil (Po, 1. 2. 2021 - 12:02)

Dobry den všem ať už abstinujicim, tak těm kteří teprve se na tuhle cestu chtějí vydat.
Je tu další měsíc a opět proběhl docela hladce. Nic jsem nevsadil, akciove portfolio mi o deseticice poskočilo nahoru...a možná to je trošku problém.
Cítím na sobě, že někde (zatím) v podvědomí začíná být bazeni, které mi říká: "škoda že na účtu máš jen 90 tisíc...bylo by fajn udělat poslední sázku a vyhrát ten poslední malér zpět...ale brzy Ti přijdou peníze které Ti kamarád dluží plus výplata...to už by pak šlo...a až to vyhraješ, tak že ty peníze nakoupis další akcie a za zbytek třeba auto..." Prostě hráč (gambler) musí celý život žít s pokušením :-/
...ale odolal jsem - mám už vypsanou žádost na zařazení do rejstříku, mám ji i potvrzenou a stačí ji jen odeslat. Jediné co mě straší je dopis od ministerstva - už strašně dlouho žiju sám, ale jsem líný změnit trvalou adresu v OP, tak ten dopis zřejmě dorazí k rodicum a ti budou zvědavi, co mi to přišlo.
Jinak gratulace Peterovi a Adamovi, držím palce ať to všichni zvládneme

Hezké předjaří vsem

Jepice (Út, 2. 2. 2021 - 11:02)

To potvrzení Ti pošlou na kontaktní adresu. Neboj se a udělej to. Bažení zmizí jak mávnutím proutku. Budeš mít klid...

Hele (Po, 1. 2. 2021 - 02:02)

Špatně výluky těly dluhy němuž uz ne nechcu ci mma dále sto, stio stoo iu stop

Hrn (Po, 1. 2. 2021 - 02:02)

Pros proč proč uz nemůže

Hrb (Po, 1. 2. 2021 - 02:02)

Další peníze v píči, vsechno n3bo nic, totální nížina nemam nic uz konec ne může dal

Hrb (Po, 1. 2. 2021 - 01:02)

Hodina hry s touhou vyhrát. První vklad 3000,druhy 3000. Nic, prostě nic. Další vklad 5000,a chvíli v plusu a nic. Na účtě jen kontokorent 20000. Hodil jsem to tam celé a hral Hunter, 20x za 1000kc otocka aaaa nic. 32 000 v pr.. Za hodinu, nedalo to. Pica

Návštěvník (Po, 1. 2. 2021 - 00:02)

Snad by se to dalo žařídit, že obědy by byli placené v práci, a peníze by nešli vůbec na konto, kde by se dali vybrat, prostě udělat opatření.

Hrb (Ne, 31. 1. 2021 - 23:01)

Za 30min provádím klad a snad win

Návštěvník (Čt, 28. 1. 2021 - 23:01)

Závislost dělá z lidí otroky. Divil jsem se, ale i Věra Bílá kdysi byla závislá na automatech a hezký statisíce tam protočila. Ovšem gádžové jsou diliny taky a zajímavé, že to interesuje většinou chlapy. Jestli to je záměr výrobce, udělt to tak, a na ženské zas jsou udělané jiné finanční pasti, nevím.
Jak začínají tyhle automaty. Nevinně, jako pivo a pak hrajete a koukáte , že někdo něco vyhrál, málo-kdy je jen jeden automat byť v hospodě. A když jeden vyhraje dělá to cirkus, a hned to vytváří pozornost a závist, naházet tam hodně a taky vyhrát.Ale je to náhoda. Samozřejmě jeden automat se zblázní, ale ostatní žerou.

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 07:01)

V hospodách už zaplať pánbu automaty nejsou.Teď už jsou jenom v žumpách olepených zvenčí tapetama se šťastnými mladými lidmi co si cinkají šampaňským.Na betonu pod Nuselákem už tak šťastně nevypadají....

Picus (Čt, 28. 1. 2021 - 18:01)

Ještě jsem tam k tem čtyřem zmrdun patří Chance. Ta taky zrušeno!

Picus (Čt, 28. 1. 2021 - 18:01)

Dluhy 1,4mil. K dnešnímu dni zrušeny všechny účty (tipsport, fortuna, synot, betor+), odeslání poštou zapsani se do registru hráčů. Nový začátek, pokud uz neni pozdě

China (Pá, 29. 1. 2021 - 07:01)

Nikdy není pozdě.Drž se.

Kolemjdoucí (Čt, 28. 1. 2021 - 15:01)

Ano, je to tak zde pane píšeš!!! Jediná výhra je vůbec nehrál

Návštěvník (St, 27. 1. 2021 - 22:01)

Perlička. Stáhl jsem si prográmek na tyhle točící se ovocné válce. Nevinný, jen srandička. A vsadil jsem tam oněch asi pět korun a zatížil těžítkem a nechal takhle běžet asi dvě hodiny, pak jsem čučel, tam to šlo do mínusu-byl jsem v mínusu asi 15 000Kč. Sorry jako, ale u toho nemusíte bejt...to je holomajzna(mezitím to vyhrávalo-ale já u toho nebyl).

Návštěvník (St, 27. 1. 2021 - 22:01)

Slot machine-neboli bedýnky, to je naprostá opravdu holomajzna. Zase, tam je z každého protočení válcem tak 10-30% vkladu odečteno jako MARŽE kasína. To je něco naprosto zlodějského. Vemte si, že protočítě 1000x 20Kč a tedy 20 000 a vemou vám 2000-6000Kč za pouhých 1000 zmáčknutí tlačítka. To je šílenství v tomhle pokračovat. To se dívejte doma denně na ohňostroj na počítači a vyjde vás to levnějc než ty blikající nesmysly.

Návštěvník (St, 27. 1. 2021 - 22:01)

Dejme tomu sázení na koníčky nebo na fotbalové či tenisové a jiné sportovní klání. O automatech se nemá cenu bavit, to je závislost typu alkohol. Čím víc tím víc. Nemá cenu to vůbec zkoušet a když problém, okamžitě, tvrdě a navždy s tím skončit bez lítosti!
Systém kurzového sázení využívá statistických metod. Dříve prý dělali na koleně, počítače nebyli a statistiku si počítali doma a z toho dělali kurzy, jak přiznali ve Fortuně, měli na toho jednoh fandu a génia z matfisu, co neustále sledoval patrně výsledky a zadával je nějak do tabulek a počítal a vystavoval jako kurz ve fortuně. A tady se dá mluvit o marži. Jednoduše např. Federer-Nadal, když na antuce mu to natře Nadal v 10ti z dvaceti utkání, tak by logicky kurz měl být 1:2 že vyhraje zase Nadal. A tady kurz zploští na 1:1,8 že vyhraje Federer a naopak 1,8:1 že vyhraje Nadal. A ono pak skutečně 2x vyhraje Nadal a 1x vyhraje Federer.Lidi vsadí zhruba 2:1 poměr sázek a tedy vsazeno na NADALA je že vyhraje 50% a 50% na to že NADAL prohraje. Kolik fortuna vydělá?No 50% prohrajou celou sázku a druhých padesát procent vyhraje, ale jen 1,8 x 0,5 sázek, tedy 0,9 z obdržených sázek je vyplaceno hráčům jako výhry, máme 90% výhernost a 10% zůstává jako marže Fortuně.

Kolemjdoucí (St, 27. 1. 2021 - 11:01)

Mirku ty jsi úplně v lese

Reklama

Přidat komentář