Reklama

Gamblerství

Návštěvník (Pá, 5. 2. 2021 - 23:02)

Nechci být proti a antagonista. Mně přijde zdravé sobectví a heslo sám především v sitauci závislého ať už na pivu nebo alkoholu kombinovaném s autamaty či jiným gamblingem, zcela zásadní. Až se z toho dostane a to finančně i závislostně, pak může posílat třeba na děti, nebo bezdomovcům dát deset korun.

Lubos (Pá, 5. 2. 2021 - 23:02)

https://www.darcovskasms.cz/projekt-779/pomozte-detem.html

Když už jsem u toho rozdávání jdu zaslat 30 Kč i sem . Nehrajte a pošlete ráči peníze ostatním co to potřebují.
Pomáhá prý když si řeknete vydržím měsíc třeba a nebo týden pak se odměníte jakoukoliv odměnou. Já už plánuju co si koupím .Tohle je rada za 30 Kč která funguje tak je neposílejte mě ale dětem co to potřebují .

Hej počkej (Pá, 5. 2. 2021 - 22:02)

PS bydlím u rodičů nemám už peníze na nájem ale na bedny jo . Rodičům jsem to řekl ale stejně hraju prostě mužů a mám rád asi problémy.......ano, karma je zdarma sráči??!!!!

Lubos (Pá, 5. 2. 2021 - 23:02)

Hej počkej co se do mě seres, že by problémy a musíš si dohonit své ego a psát cizímu člověku že je sráč ? Podle mě seš naprosto vylizanej dement.
Co ode mě chceš magore ??
Co vůbec hledáš tady na fóru ? Jestli jsi nepochopil lidi se tu svěřují se svými problémy a chtějí na sobě makat a ty se jako svině do nich ještě seres.
Na nájem už mám přišla mi i výplata neboj se vydělávám peněz dost. Jen mám problém že to utrácím a pak živým takový nuly jako jsi ty co strkají 20kc do beden a odchází se 100kc S tím je ale konec dnes mám ještě hodinu a jak jsem slíbil hrát jsem nebyl.
Karma je holt svině a na tebe za ty tvoje svinstva čeká mé neštěstí v gamblingu.
:-D nebo tě zejtra přejede auto ale neboj se neumřeš budeš na vozíku a budeš se posravat do postele a já ti dám až někdy půjdu okolo tebe 20 Kč na krabicovy vino mrdko snad stačilo a už nebudeš psát .

Hej počkej (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

:-))))))))))))))))))))))

Luboš (Pá, 5. 2. 2021 - 11:02)

Po včerejší akci se pokusím dnes s tím přestat.
Prostě hrát nepůjdu. Mazání účtu na to ještě nejsem silný, ale zkusím malé kroky dnes nepůjdu hrát. Zkusím to vydržet aspoň den.
Inspiraci jsem našel v pár případech co jsou zde. Kluci co tu počítají kolik dnů vydrží a pak jeden borec co si nastavil omezující limit na prohru 100. To budou mé další cíle .
Děkuji všem za rady

Návštěvník (Pá, 5. 2. 2021 - 00:02)

Hra o život. Zpověď fotbalisty o pokeru, ruletě, alkoholu a léčebně
EXKLUZIVNĚ 22. května 2019 5:59

Návštěvník (Pá, 5. 2. 2021 - 00:02)

Pozor je to závislost, takže než si ji člověk uvědomí, tak to trvá, a když si ji uvědomí záleží jestli si rychle připustí, že má závislost, nebo si nalhává , že jde zatím poze o návyk.
Je možné, že má pouze návyk, který se od závislosti liší, tím, že lze ještě přestat bez absťáku, bez velkého bažení po droze, po hraní , které se nedá prakticky zvládat většinou bez odborné pomoci a jako třeba fotbalista Fabián, měl to kombinované s alkoholismem, tudíž měsíc strávil natvrdo v léčebně "navoněná kopačka" mezi narkomany a bezdomovci alkoholiky smradlavými a troskami společnosti. Jenže nejít tam , tak takhle dopadně. Chlap co si vykopal, o to by v gamblu se vším přišel a nic než kopání neumí, takže by skončil jak všichni narkomani, alkoholici, gambleři.

Luboš (Pá, 5. 2. 2021 - 11:02)

Konečně něco super článek o něm.
Děkuji za pomoc

Návštěvník (Pá, 5. 2. 2021 - 23:02)

Rádo se stalo, když se sám inspiruju tak neškudlím s zjištěnámi. Škudlím si jinak.

Hej/počkej (Čt, 4. 2. 2021 - 23:02)

Luboši jsi největší sráč co tady píše. Kdyby te máma propleskla bylo by to málo. Sráči!!!!

Lubos (Pá, 5. 2. 2021 - 10:02)

Moc krásná rada
Přeju ti aby jsi jednoho dne psal taky na fórum o pomoc a někdo ti napsal že jsi největší sráč. Karma je holt svině.

Návštěvník (Čt, 4. 2. 2021 - 23:02)

Hra o život. Zpověď fotbalisty o pokeru, ruletě, alkoholu a léčebně. Tomáš Fabián

Lubos (Čt, 4. 2. 2021 - 22:02)

Rozhodně chci tento problém řešit. Výhra je nehrát teda aspoň u mne platí toto pravidlo.
Chci s tím přestat chci se dát na černou listinu. Řekl jsem to rodičům . Ten pohled nezapomenu takže ty jsi prohrál a máma začala bulet. Jsem pako a je mi to líto myslí si jen 30000 kdybych ji řekl že mám půjčky z tohodle by to s ní kleplo . Řekla mi ze v Rejstříku vyloučených osob nemůžu být protože kdybych měnil práci oni to tam uvidí a nevemou mě pak že to je veřejnosti přístupný a všude to tam bude napsaný.... Nevíte někdo jak to je s tím?

Návštěvník (Pá, 5. 2. 2021 - 08:02)

Není to veřejně přístupné, tím míň pro zaměstnavatele.Přečti si tady:

¨https://www.zodpovednehrani.cz/rubriky/zakony-o-hazardu/registr-osob-vyloucenych-z-hrani-hazardnich-her-v-cr_212.html

Luboš (Pá, 5. 2. 2021 - 10:02)

Děkuji

Návštěvník (Čt, 4. 2. 2021 - 22:02)

Kdepak pánové, jediný kdo vyhrávají jsou statistici a matematici v Pokru a Black Jacku a to ještě jak kdy.Možná v kasínech, kam je, ale po tom co zjistí, že počítají pravděpodobnosti a mají fenomenání paměťové a propočítací statistické schopnosti, tak je příště nepustí vůbec ke hře. To je sport co?! To je jako, kdyby mistra světa nevpustili a chtěli jen aby závidili průměrní.

Návštěvník (Čt, 4. 2. 2021 - 22:02)

Aha, tak je to okolo litru když máš jednou za rok Vánoce. Jinak je to těch 37 000 v tahu...za jednu hrací session.

Návštěvník (Čt, 4. 2. 2021 - 22:02)

Gamblerství je návykové, je to zlovzik, Pozor!

Luboš (Čt, 4. 2. 2021 - 22:02)

Vím chci se toho zbavit nevím jak ...

Reklama

Přidat komentář