Reklama

Gamblerství

Kokot (Pá, 8. 1. 2021 - 08:01)

Poslední návštěvu herny si pamatuju, jako by to bylo včera. Doma jsem měl milující a podporující ženu, která se mě snažila ze spárů gamblingu vyrvat za každou cenu, a čerstvě narozenou dceru. Ani z jednoho jsem se ale nedokázal radovat. Utíkal jsem do herny. Protože jsem ale u sebe neměl ani vindru, zastavil jsem to, co mi bylo nejdražší – náš snubní prsten a zlaté náušničky, které dostala dcerka od babičky.

Prohrál jsem všechno, a když jsem se domů vrátil jako zpráskaný pes, žena sbalila dceru a dala mi tři dny na vystěhování. Byl jsem zbabělec a z téhle situace si dokázal představit jen jediné východisko. Neměl jsem už co ztratit. Žena s rodiči a tchánem mě našla na mostě, jak křečovitě svírám fotku naší nádherné dcery. Ještě ten den jsem nastoupil na tříměsíční odvykací léčbu. Dnes, když píšu tento příběh, jsou to přesně tři roky, co se hernám vyhýbám obloukem. Žádný happyend ale nečekejte. Jsem v insolvenci, s bývalou manželkou komunikujeme pouze na nezbytné úrovni a dceru vídávám dvakrát týdně. S tím největším nepřítelem jsem ale úspěšně

Adam (Pá, 8. 1. 2021 - 02:01)

11. Den bez a nebo vic, treba rok, dva roky nebo na pořad. Děkuji za info. Když se chci někam přihlásit ( jen pro to abych zjistil že to funguje), tak píši jen : """"Bohužel nemůžeme nikoho přihlásit.
Čekáme na odpověď z rejstříku vyloučených osob, který spravuje Ministerstvo financí.""""
Pocit k nezaplacení.
Mějte se tu báječně, jak uz tuto diskuzi nepotřebuji, ale byla pro mě prospěšná.
Ahoj

Djegr (Čt, 7. 1. 2021 - 20:01)

Gambl je Gambl a hotovo, chceš hrát, hraj, nechceš nehraj. Celý, kdo ma problém at, se na to vy....

Djegr (Čt, 7. 1. 2021 - 20:01)

Gambl je Gambl a hotovo, chceš hrát, hraj, nechceš nehraj. Celý, kdo ma problém at, se na to vy....

Djegr (Čt, 7. 1. 2021 - 20:01)

Gambl je Gambl a hotovo, chceš hrát, hraj, nechceš nehraj. Celý, kdo ma problém at, se na to vy....

Djegr (Čt, 7. 1. 2021 - 20:01)

Gambl je Gambl a hotovo, chceš hrát, hraj, nechceš nehraj. Celý, kdo ma problém at, se na to vy....

Li (Čt, 7. 1. 2021 - 16:01)

Mám tam nastaveno přihlášení jednou za měsíc,všechny sázky na 1kc ale vím že to není dobrý pokaždé když se blíží přelom měsíce kdy to otevřu a zavřu a jsem jak na trní jak to udělám pak je měsíc klid

Hanka (Čt, 7. 1. 2021 - 14:01)

Byla jsem Gembler , ale přestala jsem Jak ani nevím , najednou mě to po Xx letech přestalo bavit, a když teď čtu vaše příběhy jsem ráda že už nehraju

jepice (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Žádný papír nepřijde. Vytisknes si zadost na stránkách ministerstva financí, necháš si na poště ověřit podpis a posles na adresu do Prahy. Zapsali me za 3 dny, udělala jsem si konto na sazkabet a zkoušela se přihlásit. 4 den mi napsali, ze jsem v registru osob vyloučených z hazardu a prihlasit se už nejde. Nejsem internetový hráč, bavily me jen herny a casina.

Li (Čt, 7. 1. 2021 - 16:01)

Dík já mám všechno zablokované na furt kromě synottipu tam mě poslali do háje

David (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Také jsem byl gambler a uz nejsem, nechceš prcat?

Návštěvník (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Je hezké, jak někteří lidé dokáží dobře poradit druhým, ale své trable nedokáží řešit.

Návštěvník (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Smutné, ale pravdivé.

jepice (Čt, 7. 1. 2021 - 11:01)

Dlouho jsem tu nebyla. Já jsem se sama nechala zapsat do rejstříku vyloučených osob. Recidiva muže prijit kdykoliv, i mně se to stalo. Trvala 3 měsíce. Teď jsem zapsána a vím že jeden rok budu chráněná. Kdo chce opravdu ukončit gamblerskou kariéru, tak to opravdu udela. Je to velmi nepříjemné stát na poště a nechávat si ověřovat podpis na zadosti, ale 5 minut nepříjemného času mi ušetří další případnou recidivu a nechá me minimálně rok v klidu. Nyní jsem přesvědčena, ze si za rok nepožádám o výmaz z rejstříku...

Li (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Zeptám se tedy přijde domů nějaký papír o tom že jste zapsání?pro někoho blbost pro mě důležitá informace to že jsem byl hráč ví 3lidi jsem cistej a nehodlám se s tím svěřovat doma a rozbouřit vody doma nechcu

Peter (Čt, 7. 1. 2021 - 11:01)

Dnes 10 deň bez....

Adam (Čt, 7. 1. 2021 - 00:01)

10. Den bez

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 18:01)

Já jsem byl bez čtyři roky,což je sumo sumárum 1460 dní bez...pak stačila jedna chlastačka,crawling jako prase a zanesl jsem majiteli herny jako tupá ovce za tři piva a dvě hodiny posezení v žumpě 15000.O peníze nejde,ty mi nechybí,ale vím,že z toho nejsi nikdy venku.Od té doby zase nic.Jsem čistý.Ty číslíčka co tady píšete neznamenají zhola nic....

Antinavstevnik (St, 6. 1. 2021 - 21:01)

To že to, bylo k hovnu tobě ty troubo, neznamená, ze to bude k hovnu tem dvěma bojovníkům! Chlapci jen pokračujte, držím vám palce

Návštěvník (Čt, 7. 1. 2021 - 07:01)

Dobře.Tak naposled a pak se zase vypařím.Od 20.12.2020 pozbyla tato diskuse smysl protože byl spuštěn národní registr vyloučených hráčů, na který se čekalo asi šest let. Do té doby nic podobného neexistovalo.Od 20.12.2020 v České republice každý kdo nechce hrát má skutečně účinný způsob jak toho dosáhnout.Po zapsání do registru můžou výše uvedení bojovníci okamžitě napsat 361 dní bez.... C mon, každý kdo si prošel touhle diskusí v letech 2010 až 2020 včetně me, ví, že počítání dní bez je k ničemu, pokud si pořád necháváš otevřenou cestičku k bednám. Jenže od 20.12.2020 jde ta cesta zabouchnout nejmíň na jeden rok.Kdo nechce hrát, tak nemusí..Mizím.Občas sem nehlédnu.Ať se vám všem daří.

Reklama

Přidat komentář