Reklama

cuckold z pohledu ženy

Benda (Čt, 29. 3. 2018 - 22:03)

jsem vděčný dámám, které o tom tady hezky píší, protože je krásné to zažít. Rád bych vyhověl dvojici, která to hledá. čistotný, zdravý, voňavý vyjde rád vstříc přáním zdravého protějšku. Bude se to líbit všem. [email protected]

Petr (Čt, 16. 2. 2017 - 12:02)

Rád bych navázal mailový kontakt s "Monika", která zde přispívala tuším od 16. 8. 2016. Rád bych se ji na nějaké věci optal a mhl bych jí na oplátku být vrbou.

Berin11 (Út, 14. 2. 2017 - 22:02)

Jak mam presvedcit zenu aby dala jinemu prede mnou ? Prosim o radu nejlepe od zen

fit79 (Po, 13. 2. 2017 - 20:02)

Hledám slečnu na cuckold vztah, na veřejnosti budu reprezentativní partner, v soukromí však nechám svou partnerku šukat jinde a poslouchat ji. Jsem vysoky, pohledný, vypracovaná postava. Fotky jsou možné na mailu, atp. Staci kdyz napíšete na sebe kontakt.

guma (Út, 31. 1. 2017 - 19:01)

Ahoj S.Jsem cuckolder,sub fetišista,40 let,svobodný,nezadaný,s vlastním názorem,v běžném životě spíš dominantní- vím co chci,žiji dle toho atd.V soukromí ale naopak upřednostňuji sub/cuckold roli,péči o partnerku bez možnosti klasického sexu maximálně jen fetiš či bdsm hrátky.Napíšeme si?Díky.

Aldaw (Ne, 29. 1. 2017 - 16:01)

Rád bych poznal ženu pro...Ahoj Aldawe, můžeš tady na sebe nechat kontakt? Hledám muže na cuckold vztah. Díky. S.

CuckCZ (So, 28. 1. 2017 - 10:01)

Mám to úplně stejně, mnohem víc mě vzrušuje dívat se na manželku s jiným chlapem, než představa, že bych to s ní dělal já sám. Kdo to takhle nemá nastavené, to nikdy nepochopí. Jasně, je to forma úchylky, ale nikomu neškodí.

fuj (St, 25. 1. 2017 - 17:01)

no fuj to je normalni psychycka nemoc nechapu jak nekdo muze nechat mrdat svoji zenu/pritelkyni..kokoti

maliprync@sezna (Pá, 20. 1. 2017 - 18:01)

ahoj, kde se dá najít...pekny den tady jeden je-)

cats16 (Čt, 22. 12. 2016 - 16:12)

ahoj, kde se dá najít...ponizene si dovoluji,milostiva Pani,nabidnout se Vam . . .
[email protected]

Aldaw (So, 17. 12. 2016 - 10:12)

Rád bych poznal ženu pro vážný vztah. Chci vztah s ženou která chce mít v soukromí cuckolda.Ale pro okolí normální vztah, kde jsi pyšná na svého partnera. Jsem pohledný chlap na úrovni, 45l,vyšší sportovní postavy. Mám vyřešenou minulost, zajímavou práci. Je tady taková?

Lukas.togyp@cen (Út, 13. 12. 2016 - 19:12)

Ahoj,
manzelka semnou nespi. Jen mi obcas honi. Po detech ji sex semnou uz nezajima. Neumim ji uspokojit. Postupne se z ni stava domina-fackuje me, sexualne ponizuje, rozkazuje atd. Mne se to takhle moc libi a chci, aby zacala sukat a jinyma. Ona to vi, jini muzi se ji libi, ale zatim s jinymi spat nechce. Myslim, ze kdyby to zkusila jednoi, zacalo bu se ji to libit. Popovida pres mail zena, ktera driv take jineho odmitala a dnes uz by nechtela jibak?

ČeskýSex (Pá, 2. 12. 2016 - 15:12)

Pojďte o tom diskutovat na novou erotickou sociální síť - http://cesky.sex

Takový facebook pro dospělé a odvážné :)

je potřeba pár ukecaných lidí, ať to tam víc žije :)

1bells (Čt, 1. 12. 2016 - 13:12)

Ahoj já chodím sukat na...lucko a kde se necháváš vyplnovat. Nejsem v tomto světě hromadného plemení otevřenných stehen, znalej ale nechám se ukecat...

Julie (Ne, 27. 11. 2016 - 21:11)

Ahoj myško i Rito, manžel...Mohu se zeptat jaké to je

Pavel (So, 26. 11. 2016 - 11:11)

Když jste takto žarliva tak...Chci videt jak to nekdo udela moji manzelce

Petr (Ne, 13. 11. 2016 - 09:11)

Tak to já bych nesnesla, aby...Když jste takto žarliva tak to jste si zřejmě spletla rubriku a vubec nevite o čem cuckold je

Pavel (Ne, 23. 10. 2016 - 10:10)

Neřeš takové...Ale nemá se to dělat. Já jsem bohužel takto jednou zhřešil s kolegyní z práce. Jasně že asi nejvíc lákavé a vzrušující je, že je jiná. Nejvíc mě vzrušilo, když jsem si při poloze ze zadu mohl prohlížet do detailu její vystrčený holý zadek. To já mám rád. I se svou ženou s představuji, že mi ho musela ukázat a že se stydí, že se na její holý zadek zblízka dívám. (přitom to je blbost, ona mi ho ukazuje dobrovolně a asi se ani nestydí). Když si toto pomyslím, tak hned dojde k vyvrcholení. A zde to byl ještě zadek cizí ženy, takže to bylo ještě silnější než s manželkou. Představoval jsem si její zadek dlouhou dobu, jak může vypadat holý a pak se mi to poštěstilo. No je to lákavé, nicméně na tenhle svůj úlet pyšný nejsem a už bych to své ženě neudělal.

Lenka (Ne, 23. 10. 2016 - 09:10)

Tak to já bych nesnesla, aby...Neřeš takové malichernosti..Vyzkoušej třeba výměnu s druhým párem a hnde uvidíš tu krásu sexu! Doma s mamnželem to znáš nic nového nevynaleznete.
Ale druhý chlap ho má vždy jiný, jinou techniku jiné tahy a pod... to je pak krása! To se s vým chlapem nikdy nezažiješ...a ten tvůj obráceně,každá žena má ji jinou, jinakse u toho kroutí, jinak vzdychá ,jinak heká...

Jana (Ne, 23. 10. 2016 - 09:10)

Tak to já bych nesnesla, aby...Co prosím tě řešíš, tak se manžel podíval na holý zadek cizí ženské. O nic přece nešlo. Pokud by zůstalo jen u toho, tak ať se třeba ten můj na cizí holý zadek podívá, alespoň by měl zpestření a trochu si užil. Muselo by ovšem striktně zůstat u toho pohledu.

Reklama

Přidat komentář