Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sluníčko (So, 23. 1. 2021 - 13:01)

Klárko já taky čůrám jako ty z pipinky hodně. Už dvakrát ale nebolí to. Tebe to ještě bolí? Musíš se zahřát mám tě moc ráda aby ti bylo dobře.

Pro Holku 16 (So, 23. 1. 2021 - 13:01)

Máš Vanesso nějaké zážitky spojené s močením? Veselé, nepříjemné, zajímavé... díky.

Holka 16 (So, 23. 1. 2021 - 14:01)

Veselé ani ne. Nepříjemné když musím a není nikde toaleta a tak musím někam jinam a to nejčastěji, kam není vidět. Zajímavé nepříjemné bylo když jsem jela busem a nemohla to vydržet tak, že jsem se pak musela hned vyčůrat za čekárnou autobusu, ale stejně jsem si už počůrala kalhotky i když
jsem se držela pod sukni, ale moc to nepomáhalo. Sestra byla se mnou a pomohla mi, abych se za to nestyděla a došly jsme domů v klidu. Kalhotky jsem si nechala na sobě. Ale ségra měla taky trapásek, ale nebudu o tom psát. Ona by mě zbouchala. Ať si to napíše.

Pro Holku 16 (So, 23. 1. 2021 - 15:01)

A když jsi měla prvního kluka, tak sestra se zmínila, že jsi s ním společně také čůrala. Jak to bylo,tvé pocity a celkově. Jsi taky dívka co čůrá většinou rychle z pipiny a nebo máš čůrání klidnější než jiný holky? Děkuji.

Holka 16 (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

Já se omlouvám ,že tak pozdě odpovídám . Už jsem si to trochu promyslela jak ti odpovědět. Mohu začít obráceně? Já čůrám z pipinky většinou spíš rychle, protože jdu čůrat až když potřebuju. Malo se vyčůrám, když jdu třeba s holkama a jim se chce a mě moc ne, nebo když jdu nebo jedu někam tak si dojdu ještě doma a zkusím to a taky něco vyčůrám a to jen abych nemusela zase venku. Když jsem měla prvního kluka tak jsem s ním poprvé čůrala , se nám chtělo a zašli jsme za roh a ihned čůral a já byla trochu zaseklá, jako znali jsme se, ale styděla jsem se stejně, ale zase se mi chtělo čůrat dost a tak jsem to riskla, kalhotky sundala a na bobku jsem se vyčůrala vedle něj. Jemu se to moc líbilo. Mě tak napůl, ale od té doby už jsem se nestyděla u něj čůrat . Ale jako Liborovi bych se nevyčůrala jako jemu do ruky, to je takový divný, to bych se styděla tak blízko kdyby měl u pipinky svou ruku, to ne. Ale měli jsme i sex a to bylo hezký.

Feetman (Ne, 24. 1. 2021 - 12:01)

Holky jak máte velké nožky a jsou víc zpocené nebo čisté?

Holky 19 16 (Ne, 24. 1. 2021 - 13:01)

Já mám šestku, ségra má pětku nohu. Dnes je máme čistý protože jsme jen doma. Někdy nám smrdí nohy když jsme dlouho v botách tak si je umejeme a dáme čistý ponožky a pohoda.

Feetman (Ne, 24. 1. 2021 - 14:01)

Chtěl bych si hrát s tvými nožkama nebo u vás obou. Dáte mi své nožky?

Holky 19 16 (Ne, 24. 1. 2021 - 15:01)

Nedáme. My se stydíme kdyby byly zpocený. Ale kdyby byly čistý tak taky.

Pro Holku 16 (Ne, 24. 1. 2021 - 12:01)

Děkuji moc. Krásně napsané. Čůráš pipinku víc pod sebe na bobku nebo víc dopředu? Čůráš radši venku nebo na veřejných WC ? Počůrala ses někdy, když jsi byla už velká holka? Děkuji za odpovědi.

Holka 16 (Ne, 24. 1. 2021 - 14:01)

Čůrám pipinkou na bobku kousek dopředu, když není záchod tak taky venku a když je ségra, tak mě hlídá a když jsem sama tak to taky zvládnu. Počůrala jsem se jednou ale já se stydím. To je blbý to bylo úplně, ne jen trochu.

Holka 16 (So, 23. 1. 2021 - 18:01)

Odepíšu ti,ale neumím tak narychlo bezmyšlenkovitě. Holky my obě taky pozdravujeme Klárku a jestli bude zítra přípitek na váš dům, tak si ho dáme taky. Verča taky ten trapas co měla dá, ale má trochu , trochu se stydí, ale já ji přesvědčím.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 12:01)

jo jdu protože nemám rád aroganci

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 12:01)

Stejně si myslím, že holky budou čůrat někde venku. Být rodičem, tak jim vrazím na cestu plenky a hotovo. Ony si to pak rozmyslí . Pro tak velký holky by to bylo ponižující jezdit v plenkách.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

a už je to tu zas proč musíte někomu kdo udělá nějakou trochu vykolejenou věc hned nadávat?. Snad se z toho poučí a dá si na to pozor ale kvůli tomu jí hned nemusíte nadávat že je pitomá.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 12:01)

Ty si fakt z jinyho sveta,ty nepochopis nic,to nebyla nadávka,ale obrat,bylo to mysleno obrazne,hledas uz ve vsem neco,jdi uz konecne nekam

Pavel1 (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

Ja už se teď ani nedívím,že jestli si takhle přispíval i na té druhé diskusi a ostatní také,tak to dopadlo jak to dopadlo. Myslím,ze ať ti tady kdokoliv něco poradil v dobrém,tak tady meleš ty sračky pořád dokola dál,nic si nepochopil,připadá mi,že si děláš prdel a nebo doopravdy vyhledej odbornou pomoc,kdybys mi todle doma mlel pořád dokola,tak bych s tebou nemohl být ani za nic.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

ale rozumím tomu člověku který byl několikrát právem seřván (kdyby byl normální) by přestalo bavit strkat hlavu do oprátky tak čau

Pavkol (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

sice o tom nevím ale paoměť na čísla jako rain man mám jo a ještě jednou děkuju že jste pochopila mojí rádoby legrácku s tou p..ou naopak to jak jste mi krásně vysvětlila jak to je mi zvedlo náladu v době kdy už jsem se tady vlastní vinou začal ocitat na šikmé ploše ještě jednou vám za to moc děkuju

nona (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

Pavkole, ráda bych se Vás na něco zeptala. Nediagnostikali Vám v dětství slabší autismus? Otázku pak vymažu.

Reklama

Přidat komentář