Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

rozumím ve chvíli kdy tu je mrtvo tak radši si jen číst a nic nepřidávat Ok dík

Klára (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Sluníčko čůraly jsme s Nikou po desáté a hodně po kafi, ale ne kriticky jako včera nechala jsem ji jít jako první a ona měla v pipince ihned prudký rychlý proud a já si sice trochu pomohla to držet rukou na pipince, když jsem čekala až se Niki vyčůrá, ale dobrý, hned kalhotky dolů a šlo mi to taky rychle z pipinky proudem. Máme tady krásně a asi někam po obědě vyrazíme. Sluníčko, já o tom druhým nechci moc psát, ale piš klidně já tě budu mít ráda i tak. Lucko dáme večer na maminku do druhý nožky ano, těším se!

Holkočůr (Pá, 22. 1. 2021 - 13:01)

Rozkaz Kláro, ve osm panáček podruhé a KALÍME !

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Já jako Klárka taky nečůrám ráda na záchodech jinde a radši doma nebo venku. Když jsem kakala s kamarádkou tak jsem chtěla a zatlačila a kakala jsem hodně . Ona je hodná holka a ja se dívala jak čůrá a taky se nestyděla, že se dívám a já kadila a ona se mi nesmála a podaly jsme si ubrousky na to. Když kakala jednou tak já čůrala s ní a ona udělala to druhý taky hodně a já se dívala a jak hodně u ní bylo venku a pak jsme šly dál. Čůrame obě hezky z pipinky jako asi Klára a kakám taky ona ale měla víc rychle a já hodně ale dlouhý hodně to šlo když jsem kakala já. Ona měla ne dlouhý ale jinak jako takový rychlý ne dlouhý hodně měký .

Luke (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Ahoj Slunicko, krasne se mi to udelalo z toho jak pises o svim curani a kakani, libilo se mi jak jsi psala ze sis pocurala tricko, prislo mi to takovy roztomily.

Z (Pá, 22. 1. 2021 - 13:01)

Z

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

Luke já jsem zkusila se vyčůrat na hlavu,ale nedočůrala jsem tam. Čurala jsem z pipinky nakřivo na nohu a pak na bříško. Asi to neumím nebo mám pipinku ještě malou a malou dírku na čůrání. Jak se ti to udělalo jako čůrání nebo jako Bertík taky se mu to někdy udělá když myslí na Kristýnku nebo Klárku, ale to se mu udělá něco jinýho jako klukovi to už mi chtěl taky tady jeden ukázat jak se mu to udělá ale já mu ukázala jak čůrám a ostaní jsem nechtěla.

Luke (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

Udelalo se mi to jako klukovy, libi se mi aji jak jsi psala ze jsi se vycurala v kalhotkach, muselo to potom pekne hrad na zadecku :) a zkusis se jeste vycurat na oblicej? Zajimalo by me jestli se ti to povede, treba kdyz se ti bude moc chtit a budes to mit hodne prudky.
A chtela bys nekdy zkusit treba to jak Libor s Klarkou to curani na ruku?

Z (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

Z

Z (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

Z

Luke (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

Z?

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Jestli tomu dobře rozumím ta kakáš delší a pomalejc SLuníčko a ona menší a rychlejc?

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Jo! Jo! Jo! Super!

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

taky si myslím

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Klárko Teď jsem se vyčůrala s taky moc ale vydržel a jsem to na záchod a rukou jsem si držela pipinku taky před tím to bych se jinak počůrala. Jak se máš ? Taky jsi čůrala hodně?

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Myslím Meme že si mi definitivně otevřel oči ale stejně věřím že najdu holku která bude aspoň to o čem se tady smí psát chápat a předvede se mi jediné co si samozřejmě uvědomuju bohužel už asi trošku pozdě že sem chodí asi holky různých věkových kategorií a že bych projevení takového přání měl projevovat u holek ve věku 30 - 40 vyjmečně i od 25 výš a ne u mladších to je jedna z věcí která mi nedocházela ale včerejší Nonina a dnešní Kikinina a tvoje podpora mi definitvně otevřely oči

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 10:01)

Kikina: Děkuji za uznání a souhlasím i s tím, co jsi napsala ty, je vidět že s tím máš velké ikdyž jistě ne zrovna příjemné zkušenosti. Máš pravdu, že to tak zřejmě bude vždy bohužel, ale o to větší důvod alespoň mezi "stejnými" se respektovat.

Sluníčko: Je fajn, že jsi zkusila přemoct ten strach a rozepsala se. Opravdu asi chceš mluvit i o tomhle podle toho jak to popisuješ. K tvému zážitku...jaké to pro tebe bylo, myslím tím jak jsi se cítila / nad čím jsi přemýšlela během toho? Přeci jen kakat venku je jiné než čůrání, to se většina lidí asi snaží vyhledat nějakou toaletu, čímž se dostávám k druhé otázce jak to máš s kakáním na záchodech v cizím prostředí (tedy většinou asi veřejných)? A nakonec píšeš o kamarádce, jaké důvody nebo pocity tě vedly k tomu vidět ji během toho, co kadila? Doufám, že otázek na tebe nebude moc a zaujmou i ostatní, když se neptám ani tak na to pro vás ošklivé, ale spíše na to kolem.

Z (Pá, 22. 1. 2021 - 13:01)

Z

Kikina (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Tak v téhle komunitě okolo čůrání a kakání už se pohybuju dlouho a moje zkušenost z veřejných diskuzí je taková že dřív nebo později to tam vždycky někdo rozbije. Na téhle obdivuji to že i když už z mého pohledu má to nejlepší za sebou tak už to tu jede skoro dva roky a že těch pokusů to tady rozbít nebylo málo ale pořád se tahle diskuze drží. Kakací vlákna už to tady mají obě dvě za sebou ale zase jsem tam aspoň narazila na fajn lidi se kterými si píšu soukromě v klidu a bez blbých keců o úchylech.

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Tak kiki ta naše původn diskuze se díky tomu že mi odpověděla Martina K. na můj dotaz (i když si ze mě asi evidentně dělá legraci) opět rozjela takže když budeš chtít a budeš mít náladu tak se můžeš zase podívat i tam. Pro ostatní: Je to pouze info pro Kikinu !!!

Reklama

Přidat komentář