Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Holky 19 16 (Ne, 24. 1. 2021 - 13:01)

Já mám šestku, ségra má pětku nohu. Dnes je máme čistý protože jsme jen doma. Někdy nám smrdí nohy když jsme dlouho v botách tak si je umejeme a dáme čistý ponožky a pohoda.

Feetman (Ne, 24. 1. 2021 - 14:01)

Chtěl bych si hrát s tvými nožkama nebo u vás obou. Dáte mi své nožky?

Holky 19 16 (Ne, 24. 1. 2021 - 15:01)

Nedáme. My se stydíme kdyby byly zpocený. Ale kdyby byly čistý tak taky.

Pro Holku 16 (Ne, 24. 1. 2021 - 12:01)

Děkuji moc. Krásně napsané. Čůráš pipinku víc pod sebe na bobku nebo víc dopředu? Čůráš radši venku nebo na veřejných WC ? Počůrala ses někdy, když jsi byla už velká holka? Děkuji za odpovědi.

Holka 16 (Ne, 24. 1. 2021 - 14:01)

Čůrám pipinkou na bobku kousek dopředu, když není záchod tak taky venku a když je ségra, tak mě hlídá a když jsem sama tak to taky zvládnu. Počůrala jsem se jednou ale já se stydím. To je blbý to bylo úplně, ne jen trochu.

Holka 16 (So, 23. 1. 2021 - 18:01)

Odepíšu ti,ale neumím tak narychlo bezmyšlenkovitě. Holky my obě taky pozdravujeme Klárku a jestli bude zítra přípitek na váš dům, tak si ho dáme taky. Verča taky ten trapas co měla dá, ale má trochu , trochu se stydí, ale já ji přesvědčím.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 12:01)

jo jdu protože nemám rád aroganci

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 12:01)

Stejně si myslím, že holky budou čůrat někde venku. Být rodičem, tak jim vrazím na cestu plenky a hotovo. Ony si to pak rozmyslí . Pro tak velký holky by to bylo ponižující jezdit v plenkách.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

a už je to tu zas proč musíte někomu kdo udělá nějakou trochu vykolejenou věc hned nadávat?. Snad se z toho poučí a dá si na to pozor ale kvůli tomu jí hned nemusíte nadávat že je pitomá.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 12:01)

Ty si fakt z jinyho sveta,ty nepochopis nic,to nebyla nadávka,ale obrat,bylo to mysleno obrazne,hledas uz ve vsem neco,jdi uz konecne nekam

Pavel1 (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

Ja už se teď ani nedívím,že jestli si takhle přispíval i na té druhé diskusi a ostatní také,tak to dopadlo jak to dopadlo. Myslím,ze ať ti tady kdokoliv něco poradil v dobrém,tak tady meleš ty sračky pořád dokola dál,nic si nepochopil,připadá mi,že si děláš prdel a nebo doopravdy vyhledej odbornou pomoc,kdybys mi todle doma mlel pořád dokola,tak bych s tebou nemohl být ani za nic.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

ale rozumím tomu člověku který byl několikrát právem seřván (kdyby byl normální) by přestalo bavit strkat hlavu do oprátky tak čau

Pavkol (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

sice o tom nevím ale paoměť na čísla jako rain man mám jo a ještě jednou děkuju že jste pochopila mojí rádoby legrácku s tou p..ou naopak to jak jste mi krásně vysvětlila jak to je mi zvedlo náladu v době kdy už jsem se tady vlastní vinou začal ocitat na šikmé ploše ještě jednou vám za to moc děkuju

nona (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

Pavkole, ráda bych se Vás na něco zeptala. Nediagnostikali Vám v dětství slabší autismus? Otázku pak vymažu.

Klára (So, 23. 1. 2021 - 09:01)

Zkoušely jsme s Nikou vydržet po kafi úplně co to šlo . Niki se ale už trápila a opravdu se mohla počůrat a udělala na poslední chvíli okamzitý prudký čůrání do odměrky, ale jen 280 ml , já byla na tom stejně a nemohla jsem to už taky moc vydržet a pipinku jsem si tlačila rukou jak to nejvíc šlo a jak jsme vylily do záchodu to čůrání od Nikoly, okamžitě mi to šlo taky ven a trochu jsem i měla učůrnuto do kalhotek i přes tu ruku na pipince. Pipinka se mi mohla taky tím tlakem učůrat, jak jsem hrozně potřebovala a udělala jsem 330ml, ale to bylo tak kritický jako před dvěma dny, kdy jsem si myslela,že to nevydržím na záchod a opravdu se už skoro počůrám . Vyčůraly jsme méně než ráno, ale v pipince to nešlo víc držet. Kafe je dráždivý na močák a pipinkou chce z bříška brzy hrozně rychle ven. Tady prší a je ošklivo, ale na ten domeček zajedeme. Lucko ,ten vzkaz po osmé ,ten jsem opravdu nepsala já. To není můj styl.

Nav8 (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

Takhle to předržet tu mslou potřebu je nejlepší cesta k zánětu močoveho měchýře a močových cest. Copak si nemůžete dojít dřív? Tak byste šly třeba dvakrát krátce po sobě, to po kávě bývá. Takhle si to uvnitř jen podráždíte. Vždyť je jasné po tom vašem už několikátém zkoumání kolik většinou vymočite a je to podobné. Tak nedělejte blbosti.

Klára (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

Návštěvníku máš pravdu ,od té doby jak jsem to měla teď kritický čůrání, mě to bolí v pipince a do břicha dole. Pojedeme na domeček za chvíli,teď jsem se ještě vyčůrala před cestou a jen normálně ale bolí to uvnitř. Tak nechám řídit Libora,snad se mi to uklidní. Niki taky čůrala se mnou teď, ale nestěžuje si, ikdyž čůrala trochu víc. Já se ozvu až přijedeme. Už tady i prší a sněží dohromady. Vzala jsem si teplé oblečení a ještě radši teplé ponožky,aby se mi pipinka zklidnila. Není to příjemný.

Jana (So, 23. 1. 2021 - 12:01)

Snad ti bude dobře. Klárko my ,ženy, jsme tam dole citlivé. Já jako malá s mívala potíže několikrát ročně. Teď už je to málokdy.

Feetman (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

Klárko to budeš mít v těch teplých ponožkách za celý den krásně zpocené nožky . Kdybys byla volná rád bych ti je ošetřil. Ošetřuje ti je i Libor ?

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 12:01)

Tys sem zabloudil asi z jiného vlákna. Třeba ti Klára odpoví. Na něco podobného už tady kdysi odpovídala. Můj chlap je také ulítlý na dámská chodidla a na močení.

Reklama

Přidat komentář