Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Jenda: S tím Pavkolem jsi mě pochopil naprosto přesně, také ho vnímám jako v jádru hodného člověka, který je zkrátka nešťastný a kazí si to tím, že lidově moc tlačí na pilu. Snad to jednou i on pochopí.

Návštěvník: Podle názvu ne, ale znovu zopakuji svoji otázku - máš nějakou lepší diskuzi, kam to podle tebe patří? Řekni nám prosím konkrétní název.

K tomu, co a kdo sem patří a nepatří...základem diskuse je prostě debata o čůrání (za některé i kakání), což je oboje každodenní nedílná součást života všech od narození po smrt, tedy od mimina po důchodce a z toho mi logicky plyne, že bavit se o tomto tématu může každý bez nějakého věkového omezení. Pokud to někdo jako naposledy třeba Ondra vnímá v kontextu něčeho dalšího, pak tato otázka má asi opodstatnění, ale né každý to tak vnímáme, pokud tedy například Sluníčko je zkrátka zvědavé jak to probíhá u někoho jiného, tak od toho ta diskuze je ne? Ikdyž souhlasím, že některé výrazy jsou překvapivé, to ovšem musíš vyčítat Kláře, která je používá a je jejím vzorem jak sama řekla a napodobuje jí. Takže jinými slovy by se měla Klára krotit a psát přirozeně o čůrání bez spousty výrazů a některých témat, takto jsi to myslel?

Bertík (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Já to tedy beru a stáhnu se. Budu Klárku číst ale já ji mám moc rád jako suprovou holku. Bude mi to líto. Kristýnka se dnes taky vyčůrala moc hezky ale nechám si to pro sebe co bylo.

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Kikina: Věřím, ostatně jen jak dlouho píšeš tady na doktorce. V tomto máš bohužel naprostou pravdu a pořád marně přemýšlím proč dříve takové diskuze mohly fungovat a dnes ne. Docházím k závěru, že to je dílem několika faktorů: obecně diskuzní fóra jsou v současné době pustá a opomíjená díky rozvoji sociálních sítí, co na tom, že na fórech človek příspěvky najde i po letech a na takovém Facebooku nemá skoro šanci po pár dnech a skutečně to platí všude nejen v případě potřeb. Dalším faktorem je, že celkově doba lidem, co se odlišují přeje méně a méně nebo jak to napsat...zkrátka dřív se o tomto lidi bavili otevřeněji se mi zdá a nakonec ie to i díky tomu, že dříve přispívali lidé, kteří k tomu měli nějaký vztah nebo aspoň neutrální přístup, ti se postupně v životě posunuli, našli si vztah, rodiny atd. a na druhé straně rostou další, kteří už jsou z té pozdější doby a tyto diskuze trpí v kombinaci toho, že dnes má mnohem více lidí přístup k internetu, zejména pak náctiletí na mobilech, kteří se nudí nebo jim přijde děsně vtipné psát kraviny ala diskuze kakání partnerky, tak či tak si vůbec neuvědomují, že někomu, kdo se v životě pravděpodobně už tak dost trápí (každý je nějaký a co ho baví si nijak nevybral ani to nezmění, ale ať jsou jací jsou, tak pokud nikomu neubližují) mohou nadávkami, posmechem atd způsobovat dost vážné psychické problémy.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 16:01)

K Pavkolovi. Kdyby psal k tématu, tak mu ubyde minimálně polovina příspěvků a nezahltí diskuzi úvahami a omluvami. Pavkole, je umění vyjádřit více méně slovy.

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Já vím otec mi vždycky říkal je lepší mlčet a nechat si ostatní myslet že jsi hloupej než promluvit a odstranit pochybnosti. Poslední týden mi tady ukázal že v písemné formě to platí také.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 16:01)

Vy mudrcové, Klára sem patří . Máklo kdo na vláknech dokázal napsat tak poutavý příběh a neodbíhat mimo. Je to o čůrání a sexu a vztazích a to je ta třešnička na dortu. Sluníčko se chce Kláře vyrovnat a pokulhává výrazově, i když se snaží zalíbit nejen Kláře ,ale všem. A Bertík ,to samé -pochlubit se "jak se mu to udělalo", i když si určitě mnoho domýšlí. Ale dejme jim také prostor.

Ondra (Pá, 22. 1. 2021 - 16:01)

Klára tady píše hluboký příběh, spojený s pissem. To sem patří naopak jednoznačně. Není to povrchní.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 15:01)

Jasně. Tohle už Klára neuřídí.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 15:01)

No, já to beru zase tak, že tahle diskuze se nějak jmenuje, takže ano, píše se tu o čůrání. To druhé sem podle názvu nepatří. Líbí se mi příběh Kláry, která je už dospělá a píše svůj život. Naopak vůbec nechápu poslední blábol Sluníčka, která je malá holka (prý?) ale popisuje tady úplně všechno. A to je špatně. Jsou tu situace, na které má ještě čas (Betrík). Tahle diskuze se časem zvrhne na úplně jiné téma a buď se Klára přidá a pokud ano, tak to hodně upadne, nebo to zvládne po svém, ale psát mezi takovými příspěvky stále stejně bude umění. A strašně mi vadí Pavkol svým neustálým omlouváním a zdůrazňováním, že už naposled.... Někdo už mu to tady napsal.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

To už neplatí někdo mi tu psal že když se budu držet tématu tak proč bych měl odcházet, takže bez ohledu jestli zůstanu nebo se rozhodnu odejít tak už nebudu hraniičit jestli tuhle neděli nebo kdykoliv jindy

Jenda (Pá, 22. 1. 2021 - 15:01)

"No, já to beru zase tak, že tahle diskuze se nějak jmenuje, takže ano, píše se tu o čůrání." Takže podle tebe sem nepatří ani nemoc Klárčiny maminky ani ostatní povídání o rodině. Nebo jak je to?
Kdo může a kdo nemůže napsat mimo téma.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Ale ano, je to život Kláry a to k němu patří. Co sem nepatří je kadění a hlavně detailně popisovaný od pitomýho Sluníčka. Ta holka mi sem nesedí.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

A to jako proč? Jestli sem někdo může tahat rodinné problémy, tak kadění teda taky. Navíc tady s tím otravuje jen Klára a nikdo jiný.

No, (Pá, 22. 1. 2021 - 16:01)

to sem už vůbec nepatří. Buď jen Piss nebo cokoli.

Holka 16 (Pá, 22. 1. 2021 - 14:01)

Dobrý den. Ráda bych se také zapojila do diskuze ,jen nevím jak začít.. Tady je to o zkušenostech o čůrání s klukama nebo i bez nich a tak nevím. Radši bych ze začátku odpovídala na nějaké dotazy. Pak se víc osmělím. Ségra je starší a píše sem už a to jak jsme zkoušely čůrat do nádobky a změřily to, to je pravda, že jsem to měla nutný a nemohla skoro vydržet. Kávu jsme před tím vypily taky.

Holkočůr (Pá, 22. 1. 2021 - 14:01)

Ahoj šestnáctko. Čůrala bys před klukem, kterého neznáš nebo jen minimálně?

Holka 16 (Pá, 22. 1. 2021 - 15:01)

Kdybych musela tak asi ano,ale poprosil bych ho aby odešel nebo se aspoň nedíval.

Holka (Pá, 22. 1. 2021 - 13:01)

Zkusily jsme naměřit kolik vyčůráme . Přinesla jsem tajně ten jak je na mléko se stupnicí. Počkaly jsme až budeme hodně chtít a já dala 330 a ségra jen 300, ale chtěla hrozně ,že nutně musí měla to prudce rychlý. To je divný ,myslela jsem že bude mít víc.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 14:01)

Zkuste to ráno . Za celou noc je močový měchýř nejvíc naplněný bez jiných pocitů. Tady mohla mít sestra jen třeba jiný nápoj než ty viz. káva a ta nutí rychle i když nemusíš být zcela plná nebo taky, že jste se na to zaměřily a ona psychicky víc a potřebovala nutněji nebo jestli je to ta mladší, tak může mít menší močový obsah . Je tam víc faktorů, zkuste ráno, pokud si nedojdete v noci tak to bude nejvíc objektovní.l

Holka (Pá, 22. 1. 2021 - 14:01)

Ano, zkusíme. asi to bylo tím jak píšeš. Ségra se rozhodla ,že taky bude psát a vymyslela si přezdívku Holka 16. To podle věku.

Reklama

Přidat komentář