Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Jo ve osm ! Mamča je celkem dobrá. Večeře.

Klára (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Jsme doma a zajeli jsme se s Liborem a Nikou podívat na Hamr a prošli jsme se okolo a chtěli nakrmit ptáčky, hlavně labutě a kachny, ale bylo to dost zamrzlý a ptáčci byli jen na jednom místě a tak dostali od nás krmení. Bylo krásný sluníčko a hodně mokro a i bahno a tak jsme museli dávat pozor, ale prošli jsme tak celkem asi 3 kilometry krásnou procházkou. Chtělo se nám čůrat samozřejmě taky, protože jsme vypily všichni kafe a ještě perlivku po obědě a tak jsme se rozdělili,když se nám chtělo a Libor šel ke stromu a my s Nikou na druhou stranu kousek,ale byl mokrý sníh a tak jsme se vyčůraly za stromem a s prdelkama víc ve výše a já jsem to ze začátku netrefila a udělala si proud na spodní část kalhot jak mi to šlo do strany, ale pak se to srovnalo a proudila jsem hezky dolů pod zadeček. Niki byla šikovnější, ta měla z pipinky taky ryxhlý proud ale hned pod sebe a ne do strany a za chvilku jsme byly vyčůraný úplně. Na ten dotaz jestli jsem zkoušela jestli se vyčůrám až na obličej ve vaně ,když zvednu nožky, tak jsem to zkusila tajně sama ,ale nešlo mi to a když jsem zatlačila tak jsem udělala pramínek jen nad pipinku kousek na břicho. Jinak jsem čůrala srandovně spíš do výšky a padalo to zpátky na pipinku, takže jsem si ji vlastně počůrala dvakrát. Liborovi to ukazovat nebudu, aby se mi nesmál. Bertíku, klidně mi piš. Já s tebou žádný problém nemám a jestli by ses měl trápit, že nemůžeš mi psát tak to nechci. Stejně mi píše Sluníčko a i když já jsem vychovaná, že se o kakání nemluví , respektuji ,že má takový pohnutky. Mě se libí víc její čůrání a to, že se si třeba ode mne bere nějaký vzor, ale o tom druhým, to jsem ji k tomu nenaváděla. To vymyslela sama, ale mám ji ráda i tak. Půjdeme na večeři. Večer ještě nakouknu a třeba na něco odpovím. Holky tak ráno si to změřte, zkusíme s Nikou taky jestli na to vzpomeneme.

Jenda (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Jak popisuješ to čůrání ve vaně. Záleží jak máš nastavenou čůrací dírku. Některá ji má dopředu, takže může čůrat taky ve stoje před sebe, a ty čůráš na bobku víc pod sebe. Takže s nožkama nahoru je to u tebe dovrchu.

Klára (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Jendo já mám asi čůrací dírku normální, ale ve stoje bych čůrat dopředu neuměla. Myslíš jako kluk? Toby mi nešlo. To bych si počůrala nohy a dolů. Když čůrám na bobečku tak nečůrám jen dolů k zadečku, ale čůrám z pipinky kousek dopředu z ní malým obloučkem nebo přímo před ní dolů ,ale ne daleko. Niki to má podobný. Jedna z mých kamarádek ale na bobečku dokáže vyčůrat větší oblouček dopředu, když jsme někdy spolu čůraly. Řekla bych, že někdy skoro až metr před pipinku, já to neměřila, ale já mám čůrání z pipinky tak maximálně kolem 30 cm dopředu, ale to znám i u jiných holek, že čůrají podobně a nedělají velký proud hodně dopředu . Ještě tady doma probíráme trochu to bydlení, zítra bychom se tam chtěli jet všichni podívat, protože byl tady u mamči na kafi odpoledne ten nový majitel a oficiálně je odstěhován. Tak tam zajedeme se podívat a navnímáme co a jak. Na chaloupku nakrmit ptáčky pojedeme v neděli, protože jsem tam byla s Nikou v týdnu, když jsem se jí chtěla omluvit za tu zpackanou nečůrací soutěž a tak tam ptáčkové vydrží . Děkuji všem za tu osmou. Dáme si na maminku.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

I když to asi z pochopitelných důvodů nebudeš chtít lokalizovat myslíš Hamr na Jezeře? Tam jsem byl před nějakými 15 lety na víkendovém pobytu

Klára (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Ano. Je to kousek od nás

Lucka (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Tak Klári, ve osm na maminku! Jak se cítí?

Zuzka (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Přidávám se na pripitek !

Ivan.L (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Klárko já se připojuji také. Na maminku podruhé, ve osm.

Ondra (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Také ,už to mám připravené

Mike (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Klárko suprový čůráníčko !

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Klárko já už jsem odpoledne kakala a tak jsem se víc dívala. Nejdřív jsem ale z pipinky čůrala a hodně proud asi jako ty máš když čůráš . Ale chtělo se mi tak že bych vydržela ale chtělo se mi víc to druhý a pak jsem ani moc nemusela zatlačit a šlo to najednou samo hezky a uměla jsem velký dlouhý ale ještě za ním rychlý hodně až to bylo všechno. Klárko máme na krmítku ptáčki a jsou hezký a mají slunečnice. Jsou tady sýkorky a taky kos a našla jsem si že brhlík a sýkorka z čepičkou černohlavá a bylo tady sluníčko. Pojedeš na chaloupku taky krmit? Já bych taky chtěla chaloupku ,my máme ale jen na léto a na zimu rodiče nechtějí tam ptáčki krmit a tak to máme tady.

Klára (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Sluníčko, to se mi nelíbí takhle psát o tom druhým, když to píšeš pro mě. Tak se mi nelíbíš. Piš si to klidně ale ne mě, já to od tebe neberu. Líbí se mi čůrání, toto ne.

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Klárko já už nebudu psát. Jen o čůrání. Já nechci aby ses zlobila já to tak nemyslela. Nezlob se prosím moc nebo budu plakat když tě mám ráda a maminku taky aby byla zdravá. Já budu jen čůrat o psát o tom.

Klára (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Slunicko,nebuď smutná ,já tě mám ráda a nechci abys plakala,ale když budeš psát jen pro mě , tak mě stačí to o čůrání a třeba co jsi hezkého prožila a tak. Pa.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Já zas nemám rád ty příspěvky kde někdo píše že mu to šlo horem. proti tomu je to čemu říkáte to druhé za určitých okolností ještě únostné

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Sluníčko: přidám ještě jednu otázku k těm předchozím, takže jsi dnes udělala dvě hovinka? Jedno dlouhé a pak malé?

z (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

z

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Sluníčko: Že máš Kláru ráda a stala se tvým vzorem je tady všem jasné, ale jak můžeš napsat, že je moc hezká, ty jsi ji někdy viděla? Tvůj vztah vůči ní je hezký, nevím ovšem jestli o něj tolik stojí. To, že když tě bolí bříško je tvé kakání jiné je jasné, tak to má každý. A proč ti vlastně vadí cizí záchody? Stydíš se kvůli ostatním nebo ti přijdou špinavé? Tak to jsi tedy šikovná, čůrání z výšky se asi dá zvládnout, ale kakat takto musí být hodně těžké, trvá to déle než čůrání a tobě kakání trvá dlouho jsi psala, jsi dobrá že udrzis tak dlouho rovnováhu, dokážeš tlačit a trefit se. Kde jsi takto kadila?

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Kde jsi se tu vzal? Ještě se ptej na tohle. Zvedá se mi žaludek. Končím tady. Klára ano ale tohle je moc.

Reklama

Přidat komentář