Reklama

kakání partnerky

TEN CO DE VEN BLEJT (St, 17. 2. 2021 - 09:02)

ANO

pepo (Út, 16. 2. 2021 - 16:02)

Já kakání používám jako trest , když mne partnerka naštve , musí se přede mnou vykakat i utřít , je to pro ní ponížení , a mne to baví.

klára (St, 17. 2. 2021 - 22:02)

Co děláš, když tě nasere a ty ji potrestáš, přesto ze sebe nevymáčne ani hovno, ono se ji nechce srát, tak to se posereš ty? Nebo se nasereš a změníš trest, který je stejně na hovno, za nějaký jiný, třeba že bude koukat 10 minut do sluníčka? Podle mne si surovec, který má v hlavě nasráno

pepo (Čt, 18. 2. 2021 - 14:02)

Nevím, jak to máš ty , ale ona vždy vytlačí alespoň malej bobek.

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Krásný příklad toho, jak někdo napíše něco ke zdejšímu tématu, čím nikoho nijak neobtěžuje jak se tu píše, protože ani nikoho neoslovil a týká se to pouze jeho s partnerkou a přesto se okamžitě najde někdo, komu je skutečně kulový do toho jak to u nich doma chodí a okamžitě začne urážet. To fakt nemáte jinou zábavu nebo máte nějaký problém? Co vás nutí do toho na to jakkoliv reagovat navíc akorát vulgárními urážkami?

Návštěvník (Čt, 4. 2. 2021 - 13:02)

kdo se to za mě vydává tohle jsem já nepsal u cizích lidí které pratkicky neznám mě to už nezajímá

Pavkol (Čt, 4. 2. 2021 - 07:02)

Vendulko jaký bylo to kakání? A čůrala jsi u toho a uprdla ses?

Zvědavý (St, 3. 2. 2021 - 21:02)

Tak pak vyprávěj :)

Vendula (St, 3. 2. 2021 - 21:02)

Jmenuji se Vendula ,19 let a budu kakat. Už to asi půjde.

Default User Image
Mnam (St, 20. 3. 2024 - 23:03)

Mnam

Komisař Antoní… (Po, 1. 2. 2021 - 08:02)

Pane Pavkole dostali jsme zprávu od více lidí a z více stránek že obtěžujete lidí jak fyzicky tak psychicky a byl jste detekován že jste se dopustil přestupku 4 odstavec 8b Kde se píše že každý člověk si může po internetu psát s danou osobou ale nemůže ji nijak obtěžovat natož sexualně nutit a obtěžovat. Jmeném zákona zavolejte na číslo 450 630 280 nebo se dostavte zítra nebo kdykoli na Bartolomějskou v Praze Policie ČR. Děkujeme s pozdravem a vyřešením Komisař Antonín Švejha Praha. 5

Lokvap (Pá, 29. 1. 2021 - 15:01)

Seru.

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 15:01)

Po ctvrty behem hodiny

Návštěvník (St, 27. 1. 2021 - 07:01)

já taky já chtěl jen poradit tomu druhému klukovi protože se mě zastal na tom čůracím vlákně. Bohužel narozdíl ode mě udělal tu chybu že zatím co já se tam ptal báry a tady všech všobecně tak on si vybral ještě mladší "oběti" než je Bára a v tom ho i když mi až do neděle taky nedělalo problém bavit se o obou potřebách nebudu podporovat ani já. Zeptat by se mohl ale asi by to neměl cílit na koktrétní osoby ale všeobecně na všechny a čekat estli mu některá chtít odpovědět bude. tak tolik jen můj pohled a to je vše jinak zatím také končím

Návštěvník (Út, 26. 1. 2021 - 20:01)

pokud ti neodpověděj náš nový návštěvníku přečti si můj poslední příspěvek na dané téma. je na straně 234 úplně dole snad ti udělá radost

Návštěvník (Út, 26. 1. 2021 - 17:01)

Sluníčko, holky 16 19 povídejte o tom tady, sem to patří.

Pavkol (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

Když jsem v 17ti slyšel za dveřmi kakat svojí tehdejší přítelkyni Moniku (dovnitř jsem si z pochopitelných důvodů netroufl) tak mě vzrušovalo to žbluňkání jejích šišek. Jinak mě samozřejmě vzrušují normální věci hlazení zad a prdýlky partnerky a dráždění jejích bradavek. Teď ale půl roku momentálně žádnou nemám

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 08:01)

mimochodem to místo kde jsem slyšel kakat svojí expřítelkyni Moniku, (žbluňkání )ejích šišek do záchodové mísy) se jmenovalo Buková

martina kurvová (Pá, 22. 1. 2021 - 14:01)

Prdím furt při kakani ale někdy mam dezertní příhody někdy si vytřu prdelku holou rukou a pokakanou ruku olíznu a to je bašta ahhh to je bašta každopadně pozdravuju toho zmrda pavkola debílka a mějte vy kundy

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

no konečně si mi aspoň jednou odpověděla co je na tom debilního? Na jedné jiné diskuzi se mluví jenom o čůrání tak kakání patří sem. Nemusím to mít nutně a za každou cenu ale pořád se o tom radši pobavím na téhle diskuzi než na diskuzi věnované čůrání

Reklama

Přidat komentář