Reklama

Incest

David (St, 17. 2. 2021 - 17:02)

Já po ní toužil vždycky a stále toužím..

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 15:02)

Zajímalo by mě jestli je normální když syn touží po matce

Leontinka (St, 17. 2. 2021 - 06:02)

Rodice se pohadali tak,ze otec spal pres dva mesice v obyvaku na gauci.Tak se parkrat stavalo,ze kdyz jsem si sla dat neco z lednice,otec masturboval.Jak me zahlidl okamzite prestal a zakril se.Bylo mi ho litoJednou kdyz jsme byli doma vecer sami,osprchoval se a sel si lehnou.Kdyz jsem se osprchovala i ja,vzala si zupan a sla za otcem,zda mu muzu delat chviku zpolecnost.Otec lezel a cetl si.Nechtela jsem moc vyzvidat,ale zeptala se proc se zlobi a ze mamka rikala neco o rozvodu.Uklidnil me ze rozvadet se nebudou a ze to casem bude v poradku.Zeptala jsem se zda mu mama moc chybi.Rekl ze ano a ze ji moc miluje.Vedela jsem ze mu chibi sex,kdyz jsem ho parkrat vydela masturbovat.A proto jsem se zeptala,zda snim mamka spi.Usmal se a rekl ze ne.Proto se stavalo ze me vydela masturbovat.Ale mame ani slivo ze jsi me vydela.Jak jsme si tak spolu povidaly,vydela jsem jak mu pod dekou pomalu stoji.Snazil se to maskovat.Trochu se jsem se stidela,ale jak jsem sedela vedle neho,zajela jsem rukou pod deku a dotkla se ho.Otec hned co delam ze to nejde,co kdyby to zjistila mama.Ale mamka tu neni a kdo jini te ma potesit kdyz ne mama.Uchopila jsem ho a zacla pomalu honit.Otec zavrel oci a prozival me doteky na jeho penisu.Scela se oddal me ruce,ze se svoji rukou mi zajel pod zupan na prsa.Hladil je a mackal.Bylo to moc prijemni.Pak odhodil deku na zem a ja ho zbliska vydela vceli jeho krase.Otec se vice keme pritulil a sundal mi zupan.Dival se na me nahe telo a pomalu mu ruka zklouzla mezi me stehna.Zacal mi jemne prejizdet po otvoru a jemne tam zasunul prst.Byla jsem dost vzrusena a mokra.Byl tak nadrzenej,ze vedle gauce ze skrinky vyndal kondom.Nasadil si ho a zeptal se zda mi to nevadi.Vedela jsem ze chce zasunout a tak jsem mu rekla ze muze.Polozil si me,ja roztahla nohy a otec uchopil penis a nasmeroval ho na moji dirku.Citila jsem jak pomalu do me vnika.Kdyz byl celi ve me zacal prirazet.Moc se mi to libilo.Oba si to moc uzivaly.Pak se zaprel,vyce zarazil a me bylo jasne ze se prave udelal.Pak ho ze me vyndal a sundal si kondom.Pak jsem mu ho este vzala do ruky a trochu mu ho pokourila.Kdyz mu zacal ochabovat,strasne mi dekoval,ze mu to moc chybelo.To me bylo 17.Rekla jsem mu ze me se to take moc libylo,i kdyz jsem nemela orgazmus,byla jsem moc stastna ze jsem to udelala.Rekla jsem mu ze pokut bude chtit a nebude mamka doma,ze muze klidne zamnou prijit ze mu rada udelam dobre.Kdyz jsme byli sami prisel a rozdali si to spolu.Pokazde kdyz zasunul mel kondom a venoval se i vice me,tak ze jsem mela orgazmus i ja.

Táňa (St, 17. 2. 2021 - 13:02)

Po rozvodu bydlím u bývalého tchána. Vždy se na mne díval jako na sexuální objekt. Nyní...proč mu vzdorovat. Na rozdíl od jiných ho znám poměrně dobře. I jako chlap vypadá stále skvěle.Uz to moc potřebuju ale co když si zvyknu že stačí vzít si krátké domácí šaty a mám ho. Perspektiva to není. Vím, nemohu mít všechno. T.

Leontinka (St, 17. 2. 2021 - 14:02)

Vim ze sex s otcem je incez,ale jemito jedno.Mam ho moc rada a ze snim mama nespi,je mi ho lito.Proto jsem se mu nabidla,ze muze mit sex semnou.Rekla jsem mu,ze mi nebude vadit pokut by se chtel do me vystrikat,ze beru antikoncepci.Ale on ze to nejde,aby strikal do sve dceri semeno.Proto si pokazde nasadi kondom.Pri at se vystrika do me jeji kluk.Ale kdyz ho jen honim nebo mu ho kourim,kondom nepouzivame.Tak ze semi vystrika aspon na telo,nebo do pusy,ktere pak cele spolknu.Aspon takhle jsem snim vice v intimnim kontaktu,kdyz polikam jeho sperma.Naopak jsem rada,se aspon takhle se citi svobodni pri vystriku.Mam sice pritele se kterim spim,ale o nas nevi.Kdyz bude potreba a otec bude mit chut,budu tu pro nej a pokazde mu dam sve telo a otvory,aby se citil jako muz a mohl myslet jen na to krasne.Mam ho rada a nelituji ze jsem mu nabidla sve telo na sex.

Roman (St, 17. 2. 2021 - 13:02)

Neváhej. Já jsem jednou zbalil blbku , a zůstala těhotná, musel jsem si ji vzít . Všechno bylo na draka , i v sexu , chtěl jsem odejít , ale pak zasáhla tchýně , je rozvedena , bydlíme u ní, a je to fakt paráda.

mariann Eric Sladek (Po, 15. 2. 2021 - 01:02)

Chtel bych zazit znovu to co mi chybi a velmy me rajcuje s perverznimi predctavami ,jak bych mrdal matku s dcerou . Pokud by se zde naky 2 nasli at pisnou na fb kde je jméno stejny ,díky za odpověď a přeji hezký večer. ..

ytong (Po, 15. 2. 2021 - 03:02)

To je běžná věc,že prcá chlap tchýni i dceru! Když je hodně nadrženej,začíná se mu líbit i tchán !!

Návštěvník (Pá, 6. 8. 2021 - 14:08)

. :-) :-) :-)

Steve (Pá, 19. 2. 2021 - 17:02)

Ve vašem domácím prasečáku možná ... naopak to běžně lidi a obzvláště ti slušnější nedělají.

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 21:02)

Možná by ses divil , co ti "slušní " dělají .

Blanka (Pá, 19. 2. 2021 - 21:02)

Můj manžel to taky dělá se mnou i s mou matkou, prostě nám to vyhovuje, když mám menstruaci nebo když jsem byla v šestinedělí, je to nejvhodnější způsob. Manžel alespoň nemusí hledat milenku a podvádět mě. A nejsme žádný prasečák, je vidět že ničemu nerozumíš.

Ondra (Po, 15. 3. 2021 - 14:03)

Tak to se cení že mu to dovolis. On nemá svou matku?

Pepa (Po, 15. 3. 2021 - 13:03)

Šuka sni před tebou? Mě to láká.

Zorka (Po, 22. 2. 2021 - 08:02)

Souhlasím s Blankou. Moje dcera musela ze zdravotních důvodů omezit svoji sexuální aktivitu a hrozil rozpad jinak šťastného manželství. Jsem jen o 10 let starší než zeť a společně s dcerou jsme našli řešení. Po přechodu jsem se stala pro zetě ještě atraktivnější, nadále mne navštěvuje v mém bytě . Zachránila jsem dceři rodinu, všichni jsme spokojení a já se cítím ve skvělé kondici i na hranici 60ky.

Ferda (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

To je velmi rozumné řešení!! Plně se s tím stotožňuji!! Pokud matka nemá milence, je takové spojení jak popisuješ úžasné pro všechny!! Gratuluji vám!!Blance.

Ferda (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

To je velmi rozumné řešení!! Plně se s tím stotožňuji!! Pokud matka nemá milence, je takové spojení jak popisuješ úžasné pro všechny!! Gratuluji vám!!

Petr (So, 20. 2. 2021 - 00:02)

Steva neřeš. To je jen takový místní ubožák, který se rád povyšuje nad ostatní, aby si pohonil ego. Jinak pokud vám to tak vyhovuje, tak proč ne.

Steve (Čt, 25. 2. 2021 - 02:02)

Já se nepovyšuju ale ani neponižuju ... Pouze vím co je správně a toho se držím. Spíš zírám co je to tady za lidský úpadek, nestačím se divit.

Abe (Čt, 25. 2. 2021 - 23:02)

Subjektivní pocit správnosti mají egocentričtí psychopati. Normálním lidem není nic lidského cizí.

Reklama

Přidat komentář