Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kikina (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

Radši nekecej. Od začátku jsi hledala jenom záminku jak to celé utnout tak se teď nedělej tou přehnaně slušnou :0)

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

Přesně. To už se tady psalo o těch náhodách jak se prezentovala a jak to dopadne.

Bára (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

To je podlé a sprosté . Víc není třeba dodávat.

Kikina (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

To máš pravdu. Od začátku si o tom myslím svoje.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

Kiino ale čím to je, že se tady všichni zastávají autora smyšlených příběhů holky a ne opravdovýho člověka? Co si o tom myslíš?

Kikina (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

Protože tahle diskuze podlehla té kultuře která tu byla nastavena. Autor to ze začátku psal zajímavě a poutavě ale pak už se mu to trochu vymklo a ten příběh se začal opakovat a neměl už co nabídnout. Ostatní pisatelé pokud nejsou psáni samotným autorem už se moc ponořili do tohohle fikčiho světa a berou ho za reálný a nejsou rádi když jim to tady někdo opravdu reálný narušuje. Aspoň takový je můj dojem. Ti lidé žijí ve snu a nepohybují se v realitě. Já neříkám ta realita není nijak super ale nikdy se mi to tady nevymklo až natolik abych nedokázala odlišit pravdu od fikce a upřímnost od podvodu. Možná že to píšu někdy až moc natvrdo ale už jsem taková a hlavně upřímná a nemám ráda okecavani.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

Souhlas

No (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

Asi proto že ten příběh není vymyšlený ale podle reality a Pavkol je taky reálný. To je můj názor.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

Jak tomu mám rozumět že je lepší realita než výmysl? nebo naopak?

Kikina (St, 20. 1. 2021 - 20:01)

Jak pro koho. Většinu diskutujících tady realita nezajímá a slyšet jí nechtějí a běda jak tu někdo nepíše podle předem stanovené šablony tak je zle. Mě to může být celkem jedno Pavla znám z jiných stránek a nelíbila se mi tady ta manipulace s ním a je mi jedno že si na to částečně naběhl on sám. Jenom mi přišlo nefér aby si z něj dělali srandu ti co se zmůžou tak maximálně na to si vyhonit nad tím jak čůrá fiktivní holka z vymyšleného příběhu takže asi tak.

Pavel1 (St, 20. 1. 2021 - 20:01)

Myslím,že ses trochu spletla a nebo jste jedna a tatáž osoba s Pavkolem,ale to nedokážu,ale můžu ti říct,že jsem tady s ním nemanipuloval a srandu si z něho rovněž nedělal,stačí si přečíst,co jsem napsal a co se týče toho honění,tak to mám naživo a todle se me určitě netýká,takhle mě ty pohádky nevzrušujou,ok?

Kikina (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Ne Pavkol a já opravdu nejsme jedna a ta stejná osoba :0) známe se z jiných stránek. Kakací vlákno tady bohužel rozbila banda idiotů kteří tam vtrhli s úmyslem tu diskuzi zničit a to se jim bohužel povedlo. Pavel se možná někdy vyjadřuje až moc přímo a někdy neohrabaně ale aspoň je upřímný. Jinak já už byla na téhle diskuzi dávno před Pavlem když to tady mělo ještě drajv a pisatelé měli úroveň. Teď už se to tady spíš setrvačnosti točí pořád dokola. A na tebe to nebylo s těmi zoufalými honiči. Spíš na Mikea. Jako speciálně od něj s tím co tu píše je psát o někom jiném že tu píše sračky přinejmenším hodně ambiciózní tvrzení...

Pavel alias Pavkol (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Díky kiki ty jsi moje dobrá víla

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 20:01)

díky moc kiki buď s tebou budu komunikovat na té "naší" stránce nebo na e-mailu zase jsem ti tam další dvě reakce připsal myslím že tě potěší

Nene (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

Ten příběh je vymyšlený jen osoby žili před delší dobou prý a tak se tady ten člověk vypisuje ze svých traumat. To nevíš?

A (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

takovej Bertik ten je komplet vymyšlenej a nepovedl se, ale hodně to o autorovi vypovídá. A taky ty ženské komentující to je tragedie. Kdyby si nechal jen Kláru udělá líp. Jenže kdo by sem pak psal.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

To bylo na tebe.

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

a to by ses ani nezeptala kterej je ten Pavel že bychom se aspoň pozdravili? Vím že už to nezachráním ale já hlavně nechci být odpudivý a to je asi to co mi nedocházelo. Nemám rád netolerantní a nechápavé lidi ale paradoxně právě oni mi otevřeli oči jak velkého se těch pět dní dopouštím přešlapu. něco jiného by byla soukromá korensopdence (mobil nebo email) ale tady jsem to neměl vůbec rozvíjet. No co se dá dělat už je to ve fázi že se to nedá napravit

Pavel1 (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

To v té poslední věti si napsala výstižně

Bára (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

Děkuju. Já sem chodím hlavně kvůli Kláře a Liborovi a to mě nadchlo, Pavel se zdál sympatický, ale dál to nechci prohlubovat.

Reklama

Přidat komentář