Reklama

Muži v dámském prádle.

Jirka (Čt, 25. 3. 2021 - 10:03)

Není na dámské věci opravdu škoda že to nemůžu nosit venku to oblečení lidi by divné na mne koukali

Láďa (So, 20. 3. 2021 - 06:03)

Manželka mi včera přinesla od kamarádky modré šaty s rolákem a modre silonky, béžové delší šaty také s rolákem. Musel jsem si je hned vyzkoušet. Dneska jedem na nákup, večer mi manželka připravila: silonky, body s rolákem, dámské rifle, červenou dámskou budu svysokým límcem a vysoké kozačky.

Doktor z hor (Čt, 29. 7. 2021 - 17:07)

Nu sice jsem se setkal s tím, že žena kupovala svému miláčkovi kalhotky, ale že by jej strojila jako kamarádku a chodila s ním na veřejnosti, to už snad nemůže být ani pravda. Co na tu maškarádu říkají sousedi? Tyto stránky jsou pro fetišity a nikoli pro transky. To je totiž úplně něco jiného. Naděte si jiné stránky nebo si založte své.

Pouze pro vaši informaci. Fetišisti zaměření na súpodní prádlo milují ženy a fetišizmus pouze stimuluje jejich sexuální aktivitu. Což chytré ženy rozhodně oceňují a podporují.

Transky v šatech a na vysokých podpadcích po sexu s ženami určitě netouží. Jinak by se neproducírovaly v kozačkách a sukních na veřejnosti. Tato úchylka se nazývá transexhybicionizmus.

Výhodou kalhotkového fetišizmu je, že muž své ženě "nezahýbá" a je vždy přiúpraven!
Toto si některé hloupé slepice neuvědomují.

Tony (So, 30. 10. 2021 - 19:10)

Nemáte pravdu - transsexuál - jednoduše žena v mužském těle
transvestita - člověk, kterého vzrušuje nosit dámské oblečení a prádlo
crossdresser - v podstatě to samé co transvestita jen bez sexuálního podtextu
Fetišista na dámské prádlo toto prádlo většinou nemá potřebu nosit - to už zavání trasvestismem
Nicméně ani jedna ze sexuálních odchylek není podmínkou ani vyloučením nevěry nebo opačné orientace.
Bohužel předsudky jsou koukám i mezi námi. PS: pokud zde někdo píše, že jej v tom manželka podporuje, tak to možné je - na Václaváku jsem viděl vkusně oblečenou dámu a vedle sebe si vedla chlapa v dámské sukni, kozačkách, punčochách(možná punčocháčích) pod sukni jsem neviděl, bohužel vršek měl pánský což se strašně tlouklo a působilo divně, než kdyby měl komplet ženské oblečení. Ale jsou takové mezi námi, které toto u svých mužů podporují. Zkoukni instagram a najdeš.

Michaela (So, 21. 8. 2021 - 05:08)

Jak víte, že je to dámské či pánské oblečeni? Kde je ta hranice? Mám odlečení jako koníček a některé druhy oblečeni v historii začaly nosit muži a ženy jej časem převzaly a přivlasnily si jej za své např. roláky, punčochy, šaty, body, jednodilne plavky , přiléhavější kalhoty ........ , toto oblečeni je původně pánské a ženy si jej přivlastnily.

Tony (So, 30. 10. 2021 - 19:10)

O přivlastňování a přejímání oblečení máte svým způsobem pravdu. Jednoduše hranici můžete najít v obchodě - říká se jí oddělení pánské a oddělení dámské. Osobně bych tato oddělení zrušil a byl by klid. Gender by se smazal a lidé by konečně začali nosit to, co je jim pohodlné a né to, co si žádá většinová společnost.

Jirka (Ne, 31. 10. 2021 - 03:10)

Já nosím i tanga na tom nic není špatného a lesklé sylonky

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 07:08)

Nosím věci manželky, pokud se do nich vejdu. Ona zas nosí moje. To co máme nastejno, jsou její příjemné kalhotky. Ona zas nosí moje trenky. Mívá je pěkně zaříznuté do štěrbinky.

Návštěvník (Út, 17. 8. 2021 - 22:08)

Ony ty transky jsou vlastně takové ženské , neženské !

Jirka (Čt, 19. 8. 2021 - 03:08)

Není na damske věci jsou super

Jirka (Čt, 29. 7. 2021 - 22:07)

Já třeba nosím leginy a trhane dziny na tom nic špatného není přece a kozacky na podpatku

Jirka (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Já taky nosím trhane džíny a ty kožené leginy jsou moc krasne a super oblečení

Jirka (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Já taky nosím trhane džíny a ty kožené leginy jsou moc krasne a super oblečení

Láďa (So, 20. 3. 2021 - 06:03)

Manželka mi včera přinesla od kamarádky modré šaty s rolákem a modre silonky, béžové delší šaty také s rolákem. Musel jsem si je hned vyzkoušet. Dneska jedem na nákup, večer mi manželka připravila: silonky, body s rolákem, dámské rifle, červenou dámskou budu svysokým límcem a vysoké kozačky.

Kamil (Čt, 18. 3. 2021 - 07:03)

Ahoj. Já mám teď na sobě noční košilku. Po snídani obléknu kalhotky s vložkou, černé samodržící punčochy nahoře s krajkou, černou dlouhou sukni a červenou halenku.

Jirka (St, 17. 3. 2021 - 22:03)

Mám teď na sobě legíny dámské

Jirka (St, 17. 3. 2021 - 16:03)

Ahoj Pepe 9 a máš i šaty třeba a jaké já jenom legíny a těsně džíny a můžu ti zavolat jestli ti to nevadí

pepe9 (St, 17. 3. 2021 - 05:03)

NOSIM TÉŽ VŠE CO ŽENA PO MANŽELCE TEL 728 285 330 JE TO SUPER

Jirka (Po, 15. 3. 2021 - 21:03)

Mám rád moc dámské věci nemá to chybu

Jirka (Pá, 12. 3. 2021 - 22:03)

Mám těsně džíny a je to super

Reklama

Přidat komentář