Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

to se fakt neboj před časem jsem sliboval že mezi 11. - 20. lednem končím takže jsem tu dneska definitvně naposled toto je moje poslední zpráva

Bára (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Ahoj Pavle. Díky tvé konverzaci zde s jinými jsem pochopila,že nejsi schopen sebereflexe a přijmout oprávněnou kritiku. Jsi hraniční osobnost a já jsem k tobě získala velké sympatie. Chyba. Tímto končím a přeji ti hodně štěstí v životě. Pokud někdy na někoho budu zde reagovat ,ty to nebudeš. 10.únor je tedy bezpředmětný. Je mi to líto,ale nechci jinak.

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

chápu rozumím ahoj zasloužil jsem si to

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

dobře ale proč tedy někdo v srpnu "zazdil" tu druhou diskuzi kde to možné bylo a přibyly od té doby pouhopouhé dvě stránky?

Pavel1 (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Bych mohl psát za tebe,už zase uznáváš chybu a zase lituješ,pořád dokola,to je zbytečný se už nad tiím pozastavovat,nezlob se,ale já se nedivím,že s takovým přístupem skoro všude narazíš a doteď sis nikoho nenašel,to by mi asi jeblo být ženskou a tendle kolovrátek pořád dokola poslouchat,to jsem zvědavej na Báru,jak todle vydrží,ta bude muset mít svatozář

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

ale jakým způsobem se teda Báro dozvím jestli naše dohodnuté setkání platí nebo jestli ho rušíš?. To sem i když teď budu se snažit dodržovvat dekórum budu muset až do toho dohodnutého 10 února lézt stejně a teprve pak to definitivně zabalit

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

a i když už je mi jasný že už to asi nenapravím uznávám svou chybu a upřímně jí lituju

a (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

čeho lituješ??

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

že jsem se až příliš ponořil do psaní a zvědavostí o "tom druhém" ano mohl bych Báře nabídnou ať jdeme na vlákno tomu určené ale myslím si že bude výchovnější odříznout to zůstat jen u toho malého a pak mi snad i ostatní budou věřit že to bylo vykolejení - momentální hnutí mysli - u něhož jsem si neuvědomoval že někdo jako Bára to pochopí a někomu to může hodně vadit a proto ať chci nebo ne musím se podřídit odpůrcům brát je zřetel a chovat se podle toho. je sice pravda že jsem ještě asi před půl rokem chodil na kakání parnterky kde bylo dané téma naopak povolené ale když to někdo zazdil a zamrzlo to tam tak jsem vůbec neměl právo nárok ani nic jiného zkoušet to téma otevřit někde jinde těm kteří mě přesto pochopili děkuju a těm kterým to vadilo se ještě jednou hluboce omlouvám.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Jako o kadění? A v čem je problém? Co ti vadí na kadění, to je to přece jedno. On to tady admin zakázal nebo co to meleš?

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Nezakazal,ale diskuse je tady o necem jinem

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Tak pokud to není vyloženě zakázzané tak proč jsou na mě některří tak hnusní?

Pavel1 (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Ty to pořád nechápeš,psal jsem to odpo,že todle téma je o něčem jiném,že pokud chceš psát o tom tvém,tak jdi na jiné k tomu určené nebo sem začnem psát o kojení (pardon dámy) o politice o zvířatech a jsem zvědav,jak se tady tím budem prokousávat k danému tématu,už to chápeš,nejde o to,že sem píšeš,ale k čemu píšeš,budou sem psát i jiní o tom a bude to s prominutím jen o hovnech

No, (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

klidně můžeme psát o hovnech kojeních a sbírání známek. jen na to tady nikdo nemá tolik času jako ten Libor.

Zuzka (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Trefa!

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Protože jsi skutečnej člověk a jinak jsou to tady jen vymyšlené povídky jako většinou na Doktorce. už to pochop.

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

Kdybych to býval věděl tak bych si to jen četl a svými slabostmi se nechlubil no jo co se dá dělat i taková psychická facka mě vyléčí z toho abych to převedl do reality a budu rád za voyeurismus ve sprše a za pissing ale už si to nikdy opravdu nikdy nebudu domlouvat jakoukoiv internetovou formou možná vyjma mejlu ale diskuze a sociální sítě fakt už nikdy. Asi si budete myslet že si teď z vás dělám legraci ale děkuju vám že jste mě asi právě vyléčili a to už je opravdu moje poslední zpráva

Pavkole (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Jdi si na prdící a srací témata jestli chceš psát o tom. Tečka !

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

no a takhle to stačilo napsat hned na začátku a pochopil bych to a ne mi hned nadávd do ošklivých podstatných jmen děkuju za vysvětlení to mi stačí. Nemyslete si i když na to podle vás asi nevypadám tak se mi to po přečtení začátku stránky 646 na nějakej čas asi pěkně znechutilo. Já měl jednoho člověka s kterým jsem si na dané téma dokonce mailoval ale asi jí na to přišel přítel nebo manžel protože od 12. ledna ani řádka. Proto jsem to zasel tady a vůbec mi nedošlo že když je to tady o něčem jiném že proti sobě (bohužel právem) vzbudím velkou vlnu nenávisti

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Co ho vyháníš, prdět kadit i chcát může i tady!!!! Uchylka jako uchylka, o co ti jde?

Reklama

Přidat komentář