Reklama

Gamblerství

jepice (Čt, 7. 1. 2021 - 11:01)

Dlouho jsem tu nebyla. Já jsem se sama nechala zapsat do rejstříku vyloučených osob. Recidiva muže prijit kdykoliv, i mně se to stalo. Trvala 3 měsíce. Teď jsem zapsána a vím že jeden rok budu chráněná. Kdo chce opravdu ukončit gamblerskou kariéru, tak to opravdu udela. Je to velmi nepříjemné stát na poště a nechávat si ověřovat podpis na zadosti, ale 5 minut nepříjemného času mi ušetří další případnou recidivu a nechá me minimálně rok v klidu. Nyní jsem přesvědčena, ze si za rok nepožádám o výmaz z rejstříku...

Li (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Zeptám se tedy přijde domů nějaký papír o tom že jste zapsání?pro někoho blbost pro mě důležitá informace to že jsem byl hráč ví 3lidi jsem cistej a nehodlám se s tím svěřovat doma a rozbouřit vody doma nechcu

Peter (Čt, 7. 1. 2021 - 11:01)

Dnes 10 deň bez....

Adam (Čt, 7. 1. 2021 - 00:01)

10. Den bez

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 18:01)

Já jsem byl bez čtyři roky,což je sumo sumárum 1460 dní bez...pak stačila jedna chlastačka,crawling jako prase a zanesl jsem majiteli herny jako tupá ovce za tři piva a dvě hodiny posezení v žumpě 15000.O peníze nejde,ty mi nechybí,ale vím,že z toho nejsi nikdy venku.Od té doby zase nic.Jsem čistý.Ty číslíčka co tady píšete neznamenají zhola nic....

Antinavstevnik (St, 6. 1. 2021 - 21:01)

To že to, bylo k hovnu tobě ty troubo, neznamená, ze to bude k hovnu tem dvěma bojovníkům! Chlapci jen pokračujte, držím vám palce

Návštěvník (Čt, 7. 1. 2021 - 07:01)

Dobře.Tak naposled a pak se zase vypařím.Od 20.12.2020 pozbyla tato diskuse smysl protože byl spuštěn národní registr vyloučených hráčů, na který se čekalo asi šest let. Do té doby nic podobného neexistovalo.Od 20.12.2020 v České republice každý kdo nechce hrát má skutečně účinný způsob jak toho dosáhnout.Po zapsání do registru můžou výše uvedení bojovníci okamžitě napsat 361 dní bez.... C mon, každý kdo si prošel touhle diskusí v letech 2010 až 2020 včetně me, ví, že počítání dní bez je k ničemu, pokud si pořád necháváš otevřenou cestičku k bednám. Jenže od 20.12.2020 jde ta cesta zabouchnout nejmíň na jeden rok.Kdo nechce hrát, tak nemusí..Mizím.Občas sem nehlédnu.Ať se vám všem daří.

Adam (St, 6. 1. 2021 - 01:01)

9. Den bez

Adam (Út, 5. 1. 2021 - 00:01)

8. Den bez

Peter (Út, 5. 1. 2021 - 12:01)

Dnes som začal druhý týždeň bez, t.j. 8 deň bez....

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 21:01)

Nevím, dle mého to s tím gamblingem není tak těžké v případě, že třeba bydlíte na vesnici či malém městě, kde již zrušili všechny herny a nonstopy. Jistě, gambler může pocítit touhu a zkusit někam vyjet případně ještě z práce se někde stavit, ale pokud má prostě školení co nedělat, tak zásada je se těm místům vyhnout.
Např. pro alkoholika je přitěžující situace třeba rozchod a ztráta zaměstnání , ztráta přátel, přechod od studia do práce a ztráta přátel a nebo benzínka blízko bydliště, kde prodávají alkohol nonstop.
Považuju za vhodné třeba pro alkoholika mít doma flašky jako upomínku na své pití, které on předtím demonstrativně vylil do záchoda. Stejně tak by mohla gamblerovi posloužit třeba já nevim výplatní páska nebo výpisy z konta v dobých , kdy hrál hezky doma někde na očích...!

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 13:01)

Jak jsi osobo s prdele přišla tak se tam zas vrať !!!!

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 13:01)

Jdi s tím fejkovanim do prdele.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 12:01)

par piv s kamaradama mu zakazat nemuzes,on si je musi zakazat sam,jinak to bude porad dokola.ja jsu to sami,porad si opakuju,co je to za zlodejinu,ze se ty automaty nedaj obehrat a pak si dam par piv a narvu tam vsechno co mam a na druhej den mam spatny svedomi.je to porad dokola.jedina sance je prestat chlastat.a to nemusim byt opilej. zlomi me treba jen 1-2 piva.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 10:01)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=125268965918933&id=110268400752323

ico (Po, 4. 1. 2021 - 10:01)

Závislost je nemoc ta se musí léčit, ať je to na cokoliv. Čím spíš tím líp.

Adam (Po, 4. 1. 2021 - 00:01)

7. Den bez

Li (Ne, 3. 1. 2021 - 08:01)

Hoši nezabyvejte se počítáním dnů a čekání kolik jsem vydržel nehrát,musíte ty dny naplnit ,hraní je i z nudy ,je fakt že po dvou měsících síla touhy slábne ,a kdo má nutkavou potřebu se léčit tak jedte do Opavy ,myslím že je to lepší jak Bohnice hlavně na oddělení méně lidí

Návštěvník (Ne, 3. 1. 2021 - 10:01)

Registr vyloučených hráčů....co je na tom k nepochopení.Dejte se tam a nezahrajete si i kdybyste ohryzávali v crawlingu parapet.Ale vy zase tak moc přestat nechcete. Říkáte si vydržím, spravím finance a pak si třeba někdy zahraju pro zábavu za pár kaček.Představa se úplně odříznout od možnosti hrát vás děsí.Inu jen tak dál, zažil jsem to, vím o čem mluvím.První den bez,druhý bez, třicátý bez a třicátý první relaps jak prase....no a první den bez.Furt dokola.

Li (Ne, 3. 1. 2021 - 16:01)

Ano přesně v tom je ten problém jak píšeš ,pocit že už nikdy neboli u registru min 1rok si nezahraju spouští úzkost nikdy nikdy ,každý gambler v skrytu duše stále touží že někdy si zahraje ,i když tvrdí že nechce jsem taky gambler co přestával 100 krát ,teď jsem čistej,jen furt mám strach že po zapsání do registru přijde nějaký papír domu ,o registraci

Reklama

Přidat komentář