Reklama

Trestání dospívajících dětí

Vychovatelka.39 (Pá, 3. 3. 2023 - 14:03)

Tak za to co píšeš, bych Ti provedla to samé a převychovala Tě tak, že by Tě takové trestání dítěte přešlo. Pěkný a viditelný výprask na prdel, pár facek a za každou bys poděkovala a svléknout do naha, stoupnout si doprostřed pokoje, vypnout kozy ( přes které bys po menší masáži pár plesknutí taky dostala) a jen čekat co bude dál.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 12:01)

A kdo má potěšení z pohledu na tvůj zmučený zadek?

Zeta (Ne, 1. 1. 2023 - 12:01)

Dělám si to sama. V létě si pořádně zmydlím zadek vařechou či prkynkem a do narušené kůžičky si vtírám kopřivy. Muka pak trvají až tři dny, šíleně to pálí a pomalu odeznívá. Je to pro mě to nejlepší uspokojení.

Vychovatelka.39 (Pá, 3. 3. 2023 - 14:03)

A nebylo by lepší aby si Tě někdo přehnul přes koleno a vysázel Ti pětadvacet na holou jen by to mlasklo? A až si zadek odpočine, přidat přehnutí přes křeslo nebo postel a našvihat Ti řemenem. Případně proutek, pravítko, rákoska.

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 11:01)

Patříš do blázince nebo rovnou odstřelit. To že děti v dnešní době více zlobí a jsou drzé je špatná výchova.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 11:01)

Téda z toho mohl být silvestrovský výprask.
Stává se někdy, že se nedohodnou a tak dobře to nekončí ?

rosok (Út, 12. 7. 2022 - 17:07)

naše děti jednou házely velké kameny do požární nádrže. Přišel si na ně stěžovat jedena paní. Děti ani nezapíraly a přiznaly se. Tak dostaly na zadek. Už měli i hříšky z dřívějška je to kluk a holka. kluk dostal přes slipy a holka dostala přes legíny. Moc ani nebrečely, ale poslední tři rány byly silnější a to už začínaly pofnukávat a to je čas kdy je dobré přestat

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 22:05)

Po večeři musela sklidit ze stolu , pak se šla umýt , pak dostala plenu aby nemusela v noci na záchod , body, a v 19.30 už byla v posteli , zamkla jsem jí v pokojíčku a teď už spí.

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 09:05)

Dotáhli ji kamarádky , opilá ,ve dvě ráno,nechal jsem je aby ji dotáhli až do postele, a až odešli šla jsem se na ni podívat, byla už jen v kalhotkách a tričku a spala, tak jsem jí donesla k posteli kýbl, dostala plínu, (kdo by chtěl mokrou postel že ) .a nechala jsem jí do rána, Před chvílí jsem slyšela že se vzbudila , zapla jsem video chůvičku dívala se jak je překvapená z pleny a jak se snaží si vzpomenout co se včera dělo, Jdu tam jí nadat,odvedu ji do kuchyně a okamžitě začne fungovat , pomůže s obědem, plenu si nechá, do 12.00

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 10:05)

Tak záleží, kolik má mladá roků, že se mohla takhle zřídit .. No a nebyl by lepší rychlý výprask a pak domácí práce ?

Čurák (So, 21. 5. 2022 - 08:05)

D

Návštěvník (Pá, 20. 5. 2022 - 22:05)

Holka zase utekla na disku , nebo kam zítra jí to spočítám.

Parchant (So, 21. 5. 2022 - 07:05)

Upevnit do segufixu a pleny aby mohla do nich čurat

rosok (Čt, 19. 5. 2022 - 22:05)

My jednou potrestali naše děti na chatě.
Kluk dostal přes kratasy a holka přes sukni.
Docela byly zaskočeni.
dostaly za neposlušnost a tak nějak celkově se jejich prohřešky naakumulovaly.

rosok (Čt, 19. 5. 2022 - 22:05)

My jednou potrestali naše děti na chatě.
Kluk dostal přes kratasy a holka přes sukni.
Docela byly zaskočeni.
dostaly za neposlušnost a tak nějak celkově se jejich prohřešky naakumulovaly.

Tomáš (So, 9. 4. 2022 - 13:04)

http://imgway.cz/s/hi2J - Takhle mě mamka trestá no. Má dvě vařečky a dostávám někdy jedním, někdy oběma konci. A někdy jak dostanu nasekáno, tak musím být nahý a svázaný, kdy my mamka přiváže jeden konec za nohy a druhý za ruce a musím klečet a čúrat do lavoru. To je trest na jednu nebo dvě hodiny. Dneska se nakupily průšvihy a tak mě seřezala a pak jsem klečel 2 hodiny, ale už to mám za sebou.

Lída (Ne, 3. 4. 2022 - 12:04)

Klouby se nekurtují. Fixační systém má i hrudní pásy, které synovi povolí se trochu nadzvednout, ale ne moc, jsou tam magnetické zámky, které odolávají i 150 kg.

Lída (So, 2. 4. 2022 - 19:04)

Máme to půjčené protože je to drahé. Syn je problémový a místy i agresivní. Hlavně v noci a nepomůže ani zamknutí pokoje protože by rozbil dveře. Chytnem ho a dáme ho na postel. Nejdřív mu pásujeme hrudník a pak ruce a nohy. Chvíli sebou cuká a snaží se jakoby dostat z postele ale fixační systém ho nepustí - pásy jsou pevné. Pak je klidný.

Návštěvník (So, 2. 4. 2022 - 21:04)

pokud se syn na posteli cuká, mělo by se použít i přikurtování stehen a v loktech aby si škubáním neublížil vykloubením, , sama jsem to zkusila se od manžela připoutat u sexu a jak je to jednoduché je to opravdu účinné a nejde se z toho dostat, přitom jemné a nezraní to.

Lída (So, 2. 4. 2022 - 11:04)

je po ústavním léčení - problémový okruh, 16 let

Reklama

Přidat komentář