Reklama

onanie kluků

Franc (Ne, 24. 1. 2021 - 16:01)

Baro měl o víkendu tvůj syn tvé použité kalhotky? A měla si jeho semeno?

Lenka (Ne, 24. 1. 2021 - 10:01)

Včera si to náš kluk (15 let) udělal asi v autě přes zateplené elasťáky, silné punčocháče a boxerky! Flek byl i na punčocháčích! Neskutečný!

Samča (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

Tak to dělá i ten náš. Stačí mu ukazovák a jak jím jede. Jednou si to takto udělal u televize přes tepláky. Byl sice částečně přikrytej, ale viděla jsem že se něco děje. Pak měl chudák problém co se semenem který prosáklo. Tak jsem odešla a on taky se převléct.

Petra (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

A kolik mu je?

Samča (Ne, 24. 1. 2021 - 12:01)

Už jsem tady psala, nevím jestli jsem to zmínila, má necelých 14. Ale začal s tím už tak v desíti a teď je to jeho celý život. Jenom ta onanie.

Franc (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

Baro to věřím. Já asi tak od 6ti let jsem si lehal k mámě ona spala na zádech jasně jí pritlacil curackem na stehno a trel jsem se o ni. Brko mi stálo a já mamu hladil po chlupaté kunde. V tu dobu jsem měl suché vyvrcholení. Když měla menstruaci tak spala v kalhotkach.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 12:01)

Pravda je že by to člověk rád zažil znovu, se vší láskou poznávat její tělo

Bára (So, 23. 1. 2021 - 12:01)

Nevím, co je suché vyvrcholení. Tenkrát jsem syna sledovala a když mu začly poluce, tak měl hned semeno. Ještě jsem si říkala, že je to nějak moc brzo. Ale jistě, u každého je to jinak.

Abe (Ne, 24. 1. 2021 - 00:01)

Vzhledem k tomu, že jsem musel po operaci zcela přirostlé předkožky onanovat od pěti let, vím o co jde. Je to vyvrcholení u malých kluků, kteří ještě nemají semeno. Jde spíše o pocit uspokojení. S dospělým orgasmem to nemůže soupeřit. První kapičku jsem zaznamenal v deseti letech a pak toho bylo čím dále více a ve třinácti už hodně, husté, bílé a stříkalo to daleko. Také orgasmus byl intenzivnější.

Franc (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

Baro to jsi musela být za chvíli udělaná a pořádně mokrá. Mně už tuhne v manželky kalhotkach.

Bára (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

Mokrá jsem byla hned, ale tak jednoduché to nebylo. Bez hnutí jsem musela počkat až si to udělá, pak až se uklidní a to trvalo tak minutu a pak se utíral. No a než usnul. Takže ke svému uspokojení jsem se dostala třeba až hodinu. Ale užila jsem si to.

Franc (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

Máš pravdu já si ho honim od 12ti let. Když jsem začal tak i 3x denně jsem strikal. Máma mi často viděla. Někdy když mi myla záda ve vaně tak mi umyvala i péro, jasně že se mi postavil tak ho máma vyhonila.

Franc (So, 23. 1. 2021 - 07:01)

Ave co s tvým semenem ve sklenicce máma dělala?

Abe (Ne, 24. 1. 2021 - 23:01)

Nejdřív jsem myslel, že jej má pro svou potřebu, ale nebylo tomu tak. Nosila to bábě kořenářce a ta to dávala do kosmetických lektvarů, které prodávala bohatým paničkám. Jestli to bylo placené nevím. Ženský dovedou využít všechno. Když jsem dospěl, ptal jsem se babky, proč už nechce sperma. Odvětila, že to musí být od mladého samečka a že už má jiný zdroj.

Franc (So, 23. 1. 2021 - 07:01)

Baro a když slyšíš že si ho syn honim. Vzrušuje tě to? Zajedes si hned rukou pod kalhotky na kundicku?

Bára (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

To se stalo minulý léto v jednom penzionu. Týden jsem ho mohla při tom sledovat. Sice v polotmě a vždy pod dekou, ale bylo to něco šílenýho. Když slyšíš, jak půl metru od tebe si to tvůj dospívající syn dělá, jak v tom věku už ví co a jak, no byla jsem jak omámená. Jasně že jsem si hned zajela prstem na poštěváček.

Samča (So, 23. 1. 2021 - 06:01)

Taky jsem syna svého času viděla onanovat. Po rozvodu jsme necelý rok bydleli v hoteláku, dá se říct v jednom pokoji na rozložené válendě. V té době si to už tak přes rok dělal, takže bez toho nemohl být. Snad tisíckrát jsem toho byla svědkem. Dělal to pod peřinou která se minimálně pohybovala, takže si mastil prstem. Taky jsem z toho byla vedle. Dnes máme s partnerem pěkný byt, syn samostatný pokojík. Ale moc vzpomínám na ten čas tenkrát.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 09:01)

S honěním máme všichni zkušenosti popravdě rád vzpomínám na svojí mámu jak sem si užíval její společnost, občas si rád přečtu různé příspěvky na podobné témata, vím že normální ženská která si tu něco přečte chápe co synové dělají a respektují to

Bára (So, 23. 1. 2021 - 07:01)

Syn si to taky tak dělá. Slyšet to šustění a ty mírné pohyby peřiny, tak to mě taky dostalo.

Abe (Pá, 22. 1. 2021 - 22:01)

Na tmavé látce je dobře vidět i sperma jako bílostříbrné skvrny. Když zaschne, ztvrdne, jakoby látka byla naškrobená. Také jsem používal máminy kalhotky k onanii, ale semeno jsem musel k dalšímu použití stříkat do skleniček.

Reklama

Přidat komentář