Reklama

Incest

Steve (Pá, 26. 2. 2021 - 17:02)

Vyjadřujeme se laskavě slušně ... i když nesouhlasíme s názorem a i když píšeme totál anonymně, ju?

stařec (Ne, 21. 2. 2021 - 01:02)

Stev si jen honí ocas ,ale ještě si opravdu nezašukal ,panice poznám po první větě .

Steve (Čt, 25. 2. 2021 - 02:02)

Jsi vedle jak ta jedle ... Máš špatnou věštící kouli. :-) Já s panicem skončil dávno dávno ve svých 17 letech. Takže poznáš leda tak lejno ... Radši se nauč dávat správně čárky za slova.

Jan (Út, 9. 2. 2021 - 17:02)

čtu tu mnoho bizarních příbězích o rodinných tajemstvích. Tento není přímo o incestu, ale o vztazích v rodině po smrti mého syna. Nevěsta zůstala bydlet u mě, a po čase jsme vzali i její ovdovělé matku. Mně bylo 60, když to celé začalo. Zdálo by se, že matka první projeví chuť si něco začít, ale byla to její dcera, synové nevěsta, která mi skočila do postele. Ta ženská byla neuvěřitelně zažádání za sexem, po dlouhé abstinenci sexem ztrácela zábrany před tchánem. Jak to pokračovalo? Perverzita snách vyvrcholila tím, že opila mamku a donutila ji, aby se mi nabídla sama. Neodmítl jsem. Byl jsem spokojený a oni také. Měli chlapa, střechu a jistotu. Snách nestačil chlap, chtěla to s ženskou. Tak jednou si troufla na opilou mamku, a nechala mě dívat. Toto je incest? Nevím. Ale vzrušoval mě fakt, že dcera svedla mamku, a této to dělalo asi dobře. Nyní mám 67, a rodinu, co se nestydí a máme společné tajemství.

Abe (St, 10. 2. 2021 - 00:02)

Je mi líto ztráty tvého syna i toho, že to nedokážeš vyjádřit. Mohu tě ubezpečit, že to incest není, naopak z tvé strany, projev lidskosti.

Jan (St, 10. 2. 2021 - 22:02)

Dekuji za pochopení, jistě si dobrý člověk, vidíš život z té lepší stránky. Ano, oni dvě mi částečně nahrazují ztrátu. Mám tak pocit, že ještě žiju.

David (Ne, 14. 2. 2021 - 15:02)

Štěstí v neštěstí.

Nora (Ne, 14. 2. 2021 - 21:02)

Neštěstí ve štěstí.

Leona (Ne, 7. 2. 2021 - 12:02)

Verčo, tak jsem měla skoro ten samý problém .Měla jsem taky sex se synovcem . Ale dopadlo to dobře. Vynechaly mi měsíčky a tak jsem trnula. Šla jsem na gyndu ale ni se nepotvrdilo tak to bylo v pohodě . Příští měsíc jsem to dostala.

Verča (Pá, 5. 2. 2021 - 19:02)

Taky jsem před lety měla doma na tři neděle synovce od mé nevlastní sestry. Když odjel tak jsem po měsíci zjistila že jsem i přes antikoncepci těhotná. Hned jsem se objednala na potrat ale v té době
jsem ještě ani netušila že je s ním těhotná i má šestnáctiletá dcera. Holka to přede mnou tajila, byl to její první kluk a zamilovala se do něho. Nakonec to dopadlo dobře ale u dcery byla ta interubce s chlupem a ten doktor na nás koukal teda divně, napřed já a potom moje šesnáctiletá dcera. No jedno je jisté, ten osmnáctiletý kluk měl prostě v sobě něco neodolatelného a dělal to s námi objema aniž by jsme to jedna o druhé věděli. Co vím tak dnes má už asi osm dětí ale žádná ho nežaluje skrz alimenty.

Sabina (Pá, 5. 2. 2021 - 11:02)

Měla jsem u sebe synovce 14 let doma protože rodiče jeli na týdenní zájezd po státech skandinávie. Je mi čtyřicet jsem rozvedená a žiju sama v domku.V sobotu přišel ku mě tak si dal věci do pokoje a že jde na bazén na zahradu. Uvařila jsem oběd a šla za ním pod pergolu mu zanést oběd. Byl ještě v bazénu a když vylézl tak jsem se nestačila divit penis v klidu tak 17 cm. visel mu mezi nohama. Dal si přes sebe osušku a poobědval a že si půjde ještě zaplavat ,zeptala jsem se ho jestli mu nebude vadit když za ním přijdu do bazénu jo přijď aspoň pokecáme. Zanesla jsem domů nádobí hodila sprchu a jen v osušce jsem tak přišla k bazénu. Sundala osušku a když jsem šla po schodech do bazénu tak se otočil a málem mu oči vyskočily ven když mě viděl. Mám štíhlou postavu prsa č.3 a dole jsem tak na půl zarostlá, lehla jsem si na vodu zaplavala pár temp a postavila se ku masážní trysce kde si masíruji proudem vody celé tělo. Vody mám tam tak po prsa tak ze mi kozičky i plavou na vodě. Lukáš taky plaval a doplaval až ku mě a postavil se vedle mě a já vidím tu jeho chloubu už v pozoru žalud ven krásně červený a penis tak 20čísel jak mu trčí nahoru až k pupíku . Ale nic jsem na sobě nedala znát i když jsem cítila taky klouzačku v pičce.Ve chvilce se zatáhlo a přišla bouřka tak jsme popadli osušky a běželi nahatí domů tam jsem zašla do koupelny se osprchovat a on seděl v koupelně na stoličce až vyjdu ze sprchy. Pak tam vešel on já se ještě utírala a viděla jsem přes mléčné sklo jak si jezdí rukou po stojícím penisu. Pomalu jsem otevřela dveře on tam stál penis v ruce ,čapla jsem si naproti něho a chytila ho za penis a začala honit ,trvalo to snad minutu a najednou mu v něm zaškubalo a krásnými pěti stříkanci mi zalil moje prsa .Stále jsem mu ho držela a druhou rukou si roztírala seminko po kozičkách. Až mu zvadnul tak jsem mu ho jemně vymačkala a umyla .Šli jsme do pokoje si sednout na pohovku Venku ještě zuřila bouřka tak jsme si popovídali o sexu a sexualním životě . Pak jsme na to měli celý týden abych ho prakticky zasvětila do světa sex u že byl trpělivý žák a já skvělá učitelky to můžeme oba potvrdit. Po tom týdnu co byl u mě uměl snad vše. Bylo a je to naše tajemství. Je už to tři roky a občas se za mnou zastaví aby jsme si něco zopakovali.

Katka (Ne, 5. 6. 2022 - 18:06)

Sabina viac nebolo nic synovec ešte chodí k tebe skúsila si aj anal

Katka (Ne, 5. 6. 2022 - 18:06)

Sabina viac nebolo nic synovec ešte chodí k tebe skúsila si aj anal

Helga (So, 4. 6. 2022 - 22:06)

Sabina ešte učíš synovca

David (Pá, 5. 2. 2021 - 18:02)

Taky bych chtěl takovou tetu.

MP (Čt, 4. 2. 2021 - 02:02)

Máš pro nás něco novějšího?

MP (Čt, 4. 2. 2021 - 02:02)

Máš pro nás něco novějšího?

MP (Po, 1. 2. 2021 - 23:02)

MP, Mravnostní patrola (Z, Steve, Anjelik a j.) se tady vyřádí. Samej úchyl. Víme o vás.

stařec (St, 3. 2. 2021 - 01:02)

Ty jsi ještě v životě nikdy nešukal viď ty úchylnej honibrku !!

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 02:01)

Abé. Si na radě.

Reklama

Přidat komentář