Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 10:01)

to je jedno Naty hlavně že se mnou někdo na dané téma komunikuje když se držím zpátky tzn. že už asi nejsi na mě naštvaná. to víš rád se ptám na všechno co s tím souvisí ale kromě tebe a Báry to nikdo tak skvěle nepochopil

Klára (Út, 19. 1. 2021 - 07:01)

Fiido a Markéta děkuji za pochvalu. Teď ráno jsem musela s plnou pipinkou na záchod a jak jsem stáhla kalhotky tak jsem čůrala hned hodně z pipinky jako klasicky po ránu a ještě dočůrávala malými pramínky z pipinky a přišla Niki a pustila jsem ji a taky jí to šlo hned z bříška vydatně po celý noci. Neměříme to ,ale kolem 300 až 400 ml to bude. A začíná klasické ráno a dopoledne škola po netu a tak se zase pak ozvu.

Sluníčko (Út, 19. 1. 2021 - 08:01)

Klárko já jsem taky čůrala ráno jako ty moc z pipinky na záchodě ale už to nebolí a už budu dnes taky na výuce. Já tě mám moc ráda a Nikolku taky a ta taky čůrá jako ty. Myslím jak máte maminku jestli už je zdravá.

Mike (Út, 19. 1. 2021 - 07:01)

Klárko, můj čůrací andílku ,příjemný den!

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 21:01)

Matylda: „Co to je?!”
Bertík: „To to totiž, to je Rolf.”
Matylda: „To není ten Mráček?! Vy jste utopili vodníka?!”
Bertík: „A copak to jde, utopit vodníka? On si splet Janu s jednou tou...”

3 (Po, 18. 1. 2021 - 22:01)

Konec vodníků?

Bertík (Po, 18. 1. 2021 - 20:01)

Kristýnka nakonec nemohla a tak se tady trápím sám a bál jsem se to napsat. Klárko já jsem s tvým čůráním se trochu uklidnil a když jste čůraly za tou zdí tak už se mi to udělalo pindíkem ven všechno taky ale já myslel,že to bude do Kristýnky,ale nakonec nemohla a ty tak krásně vypadáš a krásně čůráš že jsem taky se mi to udělalo s tebou.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 20:01)

Bertíku,ty ses nám tady s Klárkou uhonil. Když ta první nemohla, tak to muselo nějak ven. A Klárka se ti líbí nejvíc. Aspoň se neudělaš v noci ve spánku do postele.

Jj. (Po, 18. 1. 2021 - 21:01)

Jj, to je náš Bertík. No mladej a motivovanej, v jeho letech bych se uhonil taky denně.

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Já Kláře věřím. Před začátkem mého zdejšího dialogu s Bárou byla člověkem kterému jsem tady, co se opravdovosti týče věřil ze všech nejvíc

Klára (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Pavkole,že jsem ti napsala dnes,že bych tak daleko nešla jako ty neznamená, že tě nemám ráda ale ve vztahu bychom se na těchto praktikách neshodli.

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

to si ani neuvědomuju já vím že si někdy kolem nového roku psala ať si někoho takového (na čůrání) najdu

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Mě jenom Klárko mrzí že mi díky mé otevřenosti odradily Báru a že si budeme muset najít jiný způsob (mobil nebo email) jinak o nic nejde. Já jsem si byl vědom toho že si asi trošku zahrávám ale co mám dělat když stránka která byla věnovaná přímo tomu se od prázdnin prakticky nehnula. nejde o to že bych se neuměl stáhnout a uskromnit ale právě ty si mi byla inspirací k tomu ať to zkusím vyventilovat bohužel se mi to kromě báry prakticky nevyplatilo. ale přesto bych s touto stránkou nerad seknul a právě tvoje zážitky bych si chtěl číst dál

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

ne neboj mě by i toho malého tedy u čůrání stačil jen voyeurismus. to druhé bych ani mít nemusel kdyby o to ta druhá nestála. já mám sice různé fantazie ale podřídit se umím abych tu holku neztratil

Sedmnáctý (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Mohu jen poznamenat, že Klára a její dvouletá story je naprosto výjimečný počin. Je to autentické a nehodlám o tom s nikým polemizovat. Kdo chce,ten si to podobně jako já může zjistit.

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Ta moje reakce nebyla na ní ale tuším že na Albatrose

Lucka (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Ignoruje tyto rejpaly. Zdravím Klárku a celou rodinu.

Anna (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Čekám na tebe, Lucinko.

Luci (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Ano, Anno?

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Přesně tak LUcko jinak by se z toho člověk už zbláznil já mám náhodou KLárčiny články rád

Reklama

Přidat komentář