Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 09:01)

právě ta tvá upřímnost se mi na tobě moc a moc líbí Báro proto jsem se chtěl zeptat i nadalší věci týkající se těla ale přece jen je mi to ženantní někde kde si to přečte každej takže vlastně nevím na co bych se teď měl ptát

Pavel (Po, 18. 1. 2021 - 09:01)

To máš pravdu upřímnost nade vše. Tak se nezlob Barunko

Pavel (Po, 18. 1. 2021 - 09:01)

To máš pravdu upřímnost nade vše. Tak se nezlob Barunko

Pavel (Po, 18. 1. 2021 - 08:01)

tak to je škoda jsem sice rád že to bylo všechno ale z pochopitelných důvodů (vlastní nepříjemné zkušenosti např. po paprikovém lusku) mám tužší a pevnější šišky radši

Klára (Po, 18. 1. 2021 - 06:01)

Byla jsem se vyčůrat a pustila jsem to z plné pipinky a pomalu se probouzela u toho. Pipinka se mi vyčůrala do poslední kapičky a přišla za chvíli i Nika a tak jsem ji pohlídala,ale neměla to tak prudký jako včera . Vyčůrala taky hodně a rychle, ale jako já normálně hodně. Tak asi nebude nastydlá. My to tak máme a podle toho co pijeme pak čůráme prudce nebo naopak pomalu a tak to za tím neřeším . Mamča byla včera horší, měla bolesti a brzy usnula,ale už taky svítí a tak půjdu za ní jestli něco nepotřebuje. Dáme snídani a pak bude výuka on line. Libor dnes bude koordinovat a pomáhat tomu známému se stěhováním do toho našeho druhého domečku a jak se to včera tak hezky vyvinulo tak ani moc nesmutním a to je dobře. Sluníčko já tě taky zdravím a až budeš velká tak jistě takový dům budeš mít taky. A ty teď nebydlíš v domečku? Přečetla jsem si,že jsi už skoro zdravá a to jsem ráda. Ráno jsi ale udělala hodně vody z pipinky, to se ti muselo chtít opravdu dost nutně čůrat.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 08:01)

Kláro přemýšlím o jedné věci. Máš velký talent, ale co ti přináší skutečnost, že sem už píšeš velmi dlouho? Cítíš se víc sebevedomá mezi vrstevníky? Oni to asi neví, že sem píšeš nebo ano? Prostě mně zajímá tvůj pocit z toho i z ohlasů tady na vlákně a podobně . Jsem žena,matka a jedna dcera bude brzy mít 16 let,proto mně to zajímá.

G. (Po, 18. 1. 2021 - 08:01)

Dobrej dotaz. Zajímá i mne.

Mike (Po, 18. 1. 2021 - 07:01)

Holky na ráno pěkná nálož. Klárko hezký den!

Sluníčko (Po, 18. 1. 2021 - 04:01)

Klárko už čůrám a nebolí to a nemám teplotu. Teď jsem čůrala,vzbudilo mě to a já tady u postele do nočníku. Klárko já potřebovala moc a taky jsem na bobku do nočníku čůrala z pipinky přímo do něj a trefila jsem se proudem přímo a chtělo se mi moc a pak jsem to šla vylít ale byla jsem zvědavá a přelila jsem to do nádoby jak jsou stupnice a udělala jsem 400 ml. Taky jsem to nemohla vydržet a čůrala jsem hned jako Nikolka nebo ty ale já jsem si nočník měla tak,že jsem nepočůrala koberec ale hned jsem čůrala přímo do něj a neseděla jsem na něm ale držela jsem si ho pod pipinkou když jsem měla proud trochu jako ty máš z pipinky před ní a ne pod zadeček úplně. Ale budu ještě spinkat.

Fido (Po, 18. 1. 2021 - 00:01)

Klárko, to já vím, že na té fotce nejsi ty. Navíc ten klip je snad z roku 2011, to by ti tam bylo 8 až 9 let, což je úsměvné :)) Ten baráček vám moc přeju. - Včera jsem si na tebe vzpomněl při jednom filmu o klokanech, drasťák!! To byste holky obrečely. Já se na ty přírodovědecké filmy stejně radši nekoukám.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 22:01)

Tak tady končím, tohle mi nebaví. Klára ano, ale Pavkol je už moc.

No, (Ne, 17. 1. 2021 - 23:01)

Pavkol si píše sám Báru a u toho si to dělá. Takhle by holka nepsala po jednom dni seznámení. Ale přejme mu to.

Sledující (Ne, 17. 1. 2021 - 23:01)

To se mi nezdá, je to epileptik, invalidní důchodce a to by bylo už moc překombinovaný. Ale souhlasím, určitě ho nepíše Libor, je to úplně odjinud, žádná pedofilka.

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 18:01)

Díky za zastání Sledující

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 23:01)

Asi jo, spíš souhlasím s tebou.

Simona (Ne, 17. 1. 2021 - 23:01)

Co je pedofilního na příběhu 18 leté holky a 25 letého chlapa?

J (Ne, 17. 1. 2021 - 23:01)

Báře je 25 a Pavlovi 46. Ten je tady tak provalený, že kdych chtěl, tak bych si ho asi dokázal najít osobně. A aby si psal sám se sebou, tak to je úplná blbost. To není jeho styl. Je někdy až najivně otevřený. A proto souhlasím s Pozorovatelem. Že to může být pro studující Báru experiment a převést se, jí asi nebude dělat potíže. A nebo si někdo na Báru hraje, na úkor Pavla.

No, (Ne, 17. 1. 2021 - 23:01)

Jestli je Bára epileptička,tak její chování je vpořádku a může takto reagovat okázale. V mém okolí je taky holka s takovou dg. Je jí kolem dvaceti a nemá problém se vymočit nebo i vykadit aniž by se někam příliš schovávala,když musí mimo domov. Asi je ta hranice studu u ní posunutá.

J (Po, 18. 1. 2021 - 01:01)

Že je epileptička, to může být taky někoho fabulace, aby s Pavlem - skutečným epileptikem souzněla. Taky jsem zvědavý, jak to Pavlovi dopadne. Ale přál bych mu, aby Bára byla skutečná a sešli se.

Sledující (Ne, 17. 1. 2021 - 23:01)

Kidně se s tebou vsadím, že Pavel je reálnej, Bára si jen si někdo dělá kozy.

Reklama

Přidat komentář