Reklama

Incest

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 19:01)

Tak to musi byt pekny sukanicko s takhle starsi damou

Návštěvník (So, 9. 1. 2021 - 19:01)

Dobytku!

Návštěvník (Út, 12. 1. 2021 - 22:01)

Až zas takový dobytek není . Jiní opravdu sex uskutečňují s dcerami podstatně mladšími .

Návštěvník (St, 13. 1. 2021 - 13:01)

Je to nechutné. Ještě tak se dá pochopit dobrovolný sex mezi sourozenci, který spíš vyústil ze vzájemného zaučování a zkoumání dosud nepoznaného nebo v pozdějších letech z oboustranné samoty. Ale vztah s&m nebo d&o(zde obzvlášť), to už je silně za hranou zneužívání.

Návštěvník (Pá, 8. 1. 2021 - 08:01)
Salcisg (Čt, 7. 1. 2021 - 06:01)

Ano to je právě to, že člověk do hlavy nevidí. Nevím jak na toto téma navázat. Mamka žije už dlouho sama a je majitelkou několika velkých vibrátoru, proto si myslím že by možná ráda ho vyměnil A za živého. Rád bych poznal jaké to je, myslím na to skoro neustále. A prozradil byste co jste zažil vy a kolik vám bylo?

Richard (Čt, 7. 1. 2021 - 09:01)
Salcisg (Čt, 7. 1. 2021 - 12:01)

Poslal jsem vám email pokud nedorazil dejte vědět, rád bych si o tom otevřeně povídal.

Richard (Čt, 7. 1. 2021 - 08:01)

Hezké ráno je pravda že toto fórum není to pravé místo pro intimní zpovědi. Do mailu rád odpovím.

Alda (Čt, 7. 1. 2021 - 06:01)

Já to měl podobné a povedlo se to. Jestli chceš poradit, napiš mail, tady to nechci rozebírat.

FF (St, 6. 1. 2021 - 09:01)

Řekni manželce aby při sexu hrála tvoji matku. Ta moje to dělá už pořád, prý pak podávám lepší výkon a jí to šukání ze synem taky rajcuje.

Salcisg (St, 6. 1. 2021 - 10:01)

Třeba se mi jednou postesti:-)

David (St, 6. 1. 2021 - 12:01)

To bys tomu musel jít naproti.

Salcisg (St, 6. 1. 2021 - 10:01)

Moje zena je dost v tomhle utapla,myslim ze by to nechávala,ale diky:-)

Viola (Út, 5. 1. 2021 - 09:01)

Tak musím říci, že jsme si s bratrem svátky užili hodně netradičně a pokračovali ve vánočním sexování až do Nového roku, kdy zase odjel domů. Jen nevím, zda ten náš sourozenecký vztah nebude takovou netradiční zkušeností poškozen. Bylo to opravdu dost zvláštní.

Prcavka (Út, 5. 1. 2021 - 19:01)

Netradiční to bude jistě, ale jestli tě vyšukal pořádně tak z toho můžete udělat každoroční vánoční tradici. Nechci ti do toho kecat, ale jako šoustat i když intenzivně jednou za rok je tedy zase z druhé strany dost málo. Já musím šoustat min. čtyřikrát týdně nebo je doma zle.

David (So, 2. 1. 2021 - 13:01)

Přijela a bylo to ještě lepší jako vloni . Ještě tady je tak každý večer si dáváme sexy doušky . Domů jede až zitra večer tak že dneska bude rozlučková noc.A to rozlučka jak se patří rodiče odjeli k sestře 150 km daleko tak že už na to jdeme .

Leona (Út, 29. 12. 2020 - 23:12)

Byla jsem u známých a já přišla trošku přiopilá šla jsem se osprchovat a zalehla nahá do postele kde vedle ležel můj starší bratr.Byl to syn mého nevlastního otce Bydlíme už spolu v jednom pokoji deset let .Mi je sedumnáct a jemu osumnáct ,vzala jsem mu ruku a položila na mou chlupatou pipinu a jeho prstem si zatlačila na poštěváčka .Po chvilce se otočil a říká co je nic jsem neříkala a jen ho chytla za ptáka jeho ruka mi sjela po mezírce pomalu jsem roztáhla nohy a prstem mi už jezdil v pipině a já mu ho už mocně honila. Najednou se na mě překulil a na poprvé ho zasunul a tvrdě přirazil ,já jsem mu taky šla naproti a skvěle jsme si spolu zasouložili a ž to na nás přišlo v jeden moment já jsem se udělala i on ho vytáhl a postřikal mi krk kozy i chlupatici. Utřela jsem se do ručníku podala jsem mu ho a otočili jsme se a usnuli Ráno jsme si to zopakovali .Od této chvíle jsme spolu šoustali jak to na nás přišlo. Incest to nebyl protože naši rodiče nebyli stejní.

Návštěvník (Út, 29. 12. 2020 - 23:12)

Samozřejmě , v pohodě .

David (Út, 29. 12. 2020 - 16:12)

Mě je 40, a kdyby po mě máma kdykoliv vyjela, a to i dnes, tak do toho půjdu. Nechala se kdysi vykuchat, takže zrůdička by nehrozila a vykecat to ve svém okolí může jen debil. Od toho tu máme net. Pokud to čte nějaká mamina, mohla by se svěřit buď s tím, co se stalo, chystá nebo alespoň fantazie. Představa, matky jako milenky je velmi vzrušující a určitě nejsem sám, kdo to taky tak má..

Reklama

Přidat komentář