Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martin (Po, 18. 1. 2021 - 15:01)

Holky vždycky chodí čůrat spolu. Jedna potřebuje a druhá ne,ale nakonec se přidá k ní, ikdyby se vyčůrala maličko. To už jsem vypozoroval.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 13:01)

Když to potřebuješ sdílet, a tady popisovat, znamená to, že je to jakoby ti dělalo dobře, když se na tebe někdo při sexu dívá? Jsi hodně náruživá, takže náhražka?

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Klárko, asi jsi přehlédla, je tu zahlcená
" pokakaná " diskuze..... Můj dotaz v 8:44, až budeš mít chvilku, děkuji moc.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Až se potkají tak mám Pavkol dá zcela jistě zprávu. Uvidíme. Sám jsem zvědavý jestli si jen někdo neutahuje. Pokud ano,tak je to dost vygenerovaný profík. Spíš žena,Libor to není, ten styl a obsah,on by přes močení dál nešel. Ale může to být reál a teda to by asi Pavkol čuměl. Přál bych mu takovou bohémskou hvězdu.

Pozorovatel (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

A kalhotky to samé. Vy jste Colombové. Nicméně její lokace je Liberec a Pavlova Praha,takže reál.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

My jsme Colombové a ty vrchní Sherlok, co?

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Ono je to moc náhod najednou. Pěkná mladá holka, medička, epileptička a že by chtěla zrovna našeho Pavlika? To ne.

Bertík (Po, 18. 1. 2021 - 10:01)

Těším se na Kristýnku, dám vědět Klárko.

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 10:01)

opravdu se moc a moc omlouvám jestli jsem něco přehnal

Bára (Po, 18. 1. 2021 - 10:01)

Já pracuju na seminárce a příští rok diplomku a tak teď nemůžu být stále tady s tebou. Brzy půjdu čůrat a tak se pokusím popsat jak jsem ty věci detailně. Asi ne tak jako tady jiný holky,ale zkusím to.

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 10:01)

aha a za to s tím tělem se nezlob nedošlo mi že to je nevhodné můžeš mi to odpustit prosím?

Bára (Po, 18. 1. 2021 - 10:01)

Ta jsem si odskočila na záchod. Já doma chodím jen lehce oblečená tak jsem si ráno vzala mikinu a dole jsem v silonkách a pod nima nosím kalhotky,jestli chceš barvu tak jsou bílé se žlutým vzorem. Tady se dost udržuje v bytě teplo a tak to stačí. Na záchodě jsem čůrala a detailně asi tak,že když jsem si sedla a tak jsem to za chvilku pustila a pak to už šlo hodně výrazně z pipiny a pak už to bylo. Já si pipinu vždycky osuším ,protože jsem holka a asi víš, že holky když čůrají proudem tak jim to stejně teče okolo a v tom máme proti vám nevýhodu. V tuto dobu chodím běžně na záchod po prvním ranním čůrání. Prdění ani kakání už nebylo. Pipinu mám normální, lysou a velikostně taky jako většina dívek,žádné anomálie,včetně pysků,které jsou spíš menší, klitoris taky nenápadný, ale citlivý. Nohu mám velikost 40,prsa velikost 3. Čůrat před klukem se nestydim,pokud se známe a je slušný. Ale kakat ne. Možná někdy bych to dokázala s tebou,ale jen na koukačku. Čůrání jsem schopná udržet déle než to ,co tady píšou holky, nedělá mi problém udělat to na veřejných toaletách nebo i někde venku za rohem.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

A je to jasný. Zase holka v silonkách, popis kalhotek....je to stejný jako u Sluníčka, je to stejnej člověk co tohle všechno píše. A zabral celou diskuzi pro "Pavkola a jeho Báru". A je to nechutný a sem to nepatří.

Pozorovatel (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

No jo, v silonkách může chodit jedna jediná holka na světě....ostatni je podezřelé. Ty chytrolíne.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

Pozorovateli v silonkách doma holky nechodí. Je to nepraktický, ale Klára se sestrou je nosí doma pod kalhoty a venku taky. Proč doma, když tam mají snad teplo, ne? Prostě ses odkopal naprosto přesvědčivě:-)

Bára (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

Já chodím doma v puncocháčích silonkách. Vadí vám to? Váš problém. Ale pro vás tady nejsem.

souhlas (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Ne v silonkách se doma nechodí,teda v punčochách s pásem. A v punčocháčích s mikinou by se babám leda zapařila prdel doma.

jj (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

vypadá to tak, ty "silonky" ho prozradily. Ale Libor to není. A Pavkol taky existuje, IMHO

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

děkuju moc za zprávu jsem rád že existuje aspoň jedna holka která mě chápe se vším všudy a už se těším až se uvidíme v tom březnu ale pondělky středy a čtvrtky fakt nemohu těším se na to případné pražské setkání holku která by ně chápala co se týče koníčku /turistika) co se týče projevů lásky (líbání a hlazení) i toho o čem se s tebou bavím od včera jsem si přál od jakživa proto ta zvědavá otázka na tělo abych ti dokázal že nejsem jen na ten záchod

Bára (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Samozřejmě ,nejde pouze o WC,ale o možné přátelství. Tys psal,že máš ve středu krámek v Praze,10.unora je stres a a to v Praze jsem. Že bych se ti přišla ukázat. Kde to je v Praze?

Reklama

Přidat komentář