Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

kde (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

máš Anču?

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

no hlavně Lucko že byl

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Pale ahoj,už jsem tady. Přečetla jsem co Klára, má talent na psaní. Musím se dost učit psát.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

tak jo ale teď k tobě už jsme probrali čůrání a kakání tak se tě chci zeptat ještě jenom na to jestli někdy prdíš. neboj jinak se budu držet jenom těch dvou potřeb jenom jsem na tohle prostě zvědavý

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Někdy ano. Když se mi chce čůrat a držím to ,tak když se mi chce prdnout , nemůžu, protože bych se počůrala a tak když pak jdu čůrat tak jak začnu hned se u toho někdy uprdnu a silně .

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

úžasná holka to bych chtěl někdy cítit a slyšet dívčí prd už jsem takovou příležitost neměl asi 5 let díky za ochotnou odpověď a posílám ti za to pusinku

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Někdy když jdu kakat tak nejdřív prdím a několikrát a i velký a až pak teprve leze ven hovínko. Když ale jdu kakat jako že rychle a třeba až do průjmu,tak vylítne nejdřív rychle ven hovínko a po něm velký prdění a někdy po tom další hovínko.

Kaďák (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Skvělé

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

krásně to popisuješ kakání mám saamozřejmě radši to normální šiškový ale krásně to popisuješ fakt senza bezvadná holka takhle hezky mě už dlouho nikdo nepochopil

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Děkuji, jsem zvědavá na setkání. Můžeš některý ten den?

Bertík (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Ty budeš mít Klárko krásný dům a já mám tak velkou radost a tak krásně jsi čůrala a já taky se mi to udělalo . Já tu nemám Kristýnku ale já chtěl strašně jak jsi čůrala v tom domě taky to udělat s tebou. Nezlob se za to,ale já mám tady fotku tvou a já když čůráš tak já taky musím .

Bertíku, (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Tobě nestačí Kristýnka? Ty se tady ještě "uhoníš do vyteklýho " s Klárkou. A kde je Matlák a jeho hlášky?

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

to je dobře že ti šlo i to ještě něco a že máš prázdný bříško myslím že si tuhle psala něco o zelí tak to bylo asi po tom

Už abych (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

konečně začal chodít do tý práce mám pocit že kromě KLárky a Báry a možná ještě Jíťy ze mě mají všichni akorát tak p..l

Bertík (Ne, 17. 1. 2021 - 16:01)

Kristýnka se včera vyčůrala. nechtěla ze začátku a jen jsme si povídali, ale vypili jsme dvě dvoudecky vína a colu pak a jí se už čůrat chtělo a já ji pohladil a poprosil a ona nakonec souhlasila a asi i proto,že pospíchala a chtělo se jí nutně a hned na záchodě čůrala asi jako když Klárka hodně potřebuje a čůrá tak ona taky a já se díval jak z pipinky teče její proud a hned jsem byl v pindíkovi velkej ale neodvážil jsem se jí to říct, ale ona si toho všimla a v mém pokoji to nakonec chtěla a strašně rychle a já taky a ona se když jsem do ní s pindíkem byl tak se za chvíli asi udělala z toho a já ještě nebyl, trochu jsem se bál ale pak se mi to udělalo do ní taky a ona se asi udělala ještě jednou,ale já to asi nepoznám,ale asi když se stáhne v pipině a má do ní jako křeč tak se asi udělá a je z toho trochu mokrá taky a já na ni teď myslím a ona jela někam pryč s rodičema, ale zítra se chi s ní vidět a odpoledne chceme jít ven.Ona je jako ty Klárko tak krásná a včrera se hodně vyčůrala z pipinky a já jsem si dovolil jí po ní hladit až když byla a ona si tam dala sama moji ruku. Já jsem se trochu bál abych něco neudělal špatně a aby se nenaštvala. Myslím na ní a třeba se mi o ní bude v noci zdát a udělá se mi to samo z pindíka nebo si udělám na ni sám když si představím její tělo a čůrající pipinku a jak se miluje.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

Tak nějak jako kdyby to psala Klára.....

Z (Ne, 17. 1. 2021 - 16:01)

Z

Znalec (Ne, 17. 1. 2021 - 16:01)

Blbečku Zetkaři, tý holce je 16!

Jo (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

holce šestnáct a Berikovi sedmdesát,tak o co jde.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

No vidiš a je mu sedmdesát stejně jako Klárce.

Reklama

Přidat komentář