Reklama

Pás cudnosti

Default User Image
David (Ne, 12. 5. 2024 - 01:05)

Já s pásem zkušenosti nemám, ale hraju si s myšlenkou lesbického páru, prostě obě by měly klíček od mého pásu a dávaly by mi to sežrat, měl někdy někdo taky takovou představu, případně je tu někdo takový kdo něco podobného prožívá?
Mně je 24 a strašně mě vzrušuje ta představa, ještě líp takový ty dnešní radikální feministky, které by mi to chtěly nechat sežrat co nejvíc, no jedno je jasné, už by to nejspíš bylo permanentní uzamčení a nekonečné dráždění.

Default User Image
Zdeňka (Ne, 12. 5. 2024 - 05:05)

Už jsem tady psala asi v březnu. Ještě na střední se mi hrozně líbila spolužačka a prostě mi to vyšlo. Byly jsme na stejné vlně a není nic lepšího než lesbická láska. Pás používáme a to tak, že jedna jej má nasazen třeba 14 dní. Já ji však tisícerým způsobem dráždím a působím jí nevýslovná muka. A tak to střídáme. Jsme kočky, obě bydlíme u rodičů a nikdo by do nás neřek, jaké máme záliby.

Default User Image
Tibco (Ne, 12. 5. 2024 - 08:05)

Ahoj a aký pás cudnosti používate môžeš sem dať aspoň odkaz prosím ťa 

Default User Image
Václav (St, 8. 5. 2024 - 10:05)

Ahoj rád bych se podělil o zážitky s pasem cudnosti já sám jsem zamceny už týdny a je to pohoda mám na sobě pas Lock Down a můžu snim chodit kamkoliv není nic k poznání kdyby chtěl někdo vyzkoušet vřele doporučuji všem 

Default User Image
Lucian (So, 20. 4. 2024 - 10:04)

Zdravím, hledám takový vztah, kde by toto partnerka vyžadovala. Já 41 let, bezdětný, email: [email protected]

Default User Image
Eva (So, 20. 4. 2024 - 08:04)

Že nosí povinně můj táta klícku na piňďourovy jsem zjistila někdy v 16 letech. Máma my vysvětlila že je tak mnohem pozornější a poslušnější. Udělat se sám rukou  smí jen občas a za odměnu. Většinou ho máma vysemení tak jednou za měsíc aniž by mu klícku sundala a to tak že mu strčí prst do zadku a dráždí prostatu tak dlouho dokud nevyteče.

Default User Image
Tomáš (Po, 6. 5. 2024 - 23:05)

a hlavně je zabezpečen proti tomu aby něco udělal  dospívající dceři

Default User Image
Lucas (Po, 22. 4. 2024 - 08:04)

Ty jsi ta Eva která psala o čůrajícím klukovi na fesťáku? 

Default User Image
Lukáš (So, 20. 4. 2024 - 08:04)

druhý den pod zámkem furt se snaží ztvrdnout a furt slintá

Default User Image
Hanka (Út, 16. 4. 2024 - 08:04)

Pasy pro holky? zkusenosti;....?

Default User Image
Jitka (Pá, 26. 4. 2024 - 10:04)

Já nosím ale není to na dlouhodobe nošení . Většinou ho mám když manžel jede na služební cestu a to je max tři dny. 

Default User Image
Hanka (So, 20. 4. 2024 - 11:04)

Nikdo?

Default User Image
Simon (Pá, 22. 3. 2024 - 08:03)

Moze mi niekto vysvetlit, co je tak zaujimave ked zamknete partnera do klicky? Skor je to uchylne a ukazuje sa, ze muzi su kokoti, co sa vo vsetkom poddaju tym svojim hnusnym kurvam zenam!

Default User Image
Xt (St, 27. 3. 2024 - 10:03)

Uvolni se a představ si: že máš rád sex a nebo rád masturbuješ - třeba každý den, týden. A nyní když máš svůj úd uzamčený a nemůžeš si dovolit, dopřát a nebo užít uvolnění kdy se ti zamane, nadrženost stoupá ale uvolnění se nedostává. A teď to pojďme povýšit na úroveň, že tvé uvolnění má v rukou klíčník, klíčnice a jenom na něm je, kdy ti dovolí si dopřát uvolnění. po nějaké době, budeš chodit nadržený jak pes a budeš mít v hlavě jenom jedno: dopřát si uvolnění a vědět kdy příjde. Vidíš,a jde to i bez nadávek a urážek a jestliže tě téma nezajímá - je jednoduché na něj vůbec nereagovat.a né hned nadávat a odsuzovat. každý máme nějaký "koníček". hezký den přáteli!

Anonym (St, 27. 3. 2024 - 17:03)

PÍČOVINA

Default User Image
Návštěvník (Čt, 28. 3. 2024 - 02:03)

Jsi obyčejný hlupák a hlavně omezenec, pokud jsi schopen napsat něco takového. Tedy PÍ...

Default User Image
Anonym (St, 27. 3. 2024 - 11:03)

To je jako ve středověku. 

Default User Image
Návštěvník (St, 27. 3. 2024 - 10:03)

"Simon" je člověk, který ani jinak než nadávkami a urážením není schopen komunikovat. 

Default User Image
Návštěvník (Pá, 22. 3. 2024 - 10:03)

To je tak, když jsi bez fantazie a pak samozřejmě můžeš napsat tak debilní příspěvek.

Default User Image
Ester (Pá, 22. 3. 2024 - 07:03)

Pas cudnosti je zavádějící. Spíš klicka na penis. My to s manželem objevili poměrně nedávno a musím říct že je to skvěle.   Nemáme žádný DS vztah. Miluji ho a on mně. Nicméně já jsem hotwife a on cuckold. Vzrusuje ho když jsem s jinými muži. Já toho samozřejmě využívám maximálně.   Zamceni jeho penisu byl ten nejlepší nápad. Nikdy by mě nenapadlo jak je skvělý pocit mít může pod zámkem. Je to sexy a romantické. Rozhodně doporučuji všem ženám. 

Reklama

Přidat komentář