Reklama

Výprask vařečkou

jitka (Čt, 3. 2. 2011 - 22:02)

Mamka mi slibuje že...Moc často ne tak jednou za měsíc.Mě už je 17 a dostávám sní od 14.Brečím pokaždý ale dá se to vydržet.

Lenka (Čt, 3. 2. 2011 - 21:02)

Já taky občas dostanu.A...Mamka mi slibuje že rákoskou dostanu.No zlobím ale výprask v 16?Jitko jak často dostáváš?

jitka (Čt, 3. 2. 2011 - 20:02)

jo i já dostávam na holou a...Já taky občas dostanu.A vydržet to musím někdy přes kalhotky někdy na holou.Nikomu to nepřeju máme doma opravdovou rákosku.Naši ji koupili a mám ji v pokoji na poličce.

poradna (Čt, 3. 2. 2011 - 12:02)

Denisko,ten kluk ti očividně lhal.A to je zlé.ale nezavrhuj jo má doma výchovu,kterou si zřejmě zaslouží.Hlavní je že není týranej a jde jen o výprask.Řekni mu že o tom víš a že se mu smát nebudeš.A jestli doma tak opčas dostaneš tak mu taky řekni že dostáváš.A uvidíš jeho reakci.Jestli bude lhát dál jeto lhář a nepoučitelnej bohužel.

tak to ne! (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

Už si to moc nepamatuju, je...s tím nesouhlasím já bych tě seřezala 2X tolik!!Já vym naštvalo tě že tě seřezala ,ale tohle!!? To už je i na mě moc!Za to kouření kdyby to bylo po prvé bych tě nezmlátila ,ale za tu facku?!!Já žasnu!!!

simona (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

Když mi máma dala ve 14...Co? facku?! To já bych tě asi taky seřezala ,ale rozhodně bych tě nechtěla vyhodit na ulici a mluvila bych s tebou no ,ale asi sibyl vážně rozzuřenej...facku?? c....no já žasnu

vpd (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

No co.. mě by spíš...já nedostala

No... (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

Zazi, já bych ti za tohle...já taky ,ale rozhodně né na holou to bych se styděla i já že takovýmu klackovy musim dát na holou

S.L (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

No já myslím že normální rodič by své děti bezdůvodně nebil kdo jste dostal určitě jste si to zasloužili...

moje (Út, 1. 2. 2011 - 22:02)

moje kamarádka dostala přes zimní bundu,to prej byly rány po celým baráku!!!

Verča17 (Út, 1. 2. 2011 - 19:02)

Tak mu dej čas a buď na něho hodná... Já taky nevím, jestli bych o výprasku chtěla se svým klukem mluvit. SPíš ne

njn (Út, 1. 2. 2011 - 11:02)

Ja jsem už taky dostal před holkou na zadek

Jana Fisher (Út, 1. 2. 2011 - 10:02)

Nazdar Verčo nevím proč se...Mě se stalo něco podobného, ale měla jsem tu "čest" to vidět přímo, bez dveří. Nevíš, jestli dostával na holou?

Dominika (Pá, 28. 1. 2011 - 04:01)

nechápem tých,ktory dostali...Nevím Niki, kolik Ti je, že jsi nikdy nedostala, ale chápu, že Ty nechápeš, nejdřív bys musela být bita, abys věděla, jak to příšerně bolí a pálí. Já dostávala prutem na holý zadek a vždycky jsem se svíjela, válela ze strany na stranu, brečela, řvala, kvílela, jak na porážce, doslova břišní tanec na posteli, až jsem z toho učůrávala. Nech se seřezat a pak uvidíš.

Denisa (Čt, 27. 1. 2011 - 19:01)

Ahoj, jestli je to fajn kluk,...Nazdar Verčo nevím proč se předemnou bojí přiznat,že byl bit,vždyt na tom nic není.Snad si nemyslí,že bych se mu smála,jak jsem zahlédla co se děje tak jsem běžela hned pryč samotné mi to bylo napříjemné že jsem přišla nevhod.Mrzí mně to že se mi vyhýbá.Co tedy mám Verčo dělat

Radek (Čt, 27. 1. 2011 - 17:01)

nechápem tých,ktory dostali...Tak se necim placni pres holej zadek a budes vedet jak to stipe a pali.

niki (St, 26. 1. 2011 - 22:01)

To Helena:
Když jsem...nechápem tých,ktory dostali vyprask ze ich z toho páli zadok.Ja som to ešte neskusila.ale ked vsetci píšu,ze to páli tak nechápem........

nikola (St, 26. 1. 2011 - 22:01)

Já včera zase dostala......a to prečo?bože nenávidím to!

Akia - ad taky (St, 26. 1. 2011 - 21:01)

Ta "mamina" by se asi hodně divila, kdyby už svoji dceru nikdy v životě neviděla. Děti, jak všichni VELMI DOBŘE víme, se ztrácejí i za slunečného dne, natožpak v noci.

Verča17 (St, 26. 1. 2011 - 20:01)

Ahoj, jestli je to fajn kluk, tak ho nenechávej. to je logické, že se hodně styděl a nedokázal se přiznat. Zvlášt jestli dostává výjimečně nebo dokonce poprvé, mohla bych vyprávět ...

Reklama

Přidat komentář