Reklama

Výprask vařečkou

Ivan (Po, 6. 6. 2011 - 03:06)

já ráda dostávám výprask...to bych tě docela rád poznal

jitka (Ne, 5. 6. 2011 - 20:06)

no já se musim svěřit, je...Je mi tě líto ale já tohle říct doma tak už jdu pro rákosku.Už mi bylo 17 ale občas ještě dostanu a rákoskou na holou bych ti nepřála.Hrozně štípe a zadek samé jelito.Někdy natahuju už když jdu pro ní.Ještě tak 5 se dá vydržet ale pak už brečím moc.

Leonka (Ne, 5. 6. 2011 - 11:06)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...no já se musim svěřit, je mi 13 a trochu sem se pohádala s mamkou a řekla jí že je kráva, ona se naštvala, poslala mě do pokoje, pak po chvíli přišla s vařečkou a naplácala mi už nevim kolik ran úplně na holou ... brečela sem a trochu se připočůrala ...

Petr (St, 1. 6. 2011 - 16:06)

Zdeňku,
já, když už po dlouhé době dostanu výprask, tak je to většinou vařečkou, ale jednou ve 4 třídě jsem dostal taky řemenem za to, že jsem vysklil okno u kolny na zahradě. Kopal jsem si s míčem a bum okno bylo vysklené. Musel jsem opravu zaplatit a ještě ke všemu dostat pořádnej výprask. Nejdříve jsem musel jít uklidit střepy, pak jít do pokoje tam si vyslíknout tričko , kalhoty i ponožky. Zůstal jsem jenom v trenýrkách. Pak jsem přišel do ložnice a ohnul se přes postel a stáhnout si trenýrky. Táta mi začal vyplácet jednu za druhou. Nepočítal jsem to, ale bylo jich přes dvacet. Pak jsem si už dával pozor a okno nikdy nevysklil.

Zdeněk (Po, 30. 5. 2011 - 20:05)

Když jsem ještě chodil do...Myslím,že jsem nebyl určitě sám kdo občas dostal výprask.Po krátké domluvě si došla pro pásek.Nejdříve jsem dostal pár rsn přes kalhoty zkušebně potom klsický výprask v leže na holou.

Petr (St, 25. 5. 2011 - 14:05)

Když jsem ještě chodil do družiny tak jsem hrozně zlobil: bral jsem hračky a podobně na to si družinářky nestěžovali, ale jeden den jsem se tam s nikym nepohod a popral jsem se a při tom ho schodil na zem on se rozbrečel a běžel si stěžovat. Družinářky mi to napsali do žákovský. Když jsem přišel domů, byla už tam máma zeptala se mi co ve škole já říkal že nic, poznala že lžu a podívala se do žákovský. Chvilku byl výslech a pak došla do kuchyně. Přinesla si vařečku ohla si mě přes koleno a stáhla kalhoy, takže jsem byl pouze v modrých boxerách. Mez tím mi řekla že zasloužím naskat a že dostanu pětadvacet. Tak to začalo. Šlo to docela rychle, ale zachvilku jsem začal řvát a kopat nohama ale to nepomohlo pokračovala dál až jsem dostal podstivých pětadvacet. Když jsem byl starší dostal jsem občas ještě výprask, ale už jsem u toho tak nevyváděl.

(Pá, 20. 5. 2011 - 13:05)

Rozumím ti a z části máš...ale v tom případě nevím proč se dohadujem.Mluvíme prakticky (i s Orbisem) o tom samém.

Kaktus (Pá, 20. 5. 2011 - 13:05)

To ti nikdo nebere,že jsi...Rozumím ti a z části máš pravdu.
Ale snažím se ti vysvětlit, že člověk může být slušnej a zároveň rváč. A ne jen "špetička rváče" jak píšeš, ale dokonce kvalitní rváč. Ale to rváčství se projeví teprve ve chvíli, kdy mu někdo škodí nebo je napaden. Sám by nikdy bezdůvodně nezačal.

Zkusím to ještě ukázat pomocí zásad, podle kterých tzv. slušný rváč žije:
1) Každý ať si dělá co chce, pokud tím neškodí jinému.
2) Nevěřím v oko za oko, veřím ve dvě oči za oko.

Čili nikomu neškodit, ale ve chvíli kdy někdo škodí tobě nebo tvým blízkým, přichází tvrdá reakce.

Karle, (Pá, 20. 5. 2011 - 12:05)

Zase po mě začíná lézt...tak znova.O intelekt se neboj,u tebe jeho ztráta opravdu nehraje žádnou roli

KarelŠtvrtí (52 (Pá, 20. 5. 2011 - 12:05)

Zase po mě začíná lézt Klíště :-(

(Pá, 20. 5. 2011 - 12:05)

Ty si myslíš, že slušnej...To ti nikdo nebere,že jsi slušný a dokážeš se o sebe postarat.Ale není to jen o fyzické zdatnosti,nebo o tom nebýt otloukánek.Tvůj názor je OK,nicméně já (a myslím že i Orbis)mluvíme o něčem jiném.Slušný člověk není 100%připravený na to co mu může život přinést od těch,co si se slušností moc hlavu nelámou.Zvlášť když i mezi přáteli má lidi podobného ražení jako je sám.Prostě nemá tréning.Někdy propluje životem aniž by měl problémy,někdy se s problémy dokáže vypořádat díky štěstí a souhře okolností.Ale někdy ho-a nemusí to být ani ňouma a otloukánek-problémy způsobené těmi otrkanějšími zaskočí a pak je zle.
Je to o tom,že život není černobílý člověk se s jeho peripetiemi snáz vypořádá,když má v sobě i špetičku rváče.A neber to tak,že to znamená žít nečestně.

Kaktus (Pá, 20. 5. 2011 - 11:05)

To není jen o snažší...Ty si myslíš, že slušnej člověk musí být ňouma a otloukánek? Tak to se pleteš. Ano, určitě takoví existují a ti pak mají problém, ale zdaleka ne všichni slušní jsou takoví.
Za sebe můžu říct, že se snažím žít čestně a přesto:
- mám našlápnuto k tomu být úspěšný ve svém oboru
- od mala dělám bojové sporty, takže si se mnou zadek nikdo nevytírá
A moji přátelé jsou na tom podobně (vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá)

(Pá, 20. 5. 2011 - 10:05)

Souhlasím v tom, že mají...To není jen o snažší cestě k penězům.Je to o schopnosti zvládat životní situace.A to i takové,kde pouhá slušnost a striktní dodržování dobré výchovy by nestačila,protože takového člověka by ti životem ostřílenější převálcovali.A může jít i o maličkosti-od získávání drobných výhod až po situace,kdy jde opravdu o hodně.A nemyslím jen materiálně.

Kaktus (Pá, 20. 5. 2011 - 10:05)

Souhlasím v tom, že mají jednodušší cestu k penězům (a tím pádem i k falešným zlatokopkám, které na prachy letí). Takže pokud má někdo smyslem života hromadění pěněz, aby je mohl utrácet za nesmyslné zbytečné krámy a mohl spávat s "herečkama", tak prosím.

Pro mě je třeba mnohem důležitější, abych si mohl sám sebe vážit a s čistým svědomím se mohl podívat do zrcadla, abych mohl být hrdej na všechno co jsem v životě udělal. Nikdy bych svou hrdost nevyměnil za prachy. To bych si musel připadat jak špinavá děvka.

Orbis Pičus (Čt, 19. 5. 2011 - 21:05)

Kaktusi,to je na každým jakou cestu si zvolí. Ale určitě budeš souhlasit s tím, že ti vyčůránci (hajzlící) to mají v životě tak něják jednodušší.

Eda (Čt, 19. 5. 2011 - 19:05)

Pologramotná!? Ani to snad...Nezlob se ale používám jiné jméno protože píši své zažitky,které jsou pravdivé a skutečně se udály.Poprvé jsem se s velkým výpraskem setkal,když jsme byli u známých na návštěvě.Bylo mi sedm a hrál jsem si se stejně starou holčinou Aničkou.Rodiče di chtěli povídat a Anča je pořád otravovala všetečnými dotazy,její tatínek se už rozzlobil.Anička to zakomentovala slovy ať si trhne nohou.Tatínek vyskočil popadl proutek a co jich Anička schytala to byla hrůza.Tento výprask na mně zanechal dlouho strach ,že jsem poslouchal a proutku jsem se bál.Dostal jsem až ve čtvrté třídě v pololetí za čtyřku.Po dohodě s rodiči to bylo páskem.Samozřejmě,že sem se bál.Protože jsem měl za tu čtyřku výprask slibený mohl jsem odpoledne jít ven sáňkovat s Aničkou,po návratu jsem si statečně přišel domů pro výprask.Táta už měl pásek připravený.Dostal jsem svůj počet.Jinak rodiče vše řešili domluvou.S tvým názorem Lucko souhlasím.

Kaktus (Čt, 19. 5. 2011 - 13:05)

Hlavně jestli nejste...Orbisi Pičusi, podle tebe by tedy měli být všichni hajzli, pak by bylo na světě fajn?

Orbis Pičus (St, 18. 5. 2011 - 23:05)

Hlavně jestli nejste slušný až moc!!! Pak se vám může stát to,že si s váma někdo (kdo není slušnej a koho rodiče nedrželi zkrátka)vytře prdel tak rychle že se ani nestačíte nadechnout. Tomu říkáte příprava do života? Kde a kdy žijete? Opravdu máte ten pocit,že ti nejslušnější jsou na tom vždycky nejlíp? Koukněte se na zprávy.Kdo se nejčastěji stává obětí různých podvodníků? Ti nejslušnější,protože ten hajzlík ví kde hrozí průser a umí v tom chodit. Pěkně vás rodiče připravujou do života,jen co je pravda!!! A určitě říkají že je to pro vaše dobro.Tolik pokrytectví.Pořád vám vštěpujou,že VY musíte mít úctu před staršíma,VY musíte mít úctu před tím a tím, VY musíte být spořádaný a bezproblémový. Ale kdo bude uznávat VÁS???

kiki (St, 18. 5. 2011 - 22:05)

no já to mám stejný, vždycky když jsem vyplňovala složenku špatně, tak mě seřezali a už to, světe div se, umím

Lucie (St, 18. 5. 2011 - 22:05)

Pologramotná!? Ani to snad ne!
Já osobně (a není to zas tak dávno- bude mi teprve 20 let)jsem také jako malá dostala párkrát vařečkou. Vždycky jsem pak samozřejmě nadávala, brečela, byla jsem dlouho uražená. Dneska děkuji rodičům, že mě drželi zkrátka, protože (alespoň v to doufám) ze mě vyrostl slušný, pracovitý a samostatný člověk. Každý má své chyby, ale když vidím ty ,,hajzlíky", kteří nikdy nedostali ani facku, co si všechno na rodiče dovolí a neumí si přitom ani zaplatit složenku, nedejbože aby snad pracovali, tak si říkám, že seřezání vařečkou by jim prospělo i v dospělém věku...

Reklama

Přidat komentář