Reklama

Výprask vařečkou

??? (St, 29. 6. 2011 - 22:06)

Já tedy nevím, ale v osmnácti, by měl být už člověk vychovaný. Pokud ho v tomto věku musí rodiče řezat vařečkou, tak bych to viděla na chybu ve výchově a nějakou by měli uštědřit i sobě.

Alex (St, 29. 6. 2011 - 20:06)

Kromě těchto sadomasochistických fantazií, co se tady sem tam také vyskytují, a které já nepočítám do diskuse, si myslím, že jsou prostě situace, kdy nic jiného než pořádný výprask prostě nezbývá. Pak to končí tak, že si už některý dnešní děti dovolí poslat kantory do prdele apod. Já kdybych poslal učitelku do prdele, tak věřím, že bych si na zadek, ne týden, ale měsíc nesedl. Za mejch mladejch let, vyrůstal jsem v sedmdesátých, si pamatuju, jak jsme jednou z klukama ukradli sousedům závodní kolo, a to prosím jsme ho ještě vrátili, chtěli jsme se na něm totiž projet a na těch našich se nám tak rychle nejezdilo, proti dnešní době úplná maličkost, ale za mne to znamenalo pořádný výprask a to dvojnásobný. Když nás pak nachytali, tak se vše také hlásilo do školy. To znamenalo dříve dvojka z mravů a ostuda moje i rodičů před celou ulicí. Tenkrát jsem měl srdce až v krku, věděl jsem moc dobře co bude následovat a nutno podotknou, že bylo štěstí, že jsem byl v sedmé třídě a dvojka z mravů nebyla na vysvědčení na střední školy. Doma si mě vzal otec stranou. První co bylo, tak mi vynadal a myslím, že kdybych na něj měl kecy jako některý dnešní mladý, tak bych kromě zadku měl červené i tváře, protože by přílítlo i pár facek. Zvlášť jsem se vyděsil, když jsem viděl, jak táta v ruce drží rákosku a řemen. Táta řek: "Jen se pěkně podívej, pacholku, rákoska a pásek už jsou připravené, protože si myslím, že za to co jsi provedl, zasloužíš pořádný vejřez! Šup! Stáhni kalhoty! Já jsem teda s roztřesenýma rukama stáhl kalhoty a trenýrky až na zem, přehnul se tátovi přes koleno a už to začalo. A to byl vejprask až jsem se z toho pos... Řval jsem jako tur, prosil jsem, odměkčoval jsem, ale nic naplat. Na zadek jsem tenkrát dostal rovných šedesát ran, z toho 30 rákoskou a 30 řemenem. Ani mamka tenkrát kupodivu nezasáhla jako jindy, asi už i ona cítila, že si to zasloužím. Pak táta po výprasku řek: Takže, Alexi, tímto za tím dělám tlustou čáru a nebudu už se k tomu vracet, s dvojkou z chování už nic nenaděláme, ale abys nad tím ještě přemýšlel, tak dva týdny zaracha a žádný kapesný. Dneska můžu otci poděkovat, že ze mě vychoval slušného člověka, kdyby mě pořádně neřezal, tak buhvíco by ze mě bylo. Musím sám přiznat, že jsem byl taky docela slušnej parchant, zvlášť v pubertě, ale myslím, že mě zrovna tento výprask už poučil. Jestli by poučil dnešní děti, to fakt netuším, protože u těch by nepomohla ani doživotní polepšovna. Pak bych rád ještě připomenul, že začít dítě vychovávat v 17 je už opravdu pozdě, protože v tomto věku už jsou děti skoro dospělí a ti už se hůř převýchovávají. Aby z našich dětí vyrostli slušní lidé, musíme je vychovávat už od útlého věku. V rozmezí 15-18 se nic změnit nemůže.

??? (Út, 28. 6. 2011 - 20:06)

Vy se v sedmnácti necháváte třískat vařečkou a rákoskou? A vaši rodiče jsou duševně zdraví? Buď jsou to sadisti nebo sadističtí úchylové.

Super IQ test!! (Út, 28. 6. 2011 - 20:06)

http://cz.iq-test.eu/#664986

Zdeněk (Út, 28. 6. 2011 - 17:06)

Nevím kolik holek dostává...Bolí to rákoskou hodně já pozítří dostanu řemenem

:-* (Po, 27. 6. 2011 - 10:06)

žádná sukně?

jitka (Ne, 26. 6. 2011 - 19:06)

18 a vydrzim bez place az do...Já to bez breku nevydržím.Rákoska štípe stejně přes kalhotky jako na holou.Zadek je pruhovaný vždycky.

lukas (Ne, 26. 6. 2011 - 05:06)

a dostávš petro na holou nebo přes nějákou vrstvu oblečení?

petra (Ne, 26. 6. 2011 - 01:06)

18 a vydrzim bez place az do konce

jitka (Pá, 24. 6. 2011 - 20:06)

a kde dostavas ja si musim...Přehnu se přes křeslo.Kolik je tobě a jak to zvládáš?

petra (Pá, 24. 6. 2011 - 14:06)

a kde dostavas ja si musim lehnout na postel a pak dostanu

jitka (Čt, 23. 6. 2011 - 22:06)

Nevím kolik holek dostává na zadek v 17 ve třídě jsme asi tři.Ale je to tak a vím co bude když moc zlobim.Když mám dostat tak je nedřív delší domluva a končí slovy připrav rákosku.To je ta nejhorší chvíle když pro ní jdu.

jitka (Čt, 23. 6. 2011 - 19:06)

ne dostanu jen občas a ty ? Už jsem psala tak jednou za měsíc.Ten sekec ale pořádně štípe.

Ondra (Čt, 23. 6. 2011 - 14:06)

Dnes když jsem se vrátil domů a šel se mnou kamarád už matka byla doma a zjistila od učitelky že jsem se porval o přestávce se spolužákem. Hned mezi dveřma mi to řekla a ohla mě přes koleno. Stáhla mi kalhoty a byl jsem jenom v trenýrkách. Vzala si vařečku a seřezala mi i před spoluákem. Byl to trapas, jestli má někdo zážitek s výpraskem před spoližákem nebo s výpraskem přes spodní prádlo tak mi to napište.

petra (Čt, 23. 6. 2011 - 00:06)

ne dostanu jen občas a ty ?

Teda (Út, 21. 6. 2011 - 22:06)

Teda tahle dikuze je úpe mmmuck :-*

jitka (Út, 21. 6. 2011 - 20:06)

a od koho dostavas od mamky?...Já taky od máti tak 10 15 nejvíc asi 30.Ty dostáváš často?

jamek (Út, 21. 6. 2011 - 19:06)

Zdravím všechny kdo byl dnes bit.dostal jsem od mámy vařečkou a pěkně mně pálí zadek.

mobil333@seznam (Út, 21. 6. 2011 - 13:06)

čaute, holky nechcete si psát?

petra (Po, 20. 6. 2011 - 23:06)

a od koho dostavas od mamky?
ja dostavam 20

Reklama

Přidat komentář