Reklama

Děti a punčocháče.

Lukáš (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Kromě různých úchylů a zbytečností se tu najdou i matky, které většinou říkají že jejich dítě punčocháče nosí nebo že je do nich i nutí, a mě by zajmalo proč když zde existují i jiné alternativy které většina lidí a děti považuje za lepší, napadlo mě udělat detailní dotazník a zjistit proč se tu najdou furt rodiče co nutí/podporují punčocháče i když jsou tu lepší alternativy a zdali mají dobrý důod či ne, mohlo by to pomoci třeba i společnostem dělající oblečení.
Dotazník je detailní a zabere max. 5 minut, Je zcela anonymní a nezbíra jména ani emaily, ale textové odpovědy jsou veřejné pro všechny (ale nejde poznat kdo je napsal) a jsou dobrovolné.
Každé vypnění mi pomůže pochopit tento názor a další věcí ohledně jejich nošení.
Dotazník je jen pro rodiče co mají aspon 7 leté dítě.
https://forms.gle/uSYJy8i3vUL71qNA8
Taky jsem udělal verzi pro děti co je nosí zcela dobrovolně, abych pochopil proč je nosí.
https://forms.gle/2jDyUJCEWERqTTdg7

Matka (Ne, 14. 2. 2021 - 13:02)

Dva kluci 12 a 14 let punčocháče normálně nosí jak doma jako domácí oblečení tak i ven pod zimní kombinézu a nebo oteplovacky úplně bez jakýchkoliv poznámek ale i pod kalhoty je mají ale většinou mají zimní kombinézy dvanácti lety ji nosí normálně ale čtrnácti lety ji chtěl také nejdříve jsem mu chtěla přišít bundu k oteplovackam ale pak jsem jí normálně sehnala sice byla do 140 cm když on měří stopadesát ale hlavně že mu je ale zajímavé je že punčocháče seženu normálně na něj v dětském oddělení teď jsou kluci venku .

N (St, 10. 2. 2021 - 09:02)

Ano Sibiř se k nám vrátila nejsem sice už dávno dítě ale punčocháče nosím normálně pod kalhoty ale kalhoty jsou s tepelnou vložkou ale stejně mám bavlněné punčocháče a nedělám s tím žádný problém minulý týden jsem byl na magnetické rezonanci a tam člověk musí do půl těla se vysvlect a sestra zdravotní řekla jestli mám termo prádlo či punčocháče tak si je mohu nechat a já jsem tam chodil v zebrovanych punčocháčích a to potom bylo pozdvižení kde jsem je sehnal tyto punčocháče no nevím kde je jedna známá sehnala prostě je mám ale nikolik jich doma mám ale různé druhy barev. Tak jestli chtějí děti menší či větší nosit punčocháče tak je nenutte aby nosili termo prádlo.

Malina (Pá, 5. 2. 2021 - 11:02)

Netreba sa nechať odradiť a idiota si jednoducho nevšímať. Jeho príspevky sú také nárazové a potom dlhšia pauza. Bude to závisieť od medikácie.
Ešte pred nedávnom to u nás vyzeralo ako na Sibíri a už zas tu máme jar.

pet (Pá, 5. 2. 2021 - 17:02)

Ona se sibiř vrátí.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 13:01)

Jsi nemocnej blb s plenou .Jdi se lecit a nepis na tuhle stranku.Je to pouze o detech a puncochacich.uz jsi toho napsal dost ,jsi nemocnej.

Nikto (Po, 1. 2. 2021 - 08:02)

Ten neprestane. On už tu otravuje veľmi dlho. Ako hovoríš je chorý.

(Pá, 29. 1. 2021 - 12:01)

Přesně tak zimní kombinézu a punčocháče či oteplovacky a nebo tepláky co dítě chce nosit. Syn také nechce termo prádlo ale jenom punčocháče.

Aneta (Pá, 29. 1. 2021 - 08:01)

Chystala jsem během týdne oblečení na na cestu na naší chalupu na které vždy děti ve sněhu blbnou od rána do večera. Ačkoliv je kluk už na druhém stupni s punčocháči nemá zatím nějaký problém. Jelikož ale z dosavadních vyrůstá, chtěla jsem mu pořídit něco jiného, Termoprádlo bez šlapek nechce, prý jestli zase může dostat punčocháče. Spolu jsme je šli do dětského textilu kupovat a sám si dvoje jednobarevné vybral. Na chalupu jedeme dnes odpoledne, teď už mi tady v nich od rána po bytě pobíhá jen tak. Trochu mě to překvapilo, z legrace jsem řekla že když tak chodí po doma tak mu na chalupu ani ponožky a tepláky neberu:-) Prý s tím nemá problém - to mu jdu ovšem ještě teď rychle nějaké další tedy přikoupit ale s podmínkou že je bude mít i nadále po celou zimu aby jen neležely ve skříni:-)

Nikto (Pá, 29. 1. 2021 - 11:01)

Konečne jedna rozumná mama. Oblečenie na zimu by sa malo kupovať aj podľa názoru deti. Pančucháče sú dobrou alternatívou. Môžu sa nosiť ako domáce oblečenie a keď sa ide von, len sa oblečú nohavice, kombinéza, tepláky, tak ako je kto zvyknutý.

M (Út, 26. 1. 2021 - 15:01)

Syn a dcera když jdou ven tak mají také bavlněné punčocháče ze zimní kombinézou ale že bych dávala ještě pleny tak to by bylo na cvokarnu kdyby jim bylo tak 3 roky tak klidně ale dávat pleny 12 a 14 letym dětem je úplná blbost uvažuje milé rodiče svých dětí či ratolesti kdyby byli nijak postižené tak to neřeším tak pleny dám klidně ale jinak nikoliv když to nestihnou a pokadi se nebo pomocí tak to je jejich ostuda a doma se vysvleknou do naha a jdou se umit a pak se vše hodí vyprat do pračky.

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 14:01)

Proč blbost ? Na ven teď přez zimu je plena ideální .Mají příjemné teplo v rozkroku . Já ji nosím přez zimu taky ..... tedy mamka mi jí dává .Rozhodně si nemůžu stěžovat , a taky nejsem mimino mám už 13 roků ale na plínu nedám dopustit. Jistě už do ní nedělám potřebu .

Otec (Út, 26. 1. 2021 - 15:01)

Ano takto synovi 12 let připravím dětské bavlněné punčocháče a pak zimní kombinézu a normálně si vše vezme ale nikdy mne říká že chce i jednorázové plínky se svrchnimi kalhotky tak mu vždy vyhovim když to chce proč nevyhovet vždy se kdekoliv prebali nežli by to měl v punčocháčích a zimní kombinéze. Ale doma běžně nosí plenky a punčocháče se vším mu vyhovim.

Návštěva (Út, 26. 1. 2021 - 15:01)

Dáváte dětem punčocháče bavlněné a nebo silonky ale i zimní kombinézu s punčocháči....?

Pavla (Út, 26. 1. 2021 - 15:01)

ano dávám klukovi silonové od malička , je na ně zvyklý nosí je automaticky ,řekla bych že je nosí rád pod ně si ale slipy nebere. Nechce pod nima nic . Takže je doma běžně jen v punčochách a tričku. Za dva měsíce už mu bude 12 a v pohodě.

Bu (Po, 25. 1. 2021 - 13:01)

Tak mu nemá dávat silonove punčocháče ale když tak klasické dětské bavlněné a ty jsou přeci neprůhledné. Syn také chodí doma v dětských punčocháčích doma a nemusí je doma mít jelikož je doma teplo ale on je prostě chce nosit doma. V pátek s kamarádem byli na kolech a náš si vzal punčocháče a kraťasy a jen mikinu a bylo mu fakt fajn na nic si nestezoval a kámoš měl to samé akorát jiné punčocháče asi silonove s 40 až 60 denní a prý se jim jelo úplně v pohodě a nikde žádné komentáře či pomesky nebyli slyšet že kluci mají punčocháče a kraťasy. Kamarádovi je 13 let a našem dítěti 10 let a ani jsem si potom nevšiml že jsou doma a oba dva byli jenom v punčocháčích jen tak ale kamarád si své punčocháče sundal a chtěl ty od syna tak mu jedny dal a už si je pak nechal oni jsou totiž klasické zebrovane dětské punčocháče.

Aa (Pá, 22. 1. 2021 - 16:01)

Naši teda nosí trenky, ale nevidím na slipech nic co by ponižovalo mužnost.

NN (Pá, 22. 1. 2021 - 14:01)

Naší kluci běžne nosí chlapecké slipy.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 21:01)

Jako skolaci od 1stupne jsme nekteri puncochace nosili az do konce ZS.Nekteri spoluzaci vubec ,ale nikdy od nich nevzesli zadne reci nebo posmech.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 21:01)

Nemohu uverit ze matka dava 10letemu klukovi holcici kalhotky,misto slipu.Ten 10 lety syn je nosi?Tak tam neni neco v poradku,jak od matky tak jejiho syna.Ale i u vas ze to tak nechate.

Reklama

Přidat komentář