Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 12:01)

To to sraní mě bere stejně jako chcaní.Do huby bych se ti mohl vysrat nebo ty mně?Pak bysme to spláchli chcankama.Nádherná představa.

Pavkol - varov… (Ne, 17. 1. 2021 - 13:01)

hele ty ten kdo se za mě vydáváš konečně se našla nějaká které nevadilo se na to aspoň zeptat tak mi to nepokaž já jsem jenom voyeur. Na tělo ani do huby to nechci to bych se z toho akorát pošavlil.

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 12:01)

Já jsem také epileptička,ale už od roku 2016 jsem bez záchvatu. Užívák Keppru a Valproat,ale jen základní udržovací hladinu. To ale přece nevadí,že by ses měl stydět. Tak asi proto jsi takový tajemný a váhavý.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 12:01)

tak jsem rád že mě přece jen chápeš byla od rána nějaká další čůrání a eventuelně to druhé a s průvodními jevy?

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 12:01)

Jo,čůrala jsem ještě jednou a chtělo se mi obojí, ale víc to první. Kdyby ses díval tak bys viděl, že jsem měla dost potřebu a vyčůrala jsem se hodně, byla jsem dost plná. To druhý bys klidně taky mohl vidět, ale nesměl bys nijak zasahovat do toho. Já jsem to s chlapem nikdy neudělala. Teď bys viděl asi ,že mi vyšla jedna delší velká kakací soustava,ale musela jsem se dost snažit, nechtělo se jí příliš ven. Dva dny jsem nebyla a teď to bylo těžký to dostat ven. A pak už to šlo rychle . Ale já nejsem taková, jak si myslíš. Jsi zcela první, komu jsem se s tím svěřila, tak to prosím nepokaž.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

to jsem teda rád že si Báro dneska kakala píšeš nejdřív soustava a pak to šlo rychle dokázala bys odhadnout na počet kolik toho bylo? jestli ne nevadí jen se to dá pochopit že ta první šla těžce a pak toho bylo víc . Víš kolik? nebo si to nepočítala? Nevadí jen se ptám a jsem opět pouze zvědavý

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Tak já nejdřív čůrala a jako dost, ale měla jsem to plný i vzadku a potřebovala jsem nutně , ale šlo to těžce ven. Já se koukám jak čůrám nebo kadím a měla jsem velký tlak v zadku,ale musela jsem několikrát tlačit a snažit se až pak to hovínko pomalu začalo lézt ven. Tuhá a tlustá šiška a odlomila se s spadla do záchodu , ale to já teprve začala kakat a lezlo ze mně ještě dál tlustý hovínko dvě šišky za sebou a pak několik menších šisšek měkkých asi pět ,šest a ještě jsem něco vyčůrala nakonec. A bylo to všechno.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

děkuju moc já vím že si mi to prakticky psala už ráno ale právě jen kvůli otmu počtu mě to jen tak zajímalo tak ti za tvou ochotnou odpověď posílám další pusinku

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Pusu opětuji. Tys mi napsal mnoho odpovědí, ale opět se vyhýbáš reagovat na termín setkání. Přemýšlím proč. Já nic netajím. Tak co za tím je? Jen chci mít jasno,že nejsi neseriózní chlap. Dnes jsem se ti asi až příliš otevřela.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

ale i kdyby mi z pochopitelných důvodů ta ranní informace o kakání a odpolední o prdění měla stačit děkuju ti tak hezky jako ty mě už dlouho žádná holka nepochopila

Pavkol - pro Báru (Ne, 17. 1. 2021 - 13:01)

moje zprávy určené přímo tobě byly ty v 12:56 a 13:03 ta nechutná není vůbec můj styl z toho by mi bylo akorát šoufl

Skutečný pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 13:01)

tu minulou zprávu jsem opět nepsal já jsem rád že si mi odpověděla ale pokud je ti to z pochopitelných důvodů přijemnější budu se bavit jen o tom čůrání slibuju

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 12:01)

dobře tak když zůstaneme jenom u toho čůrání tak odkud by bylo venku lépe vidět (pokud bys byla na bobku) normálka od pipinky nebo za určítých okolností spíš zezadu? ale díky že jsem se směl zeptat na to druhé a že mě za to neodsuzuješ

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 13:01)

Já čůrám většinou na bobku a můžeš se koukat zapředu a uvidíš to. Já si jí nebudu zakrývat rukou nebo šatama. Zezadu bys to neviděl asi tak,ale s minulým partnerem jsem to dělala tak,že jsem zvedla zadek a nebyla úplně dole ale jen lehce a to bys viděl úplně všechno. A kdybys to chtěl jinak , tak to ne. Já nejsem schopna se ti vyčůrat do pusy jako to dělá tady Klára s Liborem. To mám blok. Ale kdybych náhodou potřebovala i to druhý ,tak s tebou taky takhle na koukačku ,ale nechci,aby sis mne tajně fotil nebo točil.Jen soukromě na férku.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 13:01)

tak to se fakt neboj opravdu bych chtěl obojjí jen vidět. Ten nechuta co psal o tom těle a puse psal blbosti asi si od teď budu muset dát bacha co ti píšu a můžeš si být jista že obojí bych chtěl jen na koukačku jak ty píšeš

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 13:01)

Ok přijeli rodiče. Piš mi přečtu si to,večer budu.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

tak už si mi ochotně odpověděla na čůrání i na to druhé a v souvislosti s tím druhým prdíš někdy?

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

vím že si psala že tu budeš až večer ale psala si ať ti píšu klidně i během dne takže ta předchozí otázka je ode mně a patří pouze tobě Báro

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 12:01)

předchozí poslaná otázka samozřejmě opět platí pro Báru. Jestli chceš budu se teda s tebou bavit jen o tom čůrání ale ráno si byla tak chápavá že jsem si dovolil být zvědavý

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 11:01)

tak jsem ti teda Báro ve zprávách napsaných v 10:33 - 10:35 napsal jak to je teď je na tobě jak s tím naložíš

Reklama

Přidat komentář