Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 13:01)

neboj pokud by sis to čůrání nechávala jako třešničku na dortu až bude hezky tak takové ty ostatní normální věci jako třeba hlazení zad a líbání se na rty a na tvář a časem i hlazení ostatních partií ženského těla včetně dráždění bradavek by asi měli přednost záleželo by na domluvě nic méně jsem rád že z našeho dosavadního dialogu vyplývá že se s tebou můžu bavit prakticky o všem

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 12:01)

taky tak rozchod 17. 10

Bára (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

Pavkole,byla jsem na záchodě a zkusím to popsat stylem jako tady píšou holky. Moč světlá slabě zažloutlá,když to uvolniím tak to jde rychle jak se stahuje močàk a dělá to tedy rychlý tok ven z pipiny . A to bys chtěl se na to dívat jsem pochopila,ano?

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 12:01)

vidět bych to asi chtěl ale vzhledem k tomu jak se tady ke mě chovají ostatní si o tom snad budu radši psát na e-mailu. Jsi fakt v tuto chvíli asi poslední kdo mě tu chápe a to je teda fakt hodně smutný

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

jj díky moc za pochopení si fakt hodná že mě za to neodsuzuješ

Strnad (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

Vy Strnadové jen se někdo trochu odlišuje už se ho snažíte vystrnadit tak prostě Pavkol asi nepochopil že jsou to v některých případech vymyšlené příběhy a ne realita. I když i já si myslím že KLára je určitě pravá

Ivan L. (So, 16. 1. 2021 - 12:01)

Souhlasím, že Klára je nejen reálná, ale úplně jiná liga. Chlapi, i já jsem s jejím textem skončil s mokrou rukou. A při tom není perverzní, mě bere ta její upřímnost,naivnost a pravdivost. Klárko taky bych tě rád potkal.

Pozorovatel (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

Ano,Pavkol je Sabina Vlčková, bydliště Praha 8 na konci Kobylis. Ale pro jeho příběh to není zásadní. Ať píše klidně jako kluk. Třeba si tím něco kompenzuje.

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

bydliště si trefil ale fakt jsem chlap ty si myslíš že jako holka bych se na takový věci ptal holek? Jsem heteroš.

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

nebo tomu mám rozumět že jsem se tu měl jmenovat třeba René a vymyslet si bydliště i věk? Máš pravdu dokud jsem si psal s Natálii KLárou nebo bárou tak bylo všechno v pořádku ale teď mi z vás asi opravdu už hrabe

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

tak to teda ne jsem Pavel ale bydliště prozrazovat nebudu

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

aha rozumím netřeba nic dodávat

! (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

Pavkol vlastním jménem Sabina Vlčková, bydliště Praha,Hlubočepy. Taková je ta tvoje realita..... Jen si z vás tady dělá peču.

Pavkol (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

ten komentář v 11:08 jsem fakt nepsal

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

Ale tak se nestyď, ti došlo že by se ti Bára smála. Ale ženský to berou jinak. Že jsi chlap,co má správnou funkci toho dole.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

to jo ale bára je plnoletá ale co když ségra od bráchy je na tom věkově podobně jako sluníčko takovej malér bych si teda fakt nelajz nejmladší holka ke které jsem si to dovolil v reálu (slyšet za dveřma co dělá ) té byl o 18 a mě dokonce v té době na těch 18 teprve táhlo

ty, (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

nepsal jsi někde, že je ti 46let? Nehrabe ti trochu? Protože ty jsi reálná postava a píšeš sám sebe.

Pavkol opravdový (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

ano plnoleté holky si představuju při čůrání i jiných věcech ale tohle jsem nepsal já

Brácha (So, 16. 1. 2021 - 10:01)

Měříme, ségra ranní čůrání 25 sekund, proud mírně ale razantně přechází v prudký, ukončení pozvolné do vytracena, vymočila 360 ml světle žluté tekutiny, močení na bobečku, odměrku jí držím já pod pipinou. Jsem z toho vybuzenej až se potřebuju udělat. Záznamík ségry " brácha si ho začal honit ,zrychluje a má ho silně ztopořený bude asi už, už stříká dva tři čtyři pět šest sedm osm devět....čtyři silné vystřiky rychle za sebou a pět slabých s většími vteřinovými odstupycca 2,3 vteřiny, nejslabší vystřik poslední již bez tlaku pozvolna stéká z močové trubice na žalud a předkožku. Doba od začátku honění do prvního výstřiku 33 sekund. Začátek honění ihned po odebrání moče a odstavení stranou. Bráchu to velmi rozrušilo a motivovalo. Lokalita Slavkov u Brna.

Ája (So, 16. 1. 2021 - 10:01)

Teda vy to máte vymakaný, já si to představila brácho jak ses teda udělal jako borec a jsem vlhká a budu si hrát.

Reklama

Přidat komentář