Reklama

Kluci a nahota doma

Hanka (Ne, 29. 8. 2021 - 17:08)

17 a 15

Val (Ne, 29. 8. 2021 - 17:08)

V 15 už má pořádný ocas ne?

Hanka (Ne, 29. 8. 2021 - 17:08)

Docela jo, i když skoro holého. Ale nestydí se chodit doma nahý, i když se mu postaví. Je to puboš, už pár let si musím držet odstup.

Návštěvník (Ne, 29. 8. 2021 - 11:08)

Já jsem otevíral pičky děvčátkům už ve čtyřech letech, pochopitelně oboustranně dobrovolně a nikomu to neublížilo.

Hanka (Ne, 29. 8. 2021 - 17:08)

Napiš své jméno, které mě sice nezajímá, ale ať vím, že mluvím s tím samým anonymem. Otvírat pičky ve čtyřech letech je něco jiného než v pubertě. Kluci jsou strašný machři a dělat to starší sestře, to by bylo něco, s čím se pochlubit před ostatními blbci. Ještě aby si postěžoval, že mu něco nevoní. Starší brácha by měl větší šanci, že to zůstane mezi námi. Kamarádka má staršího bráchu a neslyšela jsem, že by ji takhle shodil.

Návštěvník (Ne, 29. 8. 2021 - 22:08)

Otevírat pičky ve čtyřech letech je něco jiného než v pubertě, ale zkušenost usnadňuje přístup. Starší sestru jsem neměl a asi bych si k ní nic nedovolil, pokud by sama nechtěla. V pubertě bylo dost puberťaček, která rády přistoupily nejen na vzájemné prohlížení.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 22:08)

Pitomost

Eva (Čt, 6. 1. 2011 - 13:01)

Bratr začal obrůstat kolem11roku a už se styděl moc.Takže nahota doma rozhodně ne.
Dneska má už pořádnej pupek anejraději se doma producíruje ve slipech

Jarka (St, 5. 1. 2011 - 20:01)

Koupali se doma buď ve vaně nebo i na zahradě určitě do svých 13 let a též to
byli holátka a nikomu to hanbaté u nás v rodině nepřipadalo.I ty pinďourky měli snad
pořád stejné,asi je pravda,že někomu povyrostou dříve někomu později.

Ája (St, 5. 1. 2011 - 18:01)

Koupali se nahatí až do...To asi jak u koho, brášku jsem naposled viděla nahatého v jeho 15 a v tu dobu chloupky neměl a nahatej rozhodně působil jako malej kluk. On i ten pindík začne někomu růst dřív a někomu pozděj.

Mirka (St, 5. 1. 2011 - 14:01)

Bráškové se začali...Koupali se nahatí až do 13-14? Není to už hodně? Co na to lidi okolo? Žádné reakce?
Klukům začínají kolem těch 12 někomu už i kolem 11 růst chloupky. Navíc tělesným vzrůstem a velikostí penisu už moc dětsky nepůsobí, rozhodně ne natolik aby se mohli koupat nahatí.

Jarka (Po, 3. 1. 2011 - 21:01)

Bráškové se začali stydět až v pubertě,když jim bylo 13,l4 let do té doby so koupali normálně nahatí.A když se koupali na zahradě v bazenku zkoušeli rúzné blbosti a někdy si předkožku stáhli
dozadu za žalud a tak si to nechali.Ne že by masturbovali.

Alča (Po, 3. 1. 2011 - 20:01)

To společné koupání už samozřejmě bylo doma v koupelně a ne v lázních, takové socky jsme zase nebyly :-)

Návštěvník (Út, 25. 5. 2021 - 14:05)

jak jste tátové na tom když koupete svý dcerušky ?

Alča (Po, 3. 1. 2011 - 19:01)

U kluků se přece nahota tak nebere. U holčiček je to rizikovější protože i nahatá 13letá holka může na některé muže působit jako erotický objekt, ale myslím že vidět nahatého kluka tak do 15 let je pro každou normální ženu totéž jako vidět nahé dítě. Nás bylo doma jen s mamkou 5 holek a tak si bráška soukromí moc neužil, nějak do 12 ho třeba v lázních brávala mamka ještě do ženských sprch s náma a ještě déle ho koupala společně s dvěma mladšíma ségrama, aby se ušetřilo za vodu. Přišlo nám to všem úplně normální a myslím, že jemu taky, on byl takové třeštidlo a jak psychicky tak fyzicky prostě fakt spíš dítě skoro celou základku - i s tím to asi souvisí,kluci dozrávají pomaleji, holčičky jsou malé dámy kolikrát už v deseti letech.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 22:08)

Ty debile mezi holkou a klukem je to v tomhle stejný

Mirka (Po, 3. 1. 2011 - 10:01)

Nahota mezi sourozenci nebyl...Jarko a v kolika přibližně se začali stydět? A to masturbovali přímo před tebou, nebo tajně?

Jarka (Ne, 2. 1. 2011 - 20:01)

Nahota mezi sourozenci nebyl problém v naší rodině.Já měla 2 mladší brášky a když mi bylo 15 roků,tak staršímu bratru bylo 11 a mladšímu 9 let.Když se koupali a nebo i po koupání než se převlékli béhali doma nazí.Ani jim to nepřipadlo divné.Vím,že někdy měli ty své bimbásky postavené nahoru a někdy když si s nima hráli stahovali z nich tu kůžičku dozadu a na konci měli bambulky odhalené.Ale později už se začali přede mnou stydět a oblékali se.

Default User Image
Milan (Po, 20. 11. 2023 - 20:11)

A jak měli ty bimbásky velké? Líbilo se Ti to je vidět oba dva nahaté?

Psycholog (Ne, 2. 1. 2011 - 18:01)

U nás je to podobné ale s...Tak mu rekni, ze ma malej penis a uvidis, ze toho necha, na to sou kluci haklivy.

Reklama

Přidat komentář