Reklama

Kluci a nahota doma

Jana (Pá, 8. 1. 2021 - 12:01)

Dnes naši odešli oba do práce a já jsem si přispávala. Přišel mě probudit svým obvyklým způsobem. Zajel mi rukama pod deku i pod noční košili. Ty máš kalhotky? Zeptal se překvapeně. Řekla jsem, přece ti nemusím hlásit, kdy mám své dny, zítra už budu bez nich. Slibuješ? Nadzvedl obočí. Myslel jsem, že ti udělám dobře a ukázal mi tu vibrační tyčinku. Nic jsem ti přece neslíbila, tus koupil pro sebe a tváříš se, jako by byla pro mě. Ty už se cítíš na to holení? Prý ještě ne, jakoby byl ještě trochu odřený. Strčil mi ruce znovu pod noční košili, liboval si, jaké mám pod dekou teploučko a lichotil mi, jak mám hebkou kůži. Chvíli mi jezdil rukama po bocích a pak zabloudil na prsa. Bylo to příjemné, tak jsem nadzvedla kolenem deku, aby tam měl víc místa. Vzal to jako výzvu. Strčil mi pod noční košili celou hlavu, očuchával mi pupík a chválil mě, jak po ránu krásně voním. Až bude dospělý, tak jeho holka zažije chvilky štěstí. Fakt se to dobře poslouchalo. Asi to vyčetl v knihách. Za chvíli už měl na posteli obě nohy a oňuchával mi břicho ze strany na stranu a lechtal mě na bocích. Musela jsem se trochu chechtat a bránit. Řekla jsem, ať toho nechá, nebo ho budu muset shodit. Prý je to nádhera, jak se u lechtání kroutím. Budeš se kroutit, když tě budu jen hladit a nelechtat? Místo odpovědi jsem se dala ruce nahoru a vilně jsem se vrtěla, jako bych si chtěla o prostěradlo drbat záda. Třel mi boky čím dál výš, zajel do podpaží, pak až k loktům a zase zpátky, ale nelechtalo to. Když jsem se nebránila, plazil se po mně výš a za chvíli mě očichával pod jedním prsem, pak pod druhý. Sjel rukama zase níž a z boku mi přitiskl prsa blíž k sobě. Nemám je nic moc velké, říká té velikosti hrsťovky, ale i tak tím stiskem mezi nimi vytvořil kozí žlab. Palcema mi přitom kroužil po bradavkách a pak mi najednou do toho žlabu přitlačil pusu a foukl, jako se to dělá malým dětem do faldíčků. Ozval se zvuk, jako by si pořádně prdl a oba jsme se museli zasmát. Pak mi je znovu přitiskl, snažil se bradavky dostat co nejblíž k sobě, jako by je chtěl olíznout obě současně. Musela jsem se smát, jak mu to nešlo. Přece jen jsou to jen hrsťovky. Tak mi chvíli dudlal jednu bradavku a pak druhou, prý aby jí to nebylo líto. A pak mě zase hladil po bocích a vylizoval pupík, pak zajel do podpaží a mazlil se s prsama a já jsem si zase drbala záda o prostěradlo, abych mu dělala radost. Když se toho konečně nabažil, vyndal hlavu zpod košile, lehl si vedle mě a vyznal se mi, že by chtěl mít někdy takovou holku, jako jsem já. Řekla jsem mu, když na ní bude tak něžný a hodný, jako na mě, že mu žádná neodolá. Tak mi dal pusu, zvedl se a nechal mě s mými myšlenkami osamotě.

Jana (Čt, 7. 1. 2021 - 23:01)

V úterý mi brácha řekl, že se zkoušel dole oholit střihacím strojkem. Rozhodl se tak proto, že by se chtěl co nejvíc líbit Evě, kdyby se náhodou nachomýtla k tomu, o čem jsme mluvili. Měl strach, co kdyby se té představy štítila tak jako já. Vyjádřila jsem se možná trochu nezdvořile o jeho pozadí, ale štítivým postojem bych to nenazvala. A jak vyjádřil naději, že ji na to pozvu, "nachomýtnutím", a co pro to byl ochoten udělat! Byl fakt roztomilej, ale měl malou nehodu. Sice se ty zoubky na strojku při přejetí rukou nezdají, že by mohly kousnout, ale prý to nebylo moc příjemné a náhle zjistil, že mu teče krev. Několik drobných ranek na pytlíku, krve jen troška, ale nešlo to zastavit. Sušil to kapesníčky prý půl hodiny, než to přestalo téct. Byl v koupelně tak dlouho, až to bylo nápadné. Naši si asi mysleli, že si ho honí, ale on jen zastavoval krev. Řekla jsem mu, že je vůl, a on, jestli já se umím holit. Když mě posledně viděl zdola, že jsem měla jen trochu upraveného bobra, ale jemu že se to líbí. Jasně, že to umím, ale holím se hladce jen v podpaží a mezi nohama jen tolik, aby mi nic nelezlo zpod plavek. A taky si pečlivě vystříhám nůžtičkama chlupy kolem vagíny. Když vám zaroste jak beranice, tak v tom porostu při čurání zůstane moc kapek. Nejhorší je to v přírodě, když si sundáte kalhotky jen ke kolenům a čuráte v dřepu. Pak vám to teče všude, z chlupů do zadku a nakonec máte mokré obě půlky a kape vám z nich. Když nemáte dost papíru a přetáhnete přes to kalhotky, tak to jste to mohli pustit rovnou skrz ně. Když je díra pěkně vystříhaná, tak se dá čurat pěkně obloukem a nakonec stačí přiložit jen kousek kapesníčku na pysky, vysát poslední kapku a je to hotové. Ale to jsem odbočila. Ptal se tedy, jestli bych mu mohla pomoct, jak na to, až se mu to zahojí. Dívala jsem se mu na to a nic to není, fakt jen pár droboučkých stroupků. Mluvila jsem o tom s Evou a ta řekla, že je to napoprvé normální a musí se to naučit. Hlavně se musí pytel stisknout, aby se kůže napnula. Tak jsem mu to od Evy vzkázala a dala mu plno nadějí na to, že ho oholím, ale musí být důkladně vymydlen.

Quido (Pá, 8. 1. 2021 - 12:01)

To je celkem roztomile napsané. A jak jsi okomentovala jeho pozadí?

Jana (Pá, 8. 1. 2021 - 12:01)

To si přečti o stránku dřív.

Salcisg (Čt, 7. 1. 2021 - 11:01)

Zdravím, jako kluk jsem doma styděl chodit ani nikdo jinej se zbytečně ukazoval. Je mi 37 let a už mám svoji rodinu a nahota mě začla velmi zrušovat.
Vzrušuje mě když mohu být v něčí přítomnosti nahý, ten pocit Když víte že se na vás dotyčný dívá velmi vzrušuje. Zatím to účelem se často vymýšlím různé záminky k návštěvě své mámy abych tam s ní mohl být sám. Hrozně mě vzrušuje když jsme spolu sami a já mohl být úplně nahý.

Jana (Čt, 7. 1. 2021 - 12:01)

To je jak můj brácha. Chodí doma nahej a když ho máma napomene, že se nestydí, vystrčí na ni prdel a ještě roztáhne půlky. Kdybych si to dovolila já, asi bych schytala pár facek. Nepamatuju, že by to někdy udělal na tátu. Jen na mámu a na mě. Na mě vyplazuje jazyk i žalud současně. Ale před mámou ne, to by bylo asi i na ni trochu moc.

Salcisg (Čt, 7. 1. 2021 - 12:01)

Mě to vzrušuje se ukazovat jenom přední. Snažím se a aby toho viděla co nejvíc, A když je možnost tak se snažil oni svým nahým tělem dotykat. Potom když si to delam Třeba v koupelně ve vaně mám schválně otevřené dveře aby věděla co právě dělám. Přál bych si aby se třeba přidala a nebo se chtěla na mě aspoň dívat.

Jana (Čt, 7. 1. 2021 - 14:01)

Tak to si přečti, co jsem psala od stránky 128, když jsem bráchu přistihla při honění. Dřív takový nebyl, dělal to tajně už dlouho. Ale když zjistil, že jsem si na něj počíhala, abych to viděla, tak to s ním nějak zacloumalo. Možná se předtím bál nějakého odsouzení, ale když pak věděl, že jsem to udělala naschvál a že ho nezradím, tak se přede mnou začal chovat jako exhibicionista. Nevím, proč to přesně dělají takoví jako on. Snad se chtějí pochlubit, jak jim ty tělesné rozkoše fungují, snad trochu šokovat. Ale určitě je v tom i to, že chtějí aby se taky styděl ten, co se na to rád kouká. Ve mě to taky pěkně hrklo, když on zjistil, že se na něj koukám. Svou roli v tom hraje i odlišné pohlaví. Jako holka nemůžu vědět, co on on cítí, proto to ve mně probouzí zvědavost a on mi to chce ukázat. Líbí se mu, i když se na něj dívá máma, ale varovala jsem ho, aby na ni nezkoušel to, co na mě. Nastrojit situaci, aby se styděla za to, že ho přistihla, je jedna věc. Ale aby s tím šel před ní otevřeně, nebo dokonce chtěl asistenci, to by asi neunesla. Už jsem o tom delší dobu nepsala. Stejně to nikoho moc nezajímalo, nejspíš to nepatří do toho tématu. Až když teď přišel s tou tyčkou na masáž prostaty, abych mu s tím pomohla. Chce, abych si přivedla i kamarádku, nejlépe aby mu to udělala ona. Ach jo, jsme my to ale rodinka.

Návštěvník (Čt, 7. 1. 2021 - 21:01)

Jen piš, jak si s bráškou užíváte. A hlavně, pěkně píšeš a dobře se to čte.

Jana (Čt, 7. 1. 2021 - 22:01)

Tak aspoň napiš, jak se jmenuješ.

Salcisg (Čt, 7. 1. 2021 - 20:01)

Jste super rodinka:-) A myslím že ty jsi bezva ségra, mě by se líbilo už jen to kdyby se mamka na mě chtěla dívat. Já tyčku na masáž prostaty nemá místo toho používám jeden z mámy vibrátorů, samozřejmě potom nejspíš neví, ale ta představa že se na mě dívá jak jsi pomáhám s jejíma hračkama je pro mě velmi lákába.

Aleš (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Ten mail ze skupiny incest jsem si opsal, odpovím večer, tak se nezlobte. Teď mám moc práce.

Salcisg (Čt, 7. 1. 2021 - 12:01)

Mě to vzrušuje se ukazovat jenom přední. Snažím se a aby toho viděla co nejvíc, A když je možnost tak se snažil oni svým nahým tělem dotykat. Potom když si to delam Třeba v koupelně ve vaně mám schválně otevřené dveře aby věděla co právě dělám. Přál bych si aby se třeba přidala a nebo se chtěla na mě aspoň dívat.

Jana (Po, 4. 1. 2021 - 00:01)

To mě nenapadlo, o čem budu ještě psát. Představte si, že brácha koupil vibrátor a dal mi ho tajně (neoficiálně) pod stromek, ale až druhý den, když ho nikdo neviděl. Prý se hodí na prostatu i bod G, je to jen taková tyčka se zahnutou hlavičkou. Je na baterky a jen to srandovně vrní. Asi to zkusím, ale jen o samotě. Tak ho asi budeme používat oba, protože se umývá snadno. Budeme ho mít schovaný u něj ve skříni mezi učením. Na bod G je prý lepší, protože do zadku se blbě drží. Chce to někoho, aby mu s tím pomohl. A dívá se na mě tak, že je mi všechno jasné. Řekla jsem mu, že strkat něco pod jeho chlupatýho pytla nemám chuť. On na to, že se oholí. Pak jsem o tom něco četla, jak je to účinné. V recenzích na tyto pomůcky chlapi píšou, že přitom řičí blahem. Tak mě to docela láká. Však už jsem psala dřív, že mu ráda občas pomůžu a i jeho zadní dírku dobře znám. Docela mě baví, jak při stříkání pulsuje. Když se to naučím s takovým přístrojem, tak se mi to může v budoucnu hodit.

Lukáš (So, 2. 1. 2021 - 11:01)

Super kamarádky

Blanka (Pá, 1. 1. 2021 - 23:01)

Bratr taky neřešil nahotu koupal se celé léto nahý v zahradním bazénu bylo mu 16 v srpnu .Penis se mu stavěl pořád když viděl mě s kamarádkama jak jdeme se koupat s ním taky jsme se svlíkly do naha problém v tom nemáme . Je nám od 16 - 18 let .Když k němu naskákalo pět holek tak péro měl pořád v pohotovosti. Občas jsme mu ho pohonily ale ven z bazénu a pod slivkou a po tmě .Jednou mu i ta naše nejstarší kámoška dala i zasunout v růžku zahrady to byl v sedmém nebi .Taky to potřeboval tolik bab a nic.Ale to jsme vůbec neřešili .Když musíš tak musíš drželi jsme se toho pravidla.

Anonym (Pá, 1. 1. 2021 - 14:01)

*tykat

Abe (Pá, 1. 1. 2021 - 01:01)

Nahota je přirozenost a pravda o člověku. Zahalování je skrývání skutečností.

Sára (St, 30. 12. 2020 - 12:12)

Nevím jak to je jinde ale u nás nahotu máme vžitou od mala .Teď mi je 17 mu 15 a máme společný pokoj a nijak se před ním neschovávám i on je taky v pohodě. Občas vidím že mu stojí i on mi vidí pipinu s mými pysky které mi trošku přečnívají z velkých . jednou se mě zeptal jestli mi může ukázat to co mi čouhá ven s pipiny. Tak jsem se jednou večer osprchovala a přišla do pokoje nahá lehla na postel a prsty roztáhla pysky a řekla pojd chtěl si ji vidět co tam mám ukázala jsem mu to zblízka a při jednom i poštěváka vysvětlila co je co a byl spokojený. A zase on mi na oplátku ale to jsem nic po něm nechtěla ukázal jak mu stříká seminko .To jsem přišla do pokoje a on ležel na zádech v poseteli a ptáka v ruce a honil si ho říkám hmm pěkný a on chceš vidět jak stříká a já no jo?!! Tak přidal na frekvenci a asi sedmi nebo osmi střiky si postříkal krk hruď a břicho. Jen jsem pronesla krása a šla si lehnou. No tak to v pohodě u nás chodí.

´kých

Věra (Út, 29. 12. 2020 - 04:12)

Naši kluci chodí doma nahatí od mala.

Reklama

Přidat komentář