Reklama

Incest

Magda (Út, 29. 12. 2020 - 12:12)

Taky mi brácha vyšoustal pipinu a já mu z radost dala a tak nemusím nikde chodit a mám to doma . Po štědrovečerní večeři šli rodiče k známým a já si zkoušela nové prádlo co jsem dostala pod stromeček .Brácha ně obdivoval a chválil mi to .Tak jsem se asi tři krát převlíkla a vidím tu bouli na bermudách tak mu říkám tobě stojí ? A on jo když tě vidím jak ti to sluší , sedla jsem si mu na klín v tom prádýlku a cítila i já že mám tam klouzko tak jsem mu ho chytla a trošku pohonila na pak už to šlo ráz na ráz

Pavel (Ne, 27. 12. 2020 - 15:12)

Ahoj je taky incest když když si dva bráchové navzájem honěji a kouřeji prcky .? Ale neni nam ještě 15 .

Martin (Ne, 27. 12. 2020 - 15:12)

Není

pavel (Ne, 27. 12. 2020 - 15:12)

děkuju tak je to ok

Viola (Ne, 27. 12. 2020 - 14:12)

Já trávím svátky s bráchou. Jsem už dávno rozvedená a on starý mládenec, tak jsem ho pozvala k sobě, když se nikam nedá jet. Takže jak to mohlo asi po dvou lahvích vínka u televize na gaučíku pod jednou dekou dopadnout? Ucítila jsem na zadečku jeho stojící klacek, nahmatala jej rukou a už to jelo. Nebylo to tak špatné a užíváme si to už 4 dny. Věřím, že do Nového roku ještě něco nasouložíme. A snad i po něm.

Viola (So, 26. 12. 2020 - 14:12)

Taky jsem bráchovi dala když měl chuť i já když jsem měla chtíče tak mi brácha pomohl jsme lídé i musíme si pomáhat od sex přetlaků.

A (Pá, 18. 12. 2020 - 11:12)

Je to tak že nikdo neví kdy se to stane ale o to je to vzrušení tak daleko více obsáhlé než normálně.

bamu (Ne, 13. 12. 2020 - 07:12)

Bráchové občas ségry šoustají nebo obráceně, je to divné ale když nemají na šukačku nikoho jiného tak si asi takto navzájem vypomohou.

johan (Po, 7. 12. 2020 - 17:12)

Neviem odkedy ma začala priťahovať vlastná matka. Asi zdanie nedostupnosti s nej urobilo žiadúci objekt mladíckej sexuality. Ked som ju raz videl zohnutú v kuchyni a pod zadočkom chlpatá ona. Nemala zábrany, asi nevedela, ako to na mňa pôsobí, ked nemá nohavičky, a košielka občas vyskočí, ked sa zohne. Dlho som premášľal, ako sa dostať k nej. Predsa len bariera rodinných tabu bránila v ceste. A chcel som, aby sa sama podvolila, ako obeť synovskej láske. Tak som začal robiť jej intímne foto, aby o tom nevedela. Občas sa opila, a to boli úžasné zábery. Presvedčivé. A nakúpil lacno malé minikamery. Mal som šťastie, ked som získal záznam holej mamky, ako sa robí vibrátorom. Teraz som len musel nájsť odvahu, a fotkami si vynútiť jej povolnosť.To bolo niečo, ked sa to prevalilo. Mamka zostala červená, zdeptaná, ked som jej povedal, že si na nej honím. Teraz bude honiť mne, a urobí sa, ked sa budem pozerať. Vytreštené oči po prvom dotyku na kolená a stisk na prsiach. Ruku som jej nasilu pritisol na vtáka, a nech robí, čo má. Inak jej fotka ukážem rodine a známim. Nebol by som to urobil, nie som blázon. Ale stačilo.Ved som ju aj dostal. A dnes už 20 rokov zdielame telesné radosti a nemáme výčitky. Je to len o živote a príležitosti, ktorej som pomohol. Mne je 40 a mamke 62.

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 23:12)

Proč výčitky ? Pokud jsi ji neoplodnil a nebudíte vaším stykem veřejné pohoršení , tak je to jen mezi vámi a když vám to tak vyhovuje tak fajn .

Návštěvník (Út, 8. 12. 2020 - 03:12)

Moc vám to přeji

Jan mráz (Pá, 27. 11. 2020 - 14:11)

ale ale ahoj violko

Syn (Čt, 26. 11. 2020 - 06:11)

Taky si nemůžu pomoct a musím prostě ojizdet mami kundicku. Bohužel mi v žádný nebylo líp. Je tak mohutná...

Viola (St, 18. 11. 2020 - 23:11)

Co se rozčiluješ mrdavko ať tě třeba rozervou . Já zase to mám tak jak jsem napsala.

Abe (Čt, 26. 11. 2020 - 23:11)

Dámy. To o čem obě píšete, není incest, ale roztomilý erotický románek.

Viola (Ne, 15. 11. 2020 - 08:11)

Je už to řádku let ale jako by to bylo včera. Můj nevlastní brácha je stejně starý a od tří let jsme spolu vyrůstali ve společné domácnosti .Nikdy jsme neměli před sebou tajnosti i v době kdy nám se pohlavní orgány začaly stávat dospělými. Od třinácti kdy mi narostly prsa a mu se taky o dost zvětšil penis jsme si všímali více jeden druhého ,před sebou jsme se vůbec nestyděli ba na opak. První taková zkušenost přišla v šestnácti ,Já jsem si v koupelně holila pipinu nohu na vaně pysky roztažené a brácha přišel do koupelny a když to viděl tak vyhrkl ze sebe " to je krása" a já jsem jen řekla "hmm" a holila se dál . On stál vedle a díval se jak mi to moc nejde tam dole a říká "nechceš s tím pomoct tam dole?" a já "tak tady máš a vyhol mi to tam" vzal holicí strojek a pomaličku opatrně mi ji vyholil. Pak vzal sprchu a pipinu mi osprchoval a utřel do froťáku. Já jsem se všimla že na trenkách má bouli jako vojenský stan a taky mu řekla jestli nemá tam dole přetlal a stáhla mu trenky ,vyskočil na mě krásně stojící penis .Klekla jsem si k němu a přetáhla předkožku a jazykem mu ji oblízla byl jak v sedmém nebi ale i já jsem měla močál v pipině začala jsem mu ho honit a lízat a ve chvilce se udělal .Několik dlouhých cakanců přistálo ve vaně ale ten první mi na prsou .Pustila jsem sprchu spláchla semeno i ptáka jsme umyli a brácha nelenil a sáhl mi mezi nohy ,tam už to klouzalo jak na ledě. Šli jsme ke mě do pokoje nasadili kondom na už zase stojícího ptáka a pak jsme se společně udělal oba v posteli. Do osumnáci jsme si jeden druhému vyhověli jak to ten druhý potřeboval neměli jsme s tím žádné zábrany vždyť jsme nebyli sourozenci tak že incest to nebyl ale pro jistotu jsme měli dvojitou antkoncepci kondom a já jsem brala prášky. Pak jsme si našli partnery a to už jsme se ani neviděli já jsem bydlela u něho a brácha doma.

Mrdavá (St, 18. 11. 2020 - 19:11)

O čem tady meleš, já mám tři nevlastní bráchy a už se známe natolik že se občas povede že mě všichni tři vyšukají najednou. To je sex ty debilní honibrku.

lea (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

krása violko

pepa (So, 14. 11. 2020 - 18:11)

Jano já přijedu,odkud jsi?

Jana (Čt, 12. 11. 2020 - 19:11)

Já vím, nakopal do prdele,ale já už jiná nebudu. Víš že beru prášky a chlastám pořád stejně a pak nevím co dělám.

Reklama

Přidat komentář