Reklama

Výprask vařečkou

Daniel (Ne, 27. 2. 2011 - 22:02)

Výprask na holou by me před mlačíma sestrama ani by mi nevadil bylo by to lepší něž před nějakým klukem před ním bych se cítil jako slaboch máme společný pokoj a vůbec mi nevadí se například převlíkat když tam jsou sestry a koukají na mě takže by mě víc vadila ta bolest.

Lisa (Ne, 27. 2. 2011 - 15:02)

no tak neverím ze v 15 ta...no tak náhodou je to normálne,čo na to vy ostatny?

Marcela (Ne, 27. 2. 2011 - 09:02)

čím ste dostávali vy...Od mamky rukou nebo vařechou vždycky to bylo na holou naposledy v 15 Od taty to bývalo řemenem naposledy asi v 17 taky přes holej zadek a pár dní se mi špatně sedělo. Segra to měla to samo.

iva (Ne, 27. 2. 2011 - 00:02)

čím ste dostávali vy ostatní ?

Jarmila(15) (So, 26. 2. 2011 - 13:02)

Ahojte,ja mám 16 a...no tak neverím ze v 15 ta biju varečkou,to si robíš srandu

Sympatikus (Pá, 25. 2. 2011 - 15:02)

Bol by som rád, keby mi niekto napísal o svojej mame, učiteľke, alebo inej žene, ktorá dávala výchovné výprasky na zadok. Čím detailnejšie, tým lepšie. Moja e-mailová adresa [email protected]

Sympatikus (Pá, 25. 2. 2011 - 15:02)

20 švihnutí šńůrou podle...Ahoj, môžeš mi napísať niečo viac o tvojej mame? Ako vyzerala? Či vyslovovala slovo zadek v súvislosti s výpraskom a podobne. Môj e-mail [email protected]

Natália (Pá, 25. 2. 2011 - 12:02)

Ahojte,ja mám 16 a nenávidím výprasky,je to hrozné.............najviac nenávidím varechu :D

Niki (Čt, 24. 2. 2011 - 22:02)

Nevím Niki, kolik Ti je, že...je mi 15 ale fakt som nedostala

Nicol (Čt, 24. 2. 2011 - 22:02)

Jsem jedna z těch, o...lutujem ta,nikdy by som to nechcela zažit,ale nechápem jednu vec!! čo preboha na tom výprasku može boliet

pe´tka (St, 23. 2. 2011 - 12:02)

20 švihnutí šńůrou podle mě jde docela vydržet, i když bolest to musí být taky šílená..bylo to na holou?
To Jitka: jaké barvy byly jelita po rákosce?
u nás byl zadek po šlauchu pořádně fialový vždy..

iva (Út, 22. 2. 2011 - 22:02)

tak to je celkem v pohode jenom 10 ja jsem parkrat dostala snurou 10 nekdy 20 ale da se to vydrzet

Martin (Út, 22. 2. 2011 - 21:02)

Většinou tak 10-15...Nejhorší výprasky jsou koženým vodítkem,tím jsem dostal nedávno.Jsou po něm pěkně růžové pruhy na zadku.Řemenem dostávám tak 12 až 15 ran.Vodítkem asi tak 10.Ale to je věc.

jitka (Po, 21. 2. 2011 - 19:02)

to Lucka:no jsou to hodně...Většinou tak 10-15 švihnutí.A nejvíc asi 30 to už bylo strašný.Hrozně jsem brečela a jelita byla asi týden.

pe´tka (Po, 21. 2. 2011 - 09:02)

to Lucka:no jsou to hodně tvrdé tresty...ale často si to opravdu zasloužili, takže já jsem to docela i brala, idkyž bolest byla šílená a jelita taky..ale pro děvčata, já se právě setkala s tím, že holky vždy dostávaly na prdel více než kluci..hodně mých kamarádek, spolužaček a spoluhráček dostávalo doma pořádné výprasky.
to Jitka: kolik ran dostáváš rákoskou??

jitka (Ne, 20. 2. 2011 - 21:02)

Ahoj holky jsem...Já se o tom že dostávám moc nebavím ale u nás ve třídě jediná nejsem.Už mi bylo 17 a stydím se za to.Nejposlušnější ale zrovna nejsem i když po výprasku to slibuju.Naši mě nebijou často ale štípe to moc.

Martin (Ne, 20. 2. 2011 - 15:02)

taky jsem docela hodně...Ahoj holky jsem překvapený,že i děvčata dostanou někdy výprask.Domníval jsem se ,že více dostávají kluci.Já jsem dostával většinou řemenem,vařečkou jen vyjímečně od mamky.Výprask jsem dostával u rodičů v ložnici.Musel jsem si stáhnout kalhoty a lehnout si břichem na postel.Vše co bylo za mnou jsem viděl v zrcadle jaký pásek si otec připravuje i mamku se sestrou.Když se začal napřahovat začal jsem pištět.Ucítil jsem jak to pěkně štíplo.Mamka a sestra sledovaly jak dostávám výprask.Nevím jestli byla horší ta ostuda neboten štípavy pásek.

lucka (Pá, 18. 2. 2011 - 21:02)

nejsou to trošku tvrdé tresty pro devčata ?

Gabča (Čt, 17. 2. 2011 - 22:02)

Byla jsem na táboře a s 2... Fakt???? To je divný tak to já si myslela že na táborách jsou tělesné tresty zakázané. Tak to tebe a tvoje kámošky lituju kvuli takoví blbosti...

pe´tka (Čt, 17. 2. 2011 - 07:02)

taky jsem docela hodně dostávala na zadek..máti na mě a ségru používala šlauch..kus tenké gumové hadice. S tou nás mydlila snad do 19 let. žádné smlouvání a pod. Vždy jsme musely do pokoje, lehnout si na postel na břicho..sundat kalhoty i spodní prádlo a čekat než máti přijde se šlauchem v ruce. pak už jen byl slyšel jekot, křik, brečení, prosby a pod...výprasky byly opravdu strašné..i 50 ran šlauchem na holou. často jsem se lehce počůrala bolestí...jelita bylna prdeli i dva týdny...dostávaly jsme obě hodně často, za známky, za lhaní, za pozdní příchody i o pár minut, za neuklízení atd atd..bylo toho opravdu moc...

Reklama

Přidat komentář