Reklama

Gamblerství

Cipsorg (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

Zdravím,
chtěl bych zde přispět mou zkušeností. K sázení mě před 3 lety přivedl kamarád, kdy mi bylo 19 let. Netrvalo dlouho a má zpočátku nadějná cesta k rychlému zbohatnutí začala velmi negativně ovlivňovat můj život. Veškeré předem vymezené zábrany se mi brzy odcizily a já mou novou zálibu velmi znatelně začal pociťovat na mé finanční situaci. Do dnešního dne jsem prohrál celkem 148 000 CZK (toto číslo je přesné, jelikož mi Tipsport na žádost zaslal veškerý přehled mých vkladů a výplat), což je pro mě opravdu hrozivé. Představa, co vše bych za to mohl mít je opravdu ničivá. Dnes jsem si řekl, že je pravý čas dát si delší pauzu, jelikož se mi tento měsíc povedlo na Tipsportu prohrát přibližně 20 000 CZK. Během těch tří let jsem měl období, kdy jsem i několik měsíců až půl roku nesázel, tudíž se nejednalo o nepřetržitou aktivitu. K sázení jsem se vracel, když jsem měl „nudnější“ období. Vzhledem k tomu, že studuji, je pro mě zejména současná doba, kdy je vše zavřené a můj sociální život je v troskách, ideálním obdobím pro pokračování v této tragédii. Mám však zjevně prozatím štěstí, že si stále umím říct dost. Ty nejhorší prohry jsem vždy kompenzoval brigádami přímou úměrou, tedy čím větší prohra v daný čas, tím více odpracovaných hodin. Nikdy jsem si ani nepůjčil (párkrát jsem tak ve své fantazii o něčem takovém přemýšlel). Nejhůře jsem na bankovním účtu klesl na 10 000 CZK přesně před rokem. V důležitých životních okamžicích jsem tento zlozvyk také dokázal potlačit, díky čemuž jsem také letos úspěšně dokončil první vysokou školu. V současné době jsem na tom finančně poměrně slušně, když tedy pominu ty neplánované prohry. Myšlenka získání prohraných peněz mě pochopitelně neopustila, avšak nejsem přesvědčen o tom, zda mám vůbec chuť dále se hodiny a hodiny nervovat u předem prohrané bitvy. Jak zde někdo správně uvedl, přístup, že mohu prohrát něco, co mám navíc je špatný, jelikož tyto peníze se vždy dají použít na něco z čeho mám reálný požitek. Občas jsem sledoval některé uživatele, jak sází velké částky na malé kurzy, což je asi jediná, ale o to víc riskantní cesta k potenciálnímu "úspěchu". Doufám, že mi ale nikdy takhle nepřeskočí (při vší úctě k těm, kterých se to týká). Závěrem bych chtěl dodat, že každý udělá v životě zřejmě nějaké větší či menší přešlapy, avšak důležité je si co nejdříve přiznat, že se jedná o chybu a neobhajovat si svou špatnou volbu, ba dokonce nepropadnout iluzi, že se proti Vám obrátil celý svět a Vy nemáte jinou možnost než jít touto cestou. Já osobně lituji, že jsem s Tipsportem začal, lituji těch promrhaných hodin, toho vzteku, kdy jsem proklínal celý herní portál, a dokonce přál smrt určitým sportovním týmům, které jsem považoval za viníky mého neštěstí. Všem ostatním, kteří se nachází ve vážné situaci nebo se do ní řítí, přeji, aby v životě našli tu správnou cestu, které je odvede od strachu, depresí a nenávisti.

Lubos (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

Super napsaný, ale 148000 je už sakra auto.
Takže zítra abstinuj vyfoť si nakou plechovku venku a kdykoli budeš mít chuť koukni se na to vyfocené auto a řekni si že druhý vedle něho stát nebude.

Cipsorg (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

To máte pravdu, sice to bude znít divně, ale ono mě to nemrzí ve vztahu ke mě. Vadí mi, že jsem hodil pryč tolik peněž neznámo kam a například členům svojí rodiny jsem nikdy nekoupil nic extra drahého. Je to moje velká motivace to odčinit letos, samozřejmě Tipsport si v mém životě bude muset vzít dovolenou.

Lubos (So, 6. 2. 2021 - 01:02)

Řeknu ti to takhle někdo má na obrázku auto někdo barák někdo jachtu .
Někdo stále bednu nebo fotbal.
Chtěl jsem vyhrát peníze zpět sakra chyba naházel jsem tam ještě víc .Prostě peníze jsou pryč už nejsou tvoje ale někoho jiného.
Litovat se nemá cenu.... Nervovat taky ne prostě jsou pryč zapomeň na ně Tipsport odhlásit . Případně zkus vydržet týden nebo měsíc a pak prostě vše smazat. Napiš si co chceš koupit rodičům a sourozencum a budeš mít lepší pocit. Hlavně to smaž 140000 stejně nevyhrajes. Nejvíc jsem viděl na bednách 95 000 to byla ale prostě náhoda a někdo tam zřejmě prohrál před tím člověkem tak 300000. Šance není dáš tam litr za minutu pryč.

Cipsorg (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

Škoda, že zde nejde upravit komentář, protože ta moje gramatika je hrůza, tak alespoň pro příště se zaměřím na korekci :))

Luboš (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

Začal nový den Pánové a dámy
Já mám plnou peněženku, den jsem čistý a nehraju.
Tento druhý den jsem si připravil speciální odvykací kůru.
Dneska zkusím podle receptu udělat domácí pizzu, dám si kávu a k tomu sušenku a vždy když pomyslim na hazard podívám se na fotku. Asi vás zajímá co na té fotce je ? Úplně náhodou jsem listoval na jednom e-shopu a hop přesně částka kterou jsem prohrál tento měsíc a nad tím obrázek krásné televize. Udělal jsem si PrintScreen a zítra si ji několikrát ukážu . Ne že bych neměl televizi, ale tohle je prostě úplná novinka, co bych si ani nekoupil že to je zbytečnost .Ano přesně zbytečnost a já si ji nekoupil a teď jsem ji mohl mít .

Lubos (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

Je pravda že některé společnosti zasílají nějakou část ze zisku, ale myslím že si to můžou i odečíst na daních tudíž dávají i sobě. Možná jsem to blbe pochopil to je fuk.
Rozhodně chci jen říct že lepší než to prohrát je něco někomu dobré darovat, ale to je každého věc . Já třeba posílám občas něco a 30 Kč to je dneska nic .
Posílal jsem i před tím než jsem začal hrát .
U mne je to spíš závislost období 2009 prohrál jsem poučil jsem se nehrál jsem
2021 zkusil jsem opět zkouším se poučit a už se toho nedotknout.
Je fakt že těch reklam je všude a moc v televizi každou reklamu.
Na internetu na vás skáčou bannery.
Je to reklama a rozhodně souhlasím, aby se hazard zrušil ale to by stát neměl peníze .

Návštěvník (Pá, 5. 2. 2021 - 23:02)

Víte protože jsem se zklamal, hodně zklamal. Řada právě provozovatelů a výrobců závislostí, dává jakoby peníze na boj se závistlostmi a třeba na sport a i dětem. Ale zároveň ty rodiny rozkládá a závislosti podporuje od dětí reklamou, takže prostě do toho spadnou, nemají o tom to mínění co by mohli mít, kdyby ty kampaně proti drogáma a závislostem fungovali. Kozel prostě nikdy nemůže být zahradníkem, na to nevěřím.

Návštěvník (Pá, 5. 2. 2021 - 23:02)

Nechci být proti a antagonista. Mně přijde zdravé sobectví a heslo sám především v sitauci závislého ať už na pivu nebo alkoholu kombinovaném s autamaty či jiným gamblingem, zcela zásadní. Až se z toho dostane a to finančně i závislostně, pak může posílat třeba na děti, nebo bezdomovcům dát deset korun.

Lubos (Pá, 5. 2. 2021 - 23:02)

https://www.darcovskasms.cz/projekt-779/pomozte-detem.html

Když už jsem u toho rozdávání jdu zaslat 30 Kč i sem . Nehrajte a pošlete ráči peníze ostatním co to potřebují.
Pomáhá prý když si řeknete vydržím měsíc třeba a nebo týden pak se odměníte jakoukoliv odměnou. Já už plánuju co si koupím .Tohle je rada za 30 Kč která funguje tak je neposílejte mě ale dětem co to potřebují .

Hej počkej (Pá, 5. 2. 2021 - 22:02)

PS bydlím u rodičů nemám už peníze na nájem ale na bedny jo . Rodičům jsem to řekl ale stejně hraju prostě mužů a mám rád asi problémy.......ano, karma je zdarma sráči??!!!!

Lubos (Pá, 5. 2. 2021 - 23:02)

Hej počkej co se do mě seres, že by problémy a musíš si dohonit své ego a psát cizímu člověku že je sráč ? Podle mě seš naprosto vylizanej dement.
Co ode mě chceš magore ??
Co vůbec hledáš tady na fóru ? Jestli jsi nepochopil lidi se tu svěřují se svými problémy a chtějí na sobě makat a ty se jako svině do nich ještě seres.
Na nájem už mám přišla mi i výplata neboj se vydělávám peněz dost. Jen mám problém že to utrácím a pak živým takový nuly jako jsi ty co strkají 20kc do beden a odchází se 100kc S tím je ale konec dnes mám ještě hodinu a jak jsem slíbil hrát jsem nebyl.
Karma je holt svině a na tebe za ty tvoje svinstva čeká mé neštěstí v gamblingu.
:-D nebo tě zejtra přejede auto ale neboj se neumřeš budeš na vozíku a budeš se posravat do postele a já ti dám až někdy půjdu okolo tebe 20 Kč na krabicovy vino mrdko snad stačilo a už nebudeš psát .

Hej počkej (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

:-))))))))))))))))))))))

Luboš (Pá, 5. 2. 2021 - 11:02)

Po včerejší akci se pokusím dnes s tím přestat.
Prostě hrát nepůjdu. Mazání účtu na to ještě nejsem silný, ale zkusím malé kroky dnes nepůjdu hrát. Zkusím to vydržet aspoň den.
Inspiraci jsem našel v pár případech co jsou zde. Kluci co tu počítají kolik dnů vydrží a pak jeden borec co si nastavil omezující limit na prohru 100. To budou mé další cíle .
Děkuji všem za rady

Návštěvník (Pá, 5. 2. 2021 - 00:02)

Hra o život. Zpověď fotbalisty o pokeru, ruletě, alkoholu a léčebně
EXKLUZIVNĚ 22. května 2019 5:59

Návštěvník (Pá, 5. 2. 2021 - 00:02)

Pozor je to závislost, takže než si ji člověk uvědomí, tak to trvá, a když si ji uvědomí záleží jestli si rychle připustí, že má závislost, nebo si nalhává , že jde zatím poze o návyk.
Je možné, že má pouze návyk, který se od závislosti liší, tím, že lze ještě přestat bez absťáku, bez velkého bažení po droze, po hraní , které se nedá prakticky zvládat většinou bez odborné pomoci a jako třeba fotbalista Fabián, měl to kombinované s alkoholismem, tudíž měsíc strávil natvrdo v léčebně "navoněná kopačka" mezi narkomany a bezdomovci alkoholiky smradlavými a troskami společnosti. Jenže nejít tam , tak takhle dopadně. Chlap co si vykopal, o to by v gamblu se vším přišel a nic než kopání neumí, takže by skončil jak všichni narkomani, alkoholici, gambleři.

Luboš (Pá, 5. 2. 2021 - 11:02)

Konečně něco super článek o něm.
Děkuji za pomoc

Návštěvník (Pá, 5. 2. 2021 - 23:02)

Rádo se stalo, když se sám inspiruju tak neškudlím s zjištěnámi. Škudlím si jinak.

Hej/počkej (Čt, 4. 2. 2021 - 23:02)

Luboši jsi největší sráč co tady píše. Kdyby te máma propleskla bylo by to málo. Sráči!!!!

Lubos (Pá, 5. 2. 2021 - 10:02)

Moc krásná rada
Přeju ti aby jsi jednoho dne psal taky na fórum o pomoc a někdo ti napsal že jsi největší sráč. Karma je holt svině.

Reklama

Přidat komentář