Reklama

onanie kluků

Franc (Ne, 17. 1. 2021 - 10:01)

Tak Baro kolik semene si ráno vysala s klukovo prádla?

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 12:01)

Ještě dnes nebyla možnost. Dlouho ležel a teď je víceméně v pokojíčku. Ale semeno jsem tam dopoledne cítila. Jak jinak, bez toho by být nemohl. Až tak za dvě hodinky půjde ven.

Franc (So, 16. 1. 2021 - 11:01)

Baro to to se těšíš až se vrátí a bude si ho honit. Už jsi viděla jak mu stojí péro?

Bára (So, 16. 1. 2021 - 16:01)

Stalo se to nedávno, zkraje prosince. Byl nemocnej, taková nachlazenina s teplotou. Vstoupila jsem k němu ráno, byl odkopanej, pyžamové kalhoty trochu stáhnuté. Já měla v rukou medicínu a málem ji upustila. Chvilku jsem se zblízka dívala jak měl péro napnuty, kule stažený, no to byla podívaná. Poprvé jsem ho takto viděla. Po čtvrtminutce jsem opatrně odešla. A dnes ještě doma není, přijedou asi za hodinu jak mi volal. Můj bývalý i s tou svou novou přijde na kávu. Máme všichni dobré vztahy. No a tak asi v deset, už si ho syn bude v posteli trápit. Tak to říkám já, že tomu svýmu ocasovi dá pořádně zabrat. Jak píšeš, tak se těším na to,co se bude dít vedle v jeho pokojíku.

Abe (Ne, 17. 1. 2021 - 00:01)

Báro. Moje matka trvala na tom abych semeno stříkal do sklenky. Pak opatřila průhledný balónek, který byl přisát k žaludu a semeno proudilo do něj. Povinně jsem onanoval í před matkou velmi často.

Franc (So, 16. 1. 2021 - 07:01)

Baro a nebojis se že tě syn někdy nacape jak sajes jeho semeno?

Bára (So, 16. 1. 2021 - 09:01)

Jednou se to málem stalo. Měla jsem za to, že syn je v koupelně už ve vaně. Jenže nebyl a pro cosi si šel ještě do pokojíčku. Taktak jsem strčila posemeněné triko zpět pod peřinu. Takže od té doby si užívám s jeho spermiemi vždy až odejde z domu.

Franc (Pá, 15. 1. 2021 - 16:01)

Baro tak to je super že syn toho má hodně. Ale hodně semene se vsákne do textilu. Hlavně že ti chutná. Já polikam své semeno od 12ti let.

Bára (So, 16. 1. 2021 - 03:01)

Snažím se abych semeno vždycky měla co nejdřív po jeho výronu, ale i tak to z textilu dokonale vycucám, takže v té látce toho opravdu mnoho nezůstane. Už bych bez toho ani nemohla být. Ještě že je tak aktivní s tou svou onanií.

klara (St, 20. 1. 2021 - 05:01)

to bud ráda že to nestříka do tvych kalhotek a vložek jako u nás

Bára (St, 20. 1. 2021 - 12:01)

Za celou dobu se to ještě nestalo. A co už se naonanoval. Kalhotky si jistě dává jen na obličej, na nos. Semeno nikdy na nich nebylo.

Simonak (So, 16. 1. 2021 - 06:01)

Teď je víkend, kdy se zase k těm jeho spermiím dostaneš? A kolikrát myslíš že si to bude dnes a zítra dělat?

Bára (So, 16. 1. 2021 - 10:01)

Dnes ráno to byla zase klasika. Na tričku tři fleky, jeden z večera a dva čerstvé z rána. Každý večer mu dávám navíc čisté tričko abych měla přehled. Před chvílí odjel s mým bývalým a jeho nynější s dětmi na sáňky k Maršovu a přiveze jej až k večeru. Takže uspokojovat se bude moci až zase večer před spaním.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 10:01)

A Milanem nic neni, je nemocný, chytil to. Musí brát léky. Nech si Leoše a buď rád.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 10:01)

Půjčí mi někdo Milana, je to totiž známá internetoví buzna. Nabízím Leoše. Je již opotřebovaný, ale p.del ještě drží, vepředu je celkem měkouš.

Franc (Pá, 15. 1. 2021 - 10:01)

Baro škoda že nastrika semeno do skleničky. To bys to měla bez problémů. Kolik mu je let a má hodně mrdky?

Bára (Pá, 15. 1. 2021 - 11:01)

Jo, to bych měla bez problémů, ale i tak jak to je mi to nevadí. Je to pro mě šíleně vzrušující. Jak jsem psala má 13 a teď zrovna 4 měsíce. V 11cti ve 12cti měl toho ještě méně, ale teď už má pěknou dávku, ještě pořád takovou dětsky voňavou. V mládí jsem hodně randila, mám nějaký zkušenosti, takže můžu porovnat. Syn už má fakt takovou běžnou dávku. Vím, že mnohdy si to udělá v krátké době dvakrát, a i napodruhé je to slušny.

Z (Po, 18. 1. 2021 - 13:01)

Z

Franc (Pá, 15. 1. 2021 - 10:01)

Baro škoda že nastrika semeno do skleničky. To bys to měla bez problémů. Kolik mu je let a má hodně mrdky?

Ttt (Pá, 15. 1. 2021 - 10:01)

Pretahovat mi jde, tátovi to rozhodně říkat nebudu.

Reklama

Přidat komentář