Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 13:01)

Záliba se postupem času stala těžkou úchylkou se sebestřenými sklony.

korkoklub - kluk (Pá, 15. 1. 2021 - 13:01)

A to, že bych byl snad sebestředný, to pro tuto diskusi není podstatní, protože témou je toto: Nosíte rádi korkové dřeváky?

korkoklub - kluk (Pá, 15. 1. 2021 - 13:01)

Snažím se přece vysvětlit, že s korkáčonohy je to podobně, jako s tangáčozadky, anebo podprsoprsy. Tu jde o estetiku dané tělesné části při její přirozené činnosti a v přirozeném outfitu. Jednoduše je skvělý se dívat na to, obdivovat to. Nejde o těžkou úchylku. To je jenom záliba sledovat jak daná část těla funguje a nadchýnat se tím.

korkoklub - kluk (Pá, 15. 1. 2021 - 10:01)

Petře, pokud jsi láskyplným nositelem korkových dřeváků, tak tě zvu do korkoklubu. Může se z tebe stát toto: korkoklub - Petr.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 10:01)

To je ale Petře životní nabídka.Stát se korkoklubem-Petrem :-)))) Navíc prý TOTO,to snad ani nelze odmítnout.To toto,nebyl bys ten ale TOTO :-))

korkoklub - kluk (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Dnes pokračuji ve vývoji svých nových korkáčů. Samozřejmě, zatím toho o nich neprozradím, jen tolik, že budou mít širokou špičku a úzkou patu, to aby opticky natáhli chodidlo. na patovou část stélky použiju gumu, aby pak pořádně pleskali o paty. Pak vám sem dám link na video, aby jste se mi na to vyjádřili.

Petr (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Jak je to dlouho, co jsi psal, že odcházíš? A skutek utek. Ještě klika, že existuje jedna skupina, kde nejsi a kdybys ji našel, je možné tě snadno eliminovat.

korkokluk- klub (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Petře, co si myslíš o tomhle: Nosíte rádi korkové dřeváky?

korkoklub - kluk (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Skutek se stal. Korkokluk je pryč, ale místo něj je tu: korkoklub - kluk.

Korkoklub - kluk (Pá, 15. 1. 2021 - 07:01)

Vítejte v korkoklubu, který je zde pro všechny milovníky nošení korkáčových dřeváků a jejich obdivovatel. Já kluk z korkoklubu jsem ochoten diskutovat jedině slušně a k tématu. To prakticky diskvalifikuje všechny trolly a ničitele. Tento nebo podobně slušný příspěvek sem nakopírujeme pokaždé, když se někdo pokusí zničit nebo jinak znehodnotit tuto diskuzi !!

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Prostě psychouš.Teď se vtělil do role Spasitele a chce dávat dohromady co sám úmyslně ničil a ničí.I to hovado má víc sebereflexe.

korkoklub - kluk (Pá, 15. 1. 2021 - 09:01)

Neničil jsem diskusi. Vždy jsem psal jen o tomto: Nosíte rádi korkové dřeváky? A teď v tom slušně a vtipně pokračuji. A když mně někdo atakoval, bránil jsem se.

Troll (Pá, 15. 1. 2021 - 06:01)

Tak určitě

Korkobdivovatel (Pá, 15. 1. 2021 - 05:01)

Dobré ráno. Taky máte ten pocit, že dnes znovu budete rádi nosiť korkové dřeváky?

Jana (Pá, 15. 1. 2021 - 07:01)

Právě jsem se přezula dnes do růžových a určitě poslední den v práci budu korkáče nosit ráda. A sestřička právě taky v korkáčích přichází .

korkoklub - kluk (Pá, 15. 1. 2021 - 07:01)

Vítej Jano! Tak se těším na tvé pocity, dojmy a zážitky z nošení korkáčových dřeváků!

Jana (Pá, 15. 1. 2021 - 10:01)

Já své pocity zde píši skoro rok, tak jestli chceš znát mé pocity a zážitky, zalistuj dopředu. Korkáče miluji a jsou zároveň mým fetišem, tak doufám, že je to vypovídající informace mého vztahu ke korkovým dřevákům.

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 10:01)

Asi jako u Jolany

korkoklub - kluk (Pá, 15. 1. 2021 - 10:01)

Velmi rád si zalistuji. Jseš taky obdivovatelkou korkáčů na mužských?

Návštěvník (Pá, 15. 1. 2021 - 10:01)

Proč jsi nereagoval na rady abysis přečetl diskuzi od začátku abys věděl o čem to tady tak trochu je,a teď budeš najednou velice rád listovat?Přestaň si tu psát sám se sebou a ty svoje úchylárny a diskuze může fungovat.Ale zjevně toho nejsi psychicky schopen.Ty tvoje Jany,Jolany a jiné už jsou trošku ohrané.Mě by třeba zajímalo kde jsi k té korkopsychopatii přišel?Jsi naprosto ohedinělý exemplář kterému ten kus dřeva,kůže a gumy totálně vymlel lebedu?Chápu že jako puberťák nemáš žádné starosti,ale zkus si najít kluka když už ti to nejde s holkama.Můžeš mu koupit korkáče a sledovat jeho prstoklad,tvarované prsty a chodidla a přitom mu vyhulit fořta a nemusíš to smolit tady a fořta si jen přitom honit.

Reklama

Přidat komentář