Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Pavel (Ne, 10. 1. 2021 - 19:01)

Pravda je že jsi takové hovno na botě.V tvém případě hovno na korkáči.Kam šlápneš tam to zasereš.Jako tady.Dokud si tu nepsal ty kraviny a hlavně průhledně si nepsal sám se sebou tak tu byl relativně klid.Za posledních několik dnů jsi to tady zkurvil dokonale.Odrovnal jsi to tady sám a ani to druhým nedalo moc práce tě k tomu přitlačit.

korkokluk (Ne, 10. 1. 2021 - 19:01)

Já vím, že se tady snažíš odrovnat tuto diskusi už nějekej ten pátek...Neberu ti to. Klidně...hele, jaký pocit je být ničitel? Jseš na sebe hrdý?

Pavel (Ne, 10. 1. 2021 - 20:01)

To se právě podařilo tobě ty psychouši a druhé to jen potěšilo že jsi to vzal za ně a je to stálo minimum času.Tebe je tady škoda,měli by tě v korkáčích zavřít do klece a vozit za maringotkou a vybírat vstupné.

korkokluk (Ne, 10. 1. 2021 - 20:01)

Je to jen tvé zbožné přání, mamlasi.

korkokluk (Ne, 10. 1. 2021 - 19:01)

No jo Pavle, všichni ti věříme, jakožto jsi Pavel...

korkokluk (Ne, 10. 1. 2021 - 18:01)

Pravda je že tu podporuju sám sebe,ale co se dá dělat když na to ostatní serou.Musim se pochválit sám když to nikdo jiný neudělá.To už je úděl nás nul,co jsme jen nanic a k ničemu.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 18:01)

Tady se ztrapňuješ jen ty sám a všichni se diví že ti to pořád nestačí.Jsi vlastně k smíchu a pláči zároveň.

korkokluk (Ne, 10. 1. 2021 - 18:01)

Mně tady už podporilo několik diskuterů, ale tebe, pokud vím, tak nikdo...kdejsi, kdejsi? Mamlasi...kdejsi? aaa ty tu nejsi!

korkokluk (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Tak jasně že si píšu sám,přeci si nikdo nemůže myslet že se tu během několika minut sejde tolik mých sympatizantů.Jsou lidi co je jim nošení korkáčů příjemný,ale nikdo není takový úchyl jako já a tak si tu ty kraviny smolim sám se sebou.Taková klasická schíza.To samé jako když si někdo povídá sám se sebou a ještě si odpovídá nebo se sám se sebou pohádá.Kdyby mi bylo třeba 12-15 tak bych z toho ještě asi vyrostl ale takhle už je to v prdeli.Taky jsem asi dokurvil tuhle diskuzi,ale na to seru ,hlavně když si u toho psaní můžu leštit konzoly.

korkokluk (Ne, 10. 1. 2021 - 18:01)

A tuto diskusi jsem nezkurvil, ale zachránil před takovýma mamlasi, jako jsi ty! Prečetl jsem si některé nechápavé reakce mých soukmenovců na ničitele tvého kalibru. Tak jsem se rozhodl, že tebe a tobě podobných diskusně oddělám, co se mi myslím povedlo. A to všechno díky tomu, žes mne na počátku podcenil tím, že jsi mne vykreslil, jako hloupého devianta. Tak teď to máš, mohl si se sám přesvědčit o mém inteleku. Myslím, že je to pro tebe dostatočná příučka, je mi tě líto...

korkokluk (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Tak to jseš na omyle mamlasi. Mám tě ztrapnit, jako naposled?

korkokluk (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

Tak, prý si píšu sám se sebou.

Ten kreten (Ne, 10. 1. 2021 - 15:01)

..si zase píše sám se sebou.Otázkou je,zda je víc úchyl nebo debil.Obojí napůl a přitom naplno.Možná kvůli tomu jednou někomu něco udělá.U těhle psychopatů se nikdy neví.

korkokluk (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

Co takovýho by nohokorkofil mohl udělat? Jaký trestní čin?

korkokluk (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

Nejsem odkázán na to, abych psal sám se sebou. Je nás přece dost noho-korkomilů.

korkokluk (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

Co je úchylný a debilný na tom, že se mi líbí korkáče a nohy v nich? Poprosím o odborné argumenty. Děkuji.

Pavel (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

Není na tom naprosto nic. Také se mi moc líbí a navíc mám to štěstí, že v korkáčích můžu chodit prakticky pořád a celý den. Před nikým to netajím, všichni mě znají většinou v korkáčích.

korkokluk (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

Jasné, že nic na tom není. Prostě se nám to líbí a rádi pozorujeme a nosíme. To je trestní čin, jak vyšitej a důvod na hospitalizaci na psychiatrii.

korkokluk (Ne, 10. 1. 2021 - 10:01)

Bože, tolik bych mohl psát o tom!

korkokluk (Ne, 10. 1. 2021 - 10:01)

Protože na rozdíl od žen, muži většinou našapují na paty a postupně pak palec a další prsty. Je to pak úplně jiný typ chůze.

Reklama

Přidat komentář