Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

haha (Po, 22. 2. 2021 - 19:02)

Když nosily děti punčocháče tak jim taky nic nebylo vidět, ale to bylo ve školce, nebo max. na prvním stupni. Ve 14 by už měl být viditelně v pubertě a pravidelně masturbovat bude určitě také. Velikost bude dědičná po tatínkovi tak se zkuste zeptat jeho, jak na tom byl ve 14.

Jaruna (Ne, 21. 2. 2021 - 05:02)

Syn má necelých 14 a má ho přiměřenýho věku. Párkrát jsem ho od jeho desíti, jedenácti let načapala a myslím, že tak to mají všichni kluci. Ten můj stačí když je chvilku sám a hned si ho prohlíží a hraje si s ním. Zajímá ho jenom to, co má mezi nohama.

Hej (Po, 8. 2. 2021 - 00:02)

Chci synovu mrdku

David (Pá, 5. 2. 2021 - 18:02)

Nepleťte si diskusi, pindíky se řeší tady, incestní prasáci sem
https://diskuse.doktorka.cz/diskuse/incest

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 00:01)

Abé. Aj tvoj úžasný penis shorí v pekle.

Katka (So, 30. 1. 2021 - 21:01)

Ahoj, já jsem si myslela že toto je diskuze o problémech, že syn má větší penis a ne o souloži matky se synem

Steve (Pá, 26. 2. 2021 - 16:02)

Ano ... má být. Někteří ale nejsou schopni se držet tématu ...

Abe (Ne, 31. 1. 2021 - 00:01)

Samozřejmě, ale velikost synova penisu provokuje různé asociace, které vedou k úchylkám. Rád by vás touto problematikou provedl, ale jsem na indexu, takže to zkrátím moudrostí své babičky. "Nejez vajíčka, budeš mít velkého ptáka a každé se tě bude bát".

Lily (Po, 25. 1. 2021 - 02:01)

Dámy, nechápu vás! Jste přece Matky snad? A pozorovat svého syna to snad ne !?

Abe (Po, 25. 1. 2021 - 22:01)

Zájem matek o pohlaví a sexuální schopnost synů se dá racionálně odůvodnit. Jde totiž o společenskou úspěšnost, schopnost si najít partnerku a zajistit pokračování rodu. Proto ten zájem o velikost, kvalitu ztopoření a množství a hustotu semene. Toto není z mé hlavy, ale z vyjádření matek. Muži, kteří jsou po této stránce schopní, jsou většinou společensky i intimně úspěšní a sebevědomí.

Karla (Ne, 21. 2. 2021 - 12:02)

Syn má necelých 14 a taky mě, samozřejmě v rozumné míře zajímá, jak na tom je. Vím, že ve dvanácti ho měl už pěknýho. To jsem ho přistihla při tom. A taky vím jaké má spermie a kolik. Není to nic těžkého zjistit při četnosti jeho uspokojování. A navíc, doma se nic neutají.

Návštěvník (Po, 25. 1. 2021 - 10:01)

A proč ne?Každá žena vidí ráda ptáka i když je malej,ale stojí.

Janka (St, 20. 1. 2021 - 22:01)

V koupelně nemám šanci ho vidět to se schovává jak vejdu. Vidím ho jen v trenkách nebo punčochách a nemá tam vidět skoro nic. Ve 14 by v pubertě už být měl a i to chování tomu odpovídá.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 22:01)

Nemá nadváhu? Pak může být takový schovaný, ale velikost v klidu není důležitá.

Janka (Pá, 19. 2. 2021 - 21:02)

A nadváhu taky nemá, spíš naopak.

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 12:02)

Ve 14 letech je ještĕ brzo do 18 času dost. Já ho tedy mĕl vĕtšího už jako dítĕ. Brzy jsem dostal plavky abych nebudil pozornost u vody a tak. V pubertĕ ale dlouho nic. Až v 16 letech se mi hodnĕ zvĕtšil a narostl na současnou velikost.

Věra (Čt, 21. 1. 2021 - 00:01)

Já ho přistihla v tom nejlepším. Vůbec mne nevnímal, tak jsem si to užila. Když se vycákal a vzpamatoval se, začal se omlouvat a stydět. Řekla jsem mu, že se nezlobím, že je to normální a ať si to dělá, kdykoli to bude potřebovat. Po čase, když se zase honil, souhlasil, abych mu pyj změřila. Má ho dlouhý 15 a silný 4 centimetry. To si myslím, že je normální. Manžel to má tak stejný a stačí mi.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 00:01)

Takže kdyby do tebe potmě najel mladej , tak to ani nepoznáš a podržíš?

Věra (Pá, 22. 1. 2021 - 00:01)

Není to v plánu.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 10:01)

Spousta věcí není v plánu , přesto se uskuteční . Záleží na situaci a náladě , padnou zábrany a jeto .

Reklama

Přidat komentář